Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nové rychlosti Bluetone

Nové rychlosti Bluetone

Martin Bartůněk (12.4.2007 15:00:40)

Dneska jsem si četl na www.bluetone.cz tu úžasnou novinu, že budou navyšovat rychlost u všech připojení. Což o to, to už jsem věděl měsíc a taky vím, že se obecně navyšovalo od 1.4. Překvapením je pro mě to, že Bluetone bude navyšovat v průběhu května. Zdá se mi, že nás Bluetone trošku okrádá. Přes to, že sám už má nové velkoobchodní ceny teď, z nás bude dřít peníze ještě více než měsíc.

Zyxel (12.4.2007 15:02:14)

prodám zyxel 660H pro ADSL 2+ aby vám to běželo rychleji :-)

Anonym (12.4.2007 15:27:15)

Nevim, ale mne uz to navysil cca. pred tydnem. Mel jsem ADSL classic 512/128kbit/s

Anonym (12.4.2007 16:09:42)

No co, mě z GTS psali, že mi to zrychlí až v červenci.

Noe (12.4.2007 17:20:48)

Dobrý den S vyúčtováním služeb jsem obdržel sdělení o vaší novince Premium ADSL 2007. Jak mě informovala pracovnice Vaší zákaznické linky, došlo by u mé služby přechodem na vyšší rychlost ke změně agregace z 1:20 na 1:50. Již to považuji za jisté zhoršení, nikoliv zkvalitnění Vašich služeb. Na Vašich stránkách se však také zmiňujete o „opatření, která ještě lépe zajistí vysokou ochranu zákaznických služeb“ a návazně slibujete že „Uživatelům, kteří přesáhnou stanovený objem stahovaných dat, bude pouze dočasně omezena rychlost připojení.“ Proto Vás žádám o sděleni v jakém množství GB je stanovený objem stahovaných dat a po jakou dobu bude dočasně omezena rychlost připojení“. Také mi prosím sdělte rychlost připojení v případě omezení. Vaše pracovnice mi nebyla schopna odpovědět. DÁM SEM ODPOVĚĎ.....

Anonym (12.4.2007 17:26:50)

nemusis to psat do kazdeho threadu :)