Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vydejte si vlastní knihu z tepla domova

Vydejte si vlastní knihu z tepla domova

Anonym (17.5.2007 00:00:00)

Knihy se v poslední době čtou stále méně a méně, přesto mají své příznivce. Pokud jste někdy toužili vydat vlastní dílko a nenašli jste vydavatele, který by publikaci vydal, pak pro vás máme řešení – vydejte si knihu sami z pohodlí domova.

Roman (26.5.2007 12:08:23)

Mám zájem o vydání vlastní knihy. Hledám spoluzájemce:-)

Ruman z Budějc (11.9.2007 13:44:07)

Dobře fungující podobná služba již několik let funguje na www.novaforma.cz

Mirka (30.7.2008 06:38:16)

Dobrý deň, chcem vydať knihu pre deti, ale neviem ako postupovať pri obrázkoch - ilustráciách. 1) Čo robiť, ak si chce obrázky urobiť sama? 2) Čo robiť, aby mi obrázky urobil niekto drúhý? Ďakujem za odpoveď

Toulavá (21.3.2009 18:32:29)

1) zkusit, co chci nakrelsti na nečisto a pak to převést do počítačové formy, pokud se mi to líbí a tam to doopravit. 2) požádat někoho a dohodnout se na honoráři, tak aby ten druhý nebyl příliš škodný. I pokud je to kamarád, je lepší se nějak domluvit, přece jen jeho obrázky půjdou s vaší knihou do světa. A zároveň napsat kdo to ilustroval, do zadu do knihy.

Sašenka (25.6.2012 10:25:59)

Dobrý den, také jsem o tom dost přemýšlela vydat svojí knížku. Nápad bych měla a docela i fajnový příběhy, ale do teď jsem nevěděla co a jak mám s tím dělat. Je s tím dost práce. Kámoška mi tvrdila, že mám napsat na nějaký poptávkovej web, že mi tam poradí a že je tam toho hodně, ale já pořád nevím a nevím.. Uvidím časem a třeba to vyjde..:) http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/32-tisk.html