Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > mam ADSL 4MB od O2

mam ADSL 4MB od O2

Tak jsem neveril vlastnim ocim (12.7.2007 10:12:47)

pripojeni mi 6!!!! dni neslo a na jejich lince na po me chteli abych si objednal nakou zvysenou technickou podpru, ze prej potom budou opravovat rychleji. Operatora jsem serval a podal na O2 zalobu, jake bylo me prekvapeni, kdyz mi tri pravnici rekli, ze dote zaloby nejdou protoze prej ma O2 na opravu celej mesic (prej to je nekde v zakone) Vsichni ruce pryc od O2, jsou to zlodejij a lhari. Na jejich lince jsou neschopni lide a technik co mi volal je curak nejvetsi, vola v sobotu a kdyz nezvednu telefon neni ani schopnej zavolat za pet minu znova. Na firme mam skodu skoro za 50,000 a jsem zvedavej kdo mi ji ted zaplati

petr (12.7.2007 10:18:45)

nezaplati ti to nikdo protoze ti to opravili do tech 30 dnu. A pokud potrebujes net nutne k existenci tak by si mel mit aspon 2 pripojeni od ruznych firem. Treba to tvoje ADSL a k tomu jeste nake wifi

WIFI (12.7.2007 10:54:57)

Nezaplati ti ji nikdo . Kdyz ma pro tebe iternet hodnotu co by nastroje k vydelavani penez v radech desetisicu denne, tak si porid garantovane pripojeni a ne domaci pripojku . Vyplati se ti to.

Petereček (12.7.2007 19:42:10)

ADSL od O2 je připojení pro scoky??? Tak nevím jetli socky jsou schopny platit tak drahé internety, jako například Extreme, který je pro firmu nezbytný, pro socky je tvá WiFina :)

pavel (12.7.2007 20:11:38)

Adsl je urceno pro uzivatele kteri nejsou zavisli na internetu. Pokud ho potrebujes nezbytne k praci tak si musis poridit nakou garantovanou linku kde je servis do nekolika hodin. Ale za to se plati trochu jine ceny nez za ten tvuj extrem. Napriklad garantovyna 3/3 Mbit stoji 11 500. Je to privedeno 10 GHz spojem.

Anonym (13.7.2007 16:20:38)

veskere negarantovana pripojeni jsou z pohledu cen pripojeni garantovanych pro socky

Anonym (12.7.2007 11:05:17)

fuck you