Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > pak ze to nejde

pak ze to nejde

Jirik (8.4.2004 09:41:42)

jako zdeptany uzivatel Bluetone Angel jsem se zacal intenzivne zajimat o alternativni reseni a ejhle, narazil jsem na stredne velkou, spis stredne malou firmu, ktera nabizi bezdrat 512/512 za 3500 Kc + DPH mesicne, smluvni garance rychlosti s poklesem maximalne 15% (samozrejme agregace 1:1), nelimitovana data, instalace do 15 000 Kc. A zadne sliby, az po promereni se uvidi, jestli jsou schopni mi tu sluzbu v dane lokalite s danou garanci poskytnout. Pokud to vyjde, sbohem zluti a modri dablove :o). Nicmene pokud vas nekoho napada v cem by pripadne mohl byt hacek, sem s tim, at si udelam obrazek jak na tom muzu byt!

kcg (8.4.2004 09:47:51)

Gratuluji! Ja mam 256kbps 4GB limit a platim 3000,- Nicmene pokud to budete mit skutecne ve smlouve, pak to zni dobre. Karel

Jirik (8.4.2004 10:40:26)

njn, jak tak pozoruju, podminky na trhu se plizive, ale preci jenom meni... kamarad v Trutnove ma pripojeni pres jakysi "kabel" (driv meli na strese wifinu a to obcas dost kolisalo), rozvod po celem baraku, sice ve smlouve nema zadnou garanci niceho (krome nelimitace dat a casu), ale stabilne mu to jede 220/220 kbps a plati 300 Kc/mesicne. Nevim, jak to jeho ISP dokaze, ale je na to napojena pulka dost velkyho sidliste a vsem to funguje. Do druhy pulky se vrhla konkurence, cca 300/300 kbps, 350 Kc/mesic.

Mates (8.4.2004 12:07:19)

jo .. celkem by me to taky zajimalo ja to ten ISP dokaze ... zkus to zjistit :)