Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Já to miluju.....

Já to miluju.....

H2 (5.7.2007 21:51:52)

přijdu k nějakymu vatařovi co má plazmu za 50 táců, nainstaluju mu STB a mu potom spadne brada jakej má primitivní obraz, následně mu vysvětlím že NOVA, PRIMA, ČT natáčí v systému PAL něco 500x600 a on má frajer televizu co má rozlišení něco 1200x1700, tak že by bylo lepší mít tam čtyři programy současně. Jenom blbněte a kupujte LCD a plasmy, kdo má rozum pořídí si 100hz , Telecom to sice přenáší digitálně, ale je to systém PAL , hodně lidí si tady plete pojem DIGITÁLNÍ a HD .

resa (5.7.2007 22:09:48)

To znám, mají dvě audiny v garáži, bazén jak koupaliště, žena nechodí do práce a aby nevypadali trapně před sousedama že si pořídí digi TV satelit tak si to nechají udělat od monopolu.

Anonym (6.7.2007 00:16:09)

Takovej slint už jsem dlouho nečetl, je vidět že tomu vůbec nerozumíš, jinak bys věděl že PAL má rozlišení 720x576 a 1200x1700 žádná plasmovka nemá, takže příště ty svoje rozumy rozdávej svým kamarádům ve zvláštní škole.

EL (6.7.2007 00:23:33)

Plazma na TV le na nic já prefetruji CRT (EIZO 21")

Eser (6.7.2007 08:17:43)

pokud dá někdo 50 táců za TV, tak ty ho považujež za vataře ? Co takhle, kdybys přestal čučet na ten svůj černobílej Merkur a šel něco dělat?

Anonym (6.7.2007 10:12:32)

Pokud má někdo zbytečnejch 50000 na TV,tak je skutečně vatař,protože většina lidí se potácí na úrovni průměrnýho platu a jsou rádi když vyjdou od výplaty k výplatě a k tomu něco málo uškudlí.mimochodem,dát takový prachy za TV je blobost,když za 20000 můžu mít klasickou TV 100 Hz s takovým obrazem a funkcema o kterých se ti na plazmě za 50000 ani nesní.Zejména,pokud je běžný TV signál šířený v PAL,je koupě velkoformátový plazmy nebo LCD naprostá blbost.To raději tyhle prachy vrazím do projektoru a kam se bude nějaká plazma hrabat.

Anonym (6.7.2007 10:31:34)

zbytecnost to rozhodne neni. Kamos si koupil plazmovku za 66.000 i s 8+1 reproduktory no a potom co jsem u nej na tom videl par filmecku uvazuju ze si to koupim taky. Clovek se otaci za kulkama, kdyz prelita vrtulnik slysil jak se zvuk pohybuje, navic kdyz si poustis filmecky na pc neni zadnej problem, obraz naprosto suprovej. Proste pokud se rad podivas na dobrej filmecek a chces si doprat trochu luxusu tak pouze doporucuji

Anonym (6.7.2007 11:39:07)

Jenže my se tu bavíme o používání plazmy na příjem TV vysílání a to je prostě zbytečný.Jasně,na koukání na film v HD kvalitě v přehrávače je to naprostá bomba,s tím souhlasím,ale na běžné koukání na TV je to jako jít s kanónem na komára.