Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > soft +rychlost netu

soft +rychlost netu

qwe2 (23.6.2007 13:16:38)

Zdravím. Mám internet přes wifi.Hledám nějaký soft který by mi měřil -SÁM - rychlost spojení (internet)třeba ve 30 min. intervalech a pak zobrazil graf.Tedy nechám zaplej komp(a soft)-příjdu za 3 dny a mrknu na graf jak pěkně mi to fachčilo.Vše co jsem našel měří rychlost jen když něco dělám.Potřebuju aby se to prostě testovalo samo .Soft pro wifi (netstumbler atd. nejde-neměří rychlost netu) Díky za rady!

Anonym (23.6.2007 14:05:49)

Na WEB-u se najdou opravdu velmi *zvláštní* jedinci ...

qwe2 (23.6.2007 14:45:52)

Ach jo!Koukám,že jeden z nich asi opět odpověděl! To se musí vysvětlovat že mám nové připojení k netu-občas jede 3Mb,občas 50kB a chci to prostě vytáhnout pro poskytovatele abych u toho nemusel sedět 24 hodin a klikat na -test připojení a psát si to? Vždy to blbne odpoledne a brzo ráno-spoj wifi je na 100 proc. síla signálu,ale net blbne jak šlak-tak chci vypozorovat kdy to dělá!Ještě nějaké dotazy,nebo někdo víte o softu který mi to vysleduje?

Anonym (23.6.2007 15:18:49)

Proc nezkusit dat tahat nejake velke linux distro z rychleho ftp ? A treba v BW Meteru se pak podivat na traffic v jednotlivych hodinach. Nejsem si jistej, ze takovej soft najdes.

Nargon (23.6.2007 15:35:20)

Kdyz nenajde, tak si udelat nejakej softik, kterej takhle jednou za cas stahne nejakej soubor (tim zmeri rychlost) a vysledek nejak ulozi. Tohle by mel zvladnout i podprumernej programator. maximalne 1 den prace.

qwe2 (23.6.2007 17:22:21)

si děláš kozy ja a něco dělat ... nechces mi to udelat ty, kdyz si tak chytrej ?

qwe2 (24.6.2007 06:51:37)

Chtěl bych jen podotknout,že předchozí příspěvek jsem nepsal já,ale někdo jinej pod stejnou přezdívkou. Velmi lituji toho ubožáka co se stydí sám za sebe.

Marek Janů (23.6.2007 19:12:39)

Podle mého názoru je Vaše počnání naprosto nesmyslné. Vašeho ISP Vámi nahlášené hodnoty stejně zajímat nebudou, navíc rychlost není vše. Chcete mi snad říct že máte garantovanou rychlost? To ale nesmíte být připojen běžným wifi zařízením ve sdíleném pásmu, protože tento bezdrátový net nejde z principu garantovat. Velice důležitá je i odezva a stabilita. Pokud máte problémy a Vaše připojení je horší než ostatních zákazníků daného ISP, tak na něj musíte apelovat ať to řeší - Vás jako uživatele v podstatě musí zajímat např. jen to, že Vám jdou pomalu stránky, pokud jde net podobně i ostatním zákazníkům ,musíte změnit ISP.

Kotrmelec (23.6.2007 16:17:27)

Ja znam jen toto meri to ale jen ping ale treba se ti to taky sikne Emsa Web Monitor 1.0.22 Jednoduchá utilita, která je v podstatě grafickým rozhraním příkazu "ping", sloužícího pro zjištění odezvy serverů. Program běží na pozadí v System Tray a umožňuje sledovat několik IP adres současně. Není nutné jej instalovat. Adresa: http://www.slunecnice.cz/sw/emsa-web-monitor/