Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > VPN startup auto connect

VPN startup auto connect

Muhla (23.9.2003 15:46:37)

Neznate nekdo nakej pidisoftik kerej by se pripichl na VPN po startu woken? myslim neco maleho a jen na tudle funkci a ne zadnej ADSL Rec.

Anonym (23.9.2003 15:57:55)

no ja nevim jak je to u tebe ja mam speedtouch510 a ten jede proste porad proc ho vypinat ? i kdyz jsem preistalovaval okna tak hned po istalaci jsem mohl na net zadne nastavovani instal. cd nic takoveho takze moja rada je spise proc se odpojovat ?

iNDY (23.9.2003 18:24:04)

Vytvor novy soubor (napr. VPN.bat) Do neho napis toto: ------------------- obsah VPN.bat --------------------- @Echo Off Call rasdial "Nazev VPN pripojeni" XXXXXXXXX XXXXXXXXX ------------------- obsah VPN.bat --------------------- XXXXXXXXX - tady si dopln svoje telefonni cislo Mno a dej tuhle bat davku do Startup - "Po spusteni" Jde to taky mensi upravou modemu, pote jiz nemusis neustale vytacet znovu VPN (umi si sam udrzet spojeni, pokud ho teda nevypnes).

Muhla .) (23.9.2003 21:06:10)

uzasny... ze todle nikdo nikam nenapise a kazdej na to chce hned delat softik :)

EllE (23.9.2003 21:42:38)

No ale chtelo by to jeste trosku doladit, protoze se to teda na poprve nikdy nepripoji musim manualne napodruhe... neslo by to teda nejak doladit o nake kontroly pripojeni nebo alespon casove posunout... treba at se pripojuje 5 nebo 10 sekund po nabehnuti celeho systemu ... ?

Anonym (24.9.2003 00:39:17)

uz jsem na to prisel. modem se zavadi asi o 2 sekudny pozdeji nez ten tvuj skriptik, takze staci jen casovani spusteni skriptu nacasovat o 5 sekund po startu systemu

Anonym (24.9.2003 13:53:30)

Takze staci 10 sekund zpozdeni aby se to v pohode pripojilo po startu OS. Blby je ze k tomu pouzivam dalsi skript aby spustil ten tvuj pac neznam prislusne dosovske prikazy :(

anonym (10.2.2011 12:48:18)

Osobně jsem to řešil takto: vytvořil jsem soubor vpn.bat a dal po spuštění. soubor vypadá takto: @ ECHO off cls echo ------------------------------------ echo Testuji pripojeni k siti LAN ping 127.0.0.0 -n 6 -w 1000 > nul echo ------------------------------------------ echo Pripojujete se k siti VPN .... cekejte date /t time /t echo ---------------------------------------------- rasdial "vpn" "jmeno" "heslo" echo ----------------------------------------------

Karol Martinka (25.9.2003 15:20:38)

Ahoj Muhla, zalezi co potrebujes. Najjednoduchsou volbou je script : 1. Vytvor si subor Pripojit.js 2. Skopiruj nasledovne riadky: --------- WScript.Sleep (5000); //5000 je doba cakania urcena v ms t.j. 5 sekund sh=WScript.CreateObject("WScript.Shell"); sh.Run('rasdial "ADSL pripojeni" login heslo',0); //ADSL pripojeni nahrad nazvom adsl pripojenia. // dufam, ze nemusim podotykat co je login a co heslo :) // ak by to nahodou nefungovalo potom treba vyhodit "ADSL pripojeni" a nahradit ho jednoslovnym pripojenim bez "" - niektore verzie WSH to nejako blbo interpretuju :( ---------- 3. Uloz a pusti... Ak nepotrebujes cakanie, potom vyhod riadok WScript.Sleep... Nevyhodou tohoto scriptu je pripojenie VPN vzdy az po prihlaseni do systemu (v pripade NT-2000,XP,2003), co znamena, ze ak mas zaujem zdielat pripojenie, alebo prevadzkovat webserver, musis vzdy zabezpecit prihlasenie do windows. To sa da samozrejme automatizovat, avsak je to dost nebezpecne riesenie... Druhou volbou je pouzit moj program ADSL Service, ktory funguje aj pre ADSL bez dashboardu. Je to jedno mne jedine zname riesenie ako sa pripojit este pred prihlasenim do systemu... http://www.autodsl.com Karol.