Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Komu už zrychlili a komu ne net od ČRA?

Komu už zrychlili a komu ne net od ČRA?

Cryptic (8.5.2007 23:31:44)

Ahoj chtě bych se zeptat komu už zrychlili internet od ČRA a komu ještě ne. Já mám net 512/128 variantu classic. Ale zrychlení furt nikde. je v postupu zrychlovaní nějaký řžd?? nebo se může stát že bydlím v takové pr.... že mi nezrychlí net vůbec? Děkuju za přízpěvky!

masaquer (9.5.2007 17:13:50)

No nevim me třeba nezrychlili jeste nic! taky bych se na tohle rád zeptal!

martas (9.5.2007 19:27:55)

Tak já čekám taky, až mi net zrychlí a zatím nic. Proto se dívám zde, jestli o tom není něco v diskuzi a ve článcích, kde jsem ale právě teď na adrese https://www.dsl.cz/clanky.php?clanek=699 úplně náhodou objevil text: "Radiokomunikace stále nabízejí služby Premium bez limitů FUP, ale nově již s agregací 1:50, namísto původních 1:20. Z tohoto důvodu nebudou na rozdíl od jiných DSL poskytovatelů provádět migrace na vyšší rychlosti automaticky, ale pouze na žádost zákazníků." A to teda taky koukám, že něco takovýho je, protože pokud si dobře uvědomuju, tak v průvodním dopise od Čra tam nic takovýho nebylo. O agregaci jsem sice slyšel, ale o vlastní žádosti na zvýšení rychlosti teda ne. Pokud s tím máte někdo zkušenost, zda-li to tak je či ne, tak připojte nějakou radu. Myslím, že je nás tady víc, co na to teď koukáme a čekáme a asi teda i zbytečně.... Díky

Cryptic (9.5.2007 19:48:11)

Diky za odpvěď doufam že sem ještě někdo připojí nějaký článek!

JIRKA (9.5.2007 19:49:27)

MUSIS zavolat baba proveri podle zakaznickeho cisla jakou mas moznost rychlosti na lince poslou ti formular ten vyplnis a zase jim ho posles+se upises na dalsich 12 mesicu (nechapu proc to nejde udelat pres web) no papiru mame asi dost:-))