Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Správný chatař na chatu nejezdí!

Správný chatař na chatu nejezdí!

Anonym (24.3.2007 00:00:00)

Tak mi zkuste chvíli tvrdit, že jste nikdy nepodlehli kouzlu komunikace. Jasně, jen to zkuste, povídejte mi chvíli o tom, jak byste nikdy netrávili hodiny a hodiny u počítače, abyste si s někým psali. Taková zhůvěřilost!

Blondýna (24.3.2007 08:40:48)

Díky za tuhle rubriku a díky za tenhle článek. Jak pravdivé. Krademe chvíle, abychom je proměnili v hodiny na chatu.

fidas (24.3.2007 09:42:45)

Checht ... od doby, co jsem přestal chatovat, mám najednou hromadu času a stíhám!

Anonym (24.3.2007 11:28:27)

Parádní počteníčko. Sedí to jak pr*** na hrnci! Díky.

Anonym (24.3.2007 13:41:14)

Díky za parádní článek, už dlouho se mi bezděky nevloudil úsměv do tváře při čtení článků na netu. Sedí na 100 %...

Anonym (24.3.2007 16:45:30)

Anonymní http chaty plné nadržených puberťáků, kde mají všichni online profil jako nějaký hrdina ze seriálu 90210 a ve skutečnosti byste si o ně ani kolo neopřeli jsou teda nejlepším místem kde trávit volný čas. Ale je to každého volba, nikomu to neberu...

::::: (24.3.2007 18:11:33)

Si opravdu trotl misto toho aby si resil neco dulezityho tak resis kravin jeste k tomu cely clanek vlastne o nicem. Zamysli se nad sebou.

BaronDevil (24.3.2007 18:52:28)

Asi jsem divnej, pokud na me tenhle clanek zapusobil dvema stranami - 1] Anti - chatar. Nebyl sjem nikdy na chatu a nikdy me to neschazelo a kdyz slysim, jak nejakej kamos napise "Musim od PC - mama/sestra chce na chat" a na otazku, jak dlouho to bude trvat, tak odpovi "Nevim. Ale tak do dvou hodin snad budu zpatky", tak tomu proste a jednoduse nerozumim. CHat je proste o nicem. 2] Mam icq a v jeho kontaktech aktualne 109 lidi. Je ICQ taky chat? Svym zpusobem urcite, presto, ze nepisu vsem lidem pravidelne a kazdy den vyuziju ICQ maximalne pro 5-8 lidi. Samozrejme, ze tam resim ve vetsine pripadu jenom "dulezite" veci, ale i tak... Je to chat. V kazdem pripade jsem odpurcem verejnych chatu na jakykoliv zpusob... Ztrata casu a to opravdu neuveritelna...

Anonym (24.3.2007 22:59:24)

Jj, jak sem psal dole...na veřejném chatu si můžeš být jistý, že minimálně polovina nicků je falešných...k čemu to teda je? Ale zase na druhou stranu jsem jako člověk pracující v IT za takovéto lidi rád...čím více n00bů používajících počítač, tím více budou potřebovat nových programů, hardwaru a tím více budou dávat počítače na opravu a odvirování. Jen tak dál, doporučuju počítač s windows a to do každé domácnosti nejméně 4! Ať se penízky sypou od blbých lidí k těm chytřejším, muhehe

Tony (25.3.2007 17:20:28)

V dnešní době nic není nemožné, měl jsem léta GPRS,EDGE a nyní 4G, ale chat pro mne není,našel jsem si kdysi v ranných dobách přítelkyni na netu, je to 7 let, říkám si,že takovou kliku další mít nikdo nemůže :-),ale jinak, na netu se lhalo od začátku a lhát se bude až do jeho konce :-). Nejvíce prsatých blondýnek je na chatu :-) a všechny mají ideální míry atd. Chat spolužáků, lidí se společným zájmem, kamarádů atd je další stupeň komunikace, ale u piva a nebo u mariáše, to je ta správná řeč