Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Proč nepoužívat Thunderbird a Firefox

Proč nepoužívat Thunderbird a Firefox

melipa (17.8.2007 14:35:34)

Uz docela dost dlouho pouzivam thunderburd, a mam tam i par rozsireni... problem nastal, kdyz jsem byl nucen si nainstalovat novou verzi (2.0.0.6) s kterou nebylo ale kompatibilni jedno rozsireni (Menu editor), a diky tomu se mi v dolni casti obrazovky objevila lista, ktera se proste neda odstranit.. na verzi 2+ se rozsireni menu editor, ktere pouzivam nedela, a proto si nemuzu usporadat ikonky, jak chci a zmyzeli mi nektera tlacitka, vcetne oblibeneho 'smazat spam'... Hrozim se, az mi pri pristi aktualizaci treba fungovat rozsireni 'buttons!' nebo 'minimalizetotry'.. v Thunderbirdu mam pouze 3rozsireni, ale co teprve takovy Firefox, v kterem mam rozsirenich 9! ve firefoxu, az prestane byt kompatibilni s novou verzi jedno nebo 2 rozsireni, tak asi budu muset preinstalovat FF?? kdyz tak premyslim o tom, jak vyresit ten problem s thunderbirdem, tak me napadlo nainstalovat si verzi 1.5 (at zije bezpecnost!) a nainstalovat si tam jiz zminene rozsireni 'menu editor' (menu editor s 1.5 bezvadne funguje), problem je to, ze prijdu o maily a konatky. Teoreticky by se dali zalohovat ho pres mozbackup, ale mam strach, ze se taky zalohuje ta chybova lista a to si pak moc nepolepsim... aby jste nerekli, ze plivu na FF a TB, tak tady mate fotku te listy, a jeste se vam musim priznat, ze tohle s tim menu editorem se mi stalo uz jednou i ve firefoxi (asi rok zpatky) pomohlo odinstalovani a zpetne nainstalovani FF, musel jsem se ale rozloucit s oblibenyma a listou zalozek.. obrazek: http://img126.imageshack.us/img126/4769/errorrp6.jpg jinak, pokud by mel nekdo napad, jak to s tim thunderbirdem vyresit, tak to je uvitam...

Anonym (18.8.2007 14:36:48)

S tvým problémem Ti sice bohužel neporadím, ale co se týká FIREFOX-u obavy nejsou na místě. Mám v něm celkem 15 rozšíření/doplňků,už tak nějak od verze 1.x a do verze 2.06 se zatím žádný problém nekonal.

Anonym (18.8.2007 17:13:25)

No to je hruuza, zmizli ikonky, to je prusvih ... Vase starosti bych chtel mit