Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mrknete na toto

Mrknete na toto

frenk (2.4.2007 07:07:32)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Na tento e-mail prosim neodpovidejte, je generovan automaticky. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Vazena pani, vazeny pane, dne 01.04.2007 Vam byla na telefonnim cisle xxxxxxxxx provedena zmena sluzby na O2 Internet Expres 3072 Extreme. Udaje pro vstup na sluzby pro registrovane uzivatele najdete ve sprave sluzeb uzivatele - Moje konto, na adrese: http://www.o2shop.cz/konto Uzivatelske jmeno: xxxxxxxxx Heslo: xxxxxxxxxx Na teto internetove adrese naleznete mimo jine informace o Vasi sluzbe, zvolenem koncovem zarizeni (modemu), objemu prenesenych dat a jine informace vztahujici se k dane sluzbe. Pro aktivaci sluzby je nutne vypnout a znovu zapnout modem. Doporucujeme Vam poridit si sluzbu O2 PC Strazce, ktera predstavuje komplexni ochranu Vaseho pocitace pred vpady hackeru a jinymi skodlivymi kody. Vice informaci o sluzbe O2 PC Strazce najdete na adrese www.cz.o2.com/pcstrazce. Tesime se na dalsi spolupraci a verime, ze se sluzbou O2 Internet Expres 3072 Extreme budete v budoucnu spokojen(a). S pratelskym pozdravem Ing,. Vlasta Kolarova reditelka Centra pece o zakaznika Telefonica O2 Czech Republic, a.s. ----------------------------------------- no a vubec nevim co to znamena ale net se mi nezrychlil , nevim jestli je to modemem(vypinal jsem ho :) ) (speed 510v4) ale asi jim to ta ela bordel poradim mi nekdo zda-li si mam koupit novy modem nebo ne...diky za info

frenk (2.4.2007 07:10:26)

jo jojinak Internet Expres 3072 Extreme. mam uz dlouho tak nechapu proc mi to poslaly

Anonym (2.4.2007 07:52:54)

Opožďuje se ti kalendář. Zavolej na 800 184 084 ať ti pošlou technika. Je to zdarma.