Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kam zmizel...

Kam zmizel...

Miroslava Šilhavá (4.4.2004 19:53:08)

Dobrý den, Nevite nahodou kam zmizel muj manzel Miroslav Silhavy? ;-)

Houmles (4.4.2004 20:06:30)

:-) Tak tohle je hrubý. Takhle jsem se dlouho nezasmál. :-)

Miroslava Šilhavá (4.4.2004 20:28:27)

Prominte, vy se smejete tak vaznemu problemu. Co kdyz meho manzela unesli mimozemstane a ja, i vy, ho uz nikdy neuvidime?! Jeste tu sice jedna sance je - mozna ho zase povolali do telecomu, jeste mel par chyb tak ho ted debuggujou...

Jolinar (4.4.2004 20:35:44)

Hahaha- tak tohle je fakt vostrý!Konečně se na týhle diskusi taky bavim!:o) No já paní Šilhavá já si myslim, že to proklatě pomalý ADSL ho někam zanesl a zůstal v lagu!Prostě se ztratil!PACKET LOSS!Je mi to moc líto... muhaaa :o)

Miroslava Šilhavá (4.4.2004 20:45:14)

Jolinar, jolinar, moc se dvas na Hvezdnou branu a zvlast na dil 48hodin ;) Ale k tematu - manzel uz je na ceste a je zdrav, telecom ho musel resetovat, nejak byl system posilhanej a tak program provedl neplatnou operaci a musel byt nahle ukoncen. bouzel chyba byla vetsi nez aby se standartne resetovat - ranou do drzky.

Jolinar (4.4.2004 20:49:24)

Hehe :o) Mirko, si koukám pěkně vzdělaná, chytřejší než tvůj manžel. Bacha at se neztratíš v paketech, víš že to telecom dělá často :o)

Miroslava Šilhavá (4.4.2004 20:55:31)

No vis, on se manzel zna se Sam Carterovou, tak mi ji predtstail a od te doby jsme pratele a vse me naucila ona ;-) A o ten packet lost mi nehrozi, spis manzelovi i me ted zlobi lagy. Manzel jede v aute, a najednou je napalenej v baraku. Nastesti pracuje v telecomu, takze tam mu bezproblemove pracoviste opravi...

Miroslava Šilhavá (4.4.2004 21:03:43)

Dikybohu, uz se vratil. Jenze telecom ho nejak spatne prepsal. Ted porad dokola opakuje "Berte to prosim s rezervou. To jsem já nepsal." Nevíte co s tím, už jsem z něho bezradná, asi ho nepustim k pocitaci, aby tady nepsal nahodou toto tady dokola. Asi zavolam nejakeho technika at se na nej podiva... Takze par dni asi bude mimo provoz a nebude sem moc psat

Anonym (4.4.2004 21:11:54)

umírám smíchy. to je hrubý