Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > odinstalovani ADSL od Nextry

odinstalovani ADSL od Nextry

ogi (9.4.2004 14:21:22)

brzy mi skončí výpovědní lhůta u Nextry a tak se chci zeptat, jestli někdo neví, jak to chodí s tou deinstalací, zda někdo přijede a udělá to a pokud ano, tak jestli se za to taky plati Díky

Anonym (10.4.2004 10:24:15)

Neprijde nikdo, musis si to odpojit sam a modem vratit nextre,pokud si ho mel pronajaty. Urcite by ti mela pred koncem vypovedni lhuty zavolat nejaka zenska z nextry a bude te presvedcovat at to nerusis, tak se s ni domluv co a jak. Pokud si podepisoval smlouvu jeste v dobe kdy byla deinstalace zdarma tak nebudes platit nic. Takhle to bylo aspon u me...

ogi (10.4.2004 12:06:53)

no adsl jsem mel asi od dubna 03, ale smlouvu mi poslali snad asi teprve v listopadu, a to musim vracet i splitter?

Anonym (10.4.2004 14:03:23)

Ja mel smlouvu do 03/03 a dostal sem ji snad ani ne tyden po zrizeni adsl, ale na te smlove je snad datum kdy bylo adsl zrizeno ne? Nebo az listopadove datum? Jo i splitter. Nejlepsi budes mit kdyz si tam zavolas a oni ti reknou jak presne mas postupovat, nebo pockat az zavolaji oni.

ogi (10.4.2004 15:40:32)

tak to bylo v rijnu, ale na smlouve je jen to rijnove datum a navic jsem se v ni docetl, ze po ukonceni smlouvy musim do 12 dni umoznit poskytovateli demontaz a vratit zarizeni, takze by mel nekdo prijit a za demontaz se snad neplati?

Anonym (10.4.2004 16:41:52)

Tak jestli tam mas rijnove datum tak by podle me mel platit rijnovy cenik, a tam se jiz za deinstalaci myslim platilo. Jedine co te muze zbavit toho polatku za zruseni je to, ze budes linku vytezovat co to da at mas co nejvetsi traffic, sice tim zrejme nastves dalsich 49 (19) lidi ale nextra ti za nejaky cas sama vypovi smlouvu a budes to mit zdarma.

ogi (10.4.2004 17:17:33)

tak jsem se prave dival na Nextru a tam je cenik od 21.11, kde je deinstalace za 1600, dale je tam cenik od 1.1.04, kde je to za 2500, ale ceni z doby pred 21.11 tam neni, takze nevim podle ceho se mam ridit, a navic me stve, ze Nextra uz neumoznuje odkup modemu, coz by vse ulehcilo

Anonym (10.4.2004 21:09:11)

Tak to bys mel mit jeste podle nejstarsiho ceniku a zdarma. Musis jim tvrdit ze kdyz sis to porizoval tak ti rikali ze zruseni je zdarma. O odkup modemu jsem zadal u nextry snad stokrat a vzdy mi bylo odpovezeno ze maji nejakou akci, nebo ze odkup neni mozny nebo ze odkup je pozastaven. Pak uz zbyva jen stahovat velke mnozstvi dat a cekat az tu smlouvu vypovi nextra sama.

ogi (10.4.2004 22:04:19)

driv nez byl FUP, tak jsem stahoval tak 22GB/mesic, ale od te doby co je FUP, tak jenom 12GB, ale diky, koncem mesice mi konci mesicni vypovedni lhuta, tak se uvidi :-)