Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2- to se mi snad zdá!

O2- to se mi snad zdá!

Pavel - Praha (7.6.2007 20:59:17)

Už mě O2 opravu štve.Už od poloviny května mi slibují,že mi zrychlí net a stále se nic neděje.Kdyby byli schopni říct alespon nějakej pevnej a hlavně platnej termín.Zatím to je stále příští týden,v polovině dalšího týdne,možná zítra atd. atd.Poslední jejich odpověd na moji už asi desátou otázku,kdy tedy dojde k migraci zněla odpověd ,že během středy.Je čtvrtek a stále nic.... už nemám skoro ani sílu volat na tu jejich zákaznickou linku.Než se člověk prokliká tím vším"zmáčkněte jedničku... zmáčkněte čtyřku..." a pak se dozví něco neurčitého... tak ho chut na něco řešit spolehlivě přejde.Dám jim ještě týden a pak se začnu poohlížet po tom co nabízí konkurence

Anonym (7.6.2007 21:11:09)

Někdo ti zadarmo zrychluje net a ty tady brečíš jak malej harant... Běž ke konkurenci, ty tě zmigrujou rychleji a budeš tam jako v bavlnce...

Anonym (7.6.2007 21:18:40)

Tak za A mi ho nezrychlujou zadarmo.To co mi dnes O2 nabízí je už cenově naprosto nekonkurenceschopné.Mám zatím 3Mb/s a 20GB FuP za cenu 799 bez DPH.Například UPC má za podobnou cenu stejnou rychlost,ale FUP 40GB...no a za B O2 mě donutila koupit novej modem za 600,-Kč,kterej zatím nevyužiju.....no a v neposlední řadě je vysoce neseriozní něco slíbit,nalákat na to spoustu lidí a pak sliby neplnit....a to prosím bez omluvy!

petr (7.6.2007 21:50:32)

no nevim ale ja sem u konkurence telekomu a nemuzu si stezovat. sem pripojeny na 802.cz Mam od nich net 1500/300 za ktery platim nakych 400 Kč i s DPH, sem pripojeny pres motorola canopy takze stabilita vyborna, mam verejnou IP, zadne omezujici smlouvy, datove limity.... Taky od nich mam telefon kde neni mesicni poplate(telekom ma 400 a ja za to zaplatim skoro cely neti s volanim) a minutu volani maji minimlane o polovinu levnejsi. Do zahranici je to uplne nesrovnatelne do cele evropy to je do 1.10 i s DPH takze uplne zadata Tak se tady mejte vy neustali obhajci superstabilniho a vykoneho ADSL a ja pojedu na te debilni a nespolehlive wifi technologii

PANX (7.6.2007 22:02:18)

NEBREC,ME HO TAKY NEZRYCHLILY,CEKAM NA TO JAK KRAVA A TO MAM OD 02 SLUZBU 02TRIO A STALE NIC,PRIPOJENI 2048/256,ASI SE TAKY NEDOCKAM,A KEVSEMU JSEM V PRAZE-CHODOV.....:-(