Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hotline NEXTRY

Hotline NEXTRY

Karel (6.4.2004 19:44:29)

Toto jsem obdržel mailem od hotline NEXTRY. Chtěli změřit ping a poslat jej. TADY je ODPOVĚĎ: namerane hodnoty, ktore ste zaslal su priemerne,ale nie kriticke. Az by tieto hodnoty boli >50% stratovost a odozvy >500ms, bolo by to naozaj kriticke. Tak ci tak som poslal Vasu poziadavku na preverenie na nase technicke oddelenie. Vysledok tohto setrenia ukazal ze je vsetko v poriadku. To je nářez co???

someone (6.4.2004 20:33:01)

sou to fakt zmrdi, nic vic netreba rict btw, taky sem jim chtel napsat, ale vidim ze to nema cenu...

Pavel Urbancik (6.4.2004 23:56:13)

Packet Loss 50% mam kazdy den, ale ja to mam asi za trest, protoze jsem poslal nekolik sprostych mailu bacovi na hotline ( tomu jsem i parkrat vynadal ) i koordinatorovi. Nebylo to sice k nicemu, ale aspon se mi trochu ulevilo.

PK (7.4.2004 01:01:35)

Na to pozor. Kdyz naserete dostatecny pocet bacu, tak vam poslou vypoved bez udani duvodu s mesicni vypovedni lhutou.

Pavel Urbancik (7.4.2004 08:02:53)

To by bylo taky reseni. Idealni by byla vypoved hned, ale nemam chut jim platit X tisic za deinstalaci.

Anonym (7.4.2004 09:27:01)

Kdyz da vypoved isp tak se deinstalacni poplatek neplati. A v pripade ze chcete zrusit i pevnou linku od CTc tak neni nic jednodussiho nez zrusit pevnou linku, isp vam pak nebude moct poskytovat sluzbu a musi vam vypovedet smlouvu. Takhle jsem to udelal ja a mel sem adsl zrusene do tydne i s linkou od telecomu:)

Pavel Urbancik (7.4.2004 09:43:08)

Heh, to bych mel najit nejakeho nejvyssiho bacu a toho poradne servat.

Anonym (7.4.2004 12:34:20)

Proc servat nejakeho nejvyssiho bacu? To prece neni potreba, staci si na telecomu zazadat o zruseni pevne linky (zruseni je zdarma) a pokud mozno se domluvit na co nejkratsim terminu zruseni (ne vzdy to musi mesic trvat,da se s nimi domluvit) a pak ma isp smulu a adsl musi chte nechte zrusit ke dni zruseni pevne linky. Nez jsem to takhle udelal tak sem si to overil u Ponerta z nextry. A ted mam adsl zrusene a neplatil jsem ani korunu:) Jen je potreba do 14ti dnu vratit modem pokud ho mas pronajaty.

B (7.4.2004 15:02:18)

Zrušení proběhne ke dni zrušení HTS a zdarma, ale až si budeš chtít zase zřídit HTS, tak zaplatíš za zřízení Telecomu a nic neušetříš. Kromě toho jde vždy poslat výpověď s žádostí zkrácení výpovědní lhůty ... v 80% bylo vyhověno.

Anonym (7.4.2004 18:55:52)

A proc bych si jako mel znovu zrizovat HTS??? V rodine maji vsichni mobily a internet mam pres ktv. A v pripade nouze lze pouzit pripojeni pres gprs.