Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Že by se rušilo FUP :-) ... pochybuji :-(

Že by se rušilo FUP :-) ... pochybuji :-(

?!? (4.7.2007 18:32:50)

Hlavní stránka Upozornění Z důvodu úprav provozních systémů není dočasně možné plně využívat aplikaci Moje konto. Některé služby nemusí být ve výpisu služeb zobrazené. Tyto služby naleznete zde Měsíční grafVážená paní, Vážený pane, omlouváme se, ale v současné době Vás nemůžeme informovat o stavu přenesených dat. Dočasné omezení je způsobené interními problemy v síti. Na odstranení komplikací se intenzivně pracujeme. Prosíme zkuste svůj požadavek pozdeji. Děkujeme za pochopení. Technický tým služby O2 Internet ADSL

Balaban (4.7.2007 19:01:46)

Pochybuješ správně, já tam mám podobnou hlášku už asi rok. Ale když tak o tom přemýšlím, je tam od té doby, co jsem přešel na Extreme...

panx (4.7.2007 19:06:55)

taky by me to zajimalo,od rana mi to nejde,nevim co se deje,asi maj neco opet rozesranyho...

Anonym (4.7.2007 21:37:26)

na lince mi sli 2mb max sem sel do konta tam pribyli vsechny moznosti az 8mb tak sem to soup na 4mb na uvidime ... ale jen tak mezi name nedelam si zedne, ale opravdu zadne nadeje ze mi to zvysi :-) Současná služba: O2 Internet ADSL 2048 + závazek 399,00 474,80 Změněno na: O2 Internet ADSL 4096 + závazek 599,00 712,80 Vaše objednávka byla přijata, nyní bude váš požadavek na změnu služby automaticky zpracován. O průběhu objednávky vás budeme informovat na kontaktní e-mail. Vyřízení objednávky očekávejte do několika pracovních dnů. V případě problémů s objednávkou vás budeme kontaktovat.