Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Česká televize spustila dva nové sportovní portály

Česká televize spustila dva nové sportovní portály

Anonym (30.3.2007 00:00:00)

Sportovní portály s aktuálními výsledky jsou mezi uživateli internetu velice oblíbené. Zvláště on-line výsledky sportovních utkání ocení sázkaři a všichni sportovní nadšenci.

Dadako (30.3.2007 10:33:13)

Pro mne je to dobrý počin České televize, za těch mých 120 Kč měsíčně mi v současné době nabízí vcelku dost, t.j. 4 televizní programy, 4 kvalitní weby ......jsem spokojen, ještě ať už spustí ten jejich proklamovaný pátý dokumentární kanál a bude to fakt OK, vcelku mě nezajímá jestli je v ČT pár bývalých milicionářů (kdo ví zda vůbec věděli kam to "lezou"), mě jako koncesionáře zajímá obsah nabízených služeb, no a s tím jsem spokojen.

Anonym (30.3.2007 13:16:48)

Mně se to naopak nelíbí. proč má proboha TELEVIZE placená z koncesionářských poplatků provozovat sportovní portál kterých sou mraky?

Goo (30.3.2007 19:49:08)

4 televizní programy, z nichž mi zdarma jdou 2, a ČT24 si teda můžu pustit přes net, ale to je podle mě tak na dvě věci. Je sice pěkné, že spustí možná nový program, ale pokud nezajistí normální šíření, tak je mi to stejně jedno...

1woko (30.3.2007 22:35:37)

Přes digitál to jde zadarmo a stejně se analogově přestane zanedlouho vysílat...