Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hattrick – internetový fotbalový manažer jak má být

Hattrick – internetový fotbalový manažer jak má být

Anonym (3.7.2007 00:00:00)

Tahové hry na internetu jsou mezi jeho uživateli stále populárnější. Existuje jich mnoho, ale jen některé se uchytí a hrají je statisíce lidí na celém světě. Hattrick je fotbalový manažer, jenž pobaví nejen sportovní fanoušky fotbalu, ale i nezúčastněné, kteří si zahrají na manažera a trenéra. Podíváme se na něj podrobněji, stejně jako na podobné projekty.

Azrael (3.7.2007 00:05:26)

Tak to je sila. Pane Prochazko, tohle uz nemuzete myslet vazne. Snazim se vasim clankum vyhybat, nebot jejich informacni hodnota je: "hele co sem nasel, kuci". Ale uz jsem nevydrzel a zareagoval jsem. Jeste par takovych a jdu pryc. Todle preci nemuze na takovemto serveru vychazet. Vsem ctenarum se omlouvam za vylev. 8-(

Petr (3.7.2007 17:02:27)

to si jako myslis ze někomu bude vadit,ze jdes pryc? :-D jestli se ti nelibi clanky tak bud ticho a běž pryč

ondraxx (3.7.2007 16:06:18)

tudle hru sem hral tak rok a je to uplna nuda porad sem byl ve stejny lize a ta hra se mi zdala mrtva.. doopravdy nedoporucuju mozna nejhranejsi fotbalovy manager ale taky jeden z nejhorsich...

Hrac (3.7.2007 23:17:27)

Hattrick byl jiz davno prekonan ceskou Football Arenou - http://www.footballarena.org

beavel (9.7.2007 18:32:55)

Tak tos jeste nevidel Brejk.cz . To budes cubrnet.

Mraky (6.4.2008 12:56:33)

Informační hodnota článku je naprd, zvláště ta část o stereotypu a dalších bludech. Navíc z toho vyplývá, že pokud si nezaplatíte, nebude to ono. Nesmysl. Zajímalo by mě, jak dlouho jste tuto hru hrál Brejk a ani footballarena se nedají s HT srovnávat. Zkuste pochopit filozofii HT a možná na tio přijdete. To Ondraxx: že jsi neschopný je Tvá věc. A mrtvá hra? Nikde jsem neviděl tak živoucí komunitu. Chce to jen občas otevřít oči a vylézt ze svých stereotypů.

David (6.4.2008 17:29:38)

Hattrick je věc notně vousatá věc, přicházet s tím teď jako s "úžasným objevem", to je fakt k smíchu. Možná tak o pár let dříve by to bylo ta akorát... Mimoto by v článku, kde onen Hattrick tak opěvujete, nebylo špatné nějak viditelně umístit odkaz na recenzovanou hru...

misak19 (tot muj nick na hattricku) (29.8.2008 22:21:40)

Pane Procházko, mám takový pocit, že jste tento text napsal aniž by Vám byl něaký tým přidělen. Hattrick není a nikdy nebude hrou pro dlouhé zimní večery. Jde o hru která by měla být časově nenáročná. Pokud jste chtěl předat čtenářům něaké užitečné informace o hattricku, stačilo se spojit s některým z hráčů kteří této hře aspoň trochu rozumí.