Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Už u vás zaklepal U:fon? Buďte ostražití!

Už u vás zaklepal U:fon? Buďte ostražití!

Anonym (31.8.2007 00:00:00)

U:fon už vtrhl i do domácností skrze televizi. Z obrazovek na nás hledí zelený mimozemšťan a nabízí nám tu nejmodernější technologii, byť sníme výhradně o nových kulmách. Do domácnosti se dostali ale i obchodní zástupci U:fona, kteří nejednají vůbec čestně.

Anonym (31.8.2007 00:21:41)

bych je hnal....

Danny (1.9.2007 01:59:27)

JÁ TEDA UFONA MÁM A JE SUPER,2X TAKOVÁ RYCHLOST NEŽ MI GARANTUJOU.BĚHÁ MI TO 1000 AŽ 1500,TAK NEVÍM NA CO KDO NADÁVÁ.RYCHLE JSEM OPUSTIL TU NEJHORŠÍ A NEJVÍCE PODVODNOU SPOLEČNOST TELECOM,NEBO O2,TO JE ŠPÍNA NAD ŠPÍNU.PODLE MĚ JE TOHLE ZASE JEDEN PODFUK OD TELEKOKOTŮ Z O2,KTEŘÍ SE SNAŽÍ UDRŽET MONOPOL ZA KAŽDOU CENU.JÁ JIM TEDA FANDÍM A HODNĚ MĚ PŘEKVAPILI.

polarbear (1.9.2007 06:56:52)

jinak se zviditelnit neumíš než psát s capslockem? ach jo

votomtoje (1.9.2007 09:20:17)

Tak mu nezáviď, třeba mu to fakt chodí!

Danny (3.9.2007 22:44:27)

PŘESNĚ TAKOVOU REAKCI JSEM ČEKAL.OPRAVDU JIM DEALERA NEDĚLÁM,JEN JSEM FAKT SPOKOJENÝ A PŘEKVAPENÝ ŽE TO CHODÍ LÍP NEŽ MI ŘÍKALI.NAROZDÍL OD TELEKOKOTŮ.PRÁVĚ TEĎ MÁM RYCHLOST 1230 kbit/s.ANO PŮL METRU OD POČÍTAČE MI TO NEŠLO NIC MOC,PRODLOUŽIL JSEM USB NA DVA METRY A MODEM DAL K OKNU A ROZBĚHLO SE TO,MYSLÍM DOCELA SLUŠNĚ.A JESTLI TAM MÁŠ ŠPATNÝ POKRYTÍ,TAK PROČ SI TU SLUŽBU KUPUJEŠ?VŽDYŤ TO MŮŽEŠ VRÁTIT DO 30 DNÍ.KAMARÁD SI TO POŘÍDIL TAKY A CHODÍ MU TO PODOBNĚ JAKO MĚ A BYDLÍ 30 KM DALEKO.TAK CHYBA BUDE ASI NĚKDE JINDE,NÉ U UFONA.

Danny (3.9.2007 23:02:47)

JEŠTĚ JÁ,ANO,MÁ TO JISTĚ I ZÁPORY.TŘEBA OMEZENÍ DAT NA 2 GIGA TÝDNĚ,NENÍ TO NIC MOC,ZVLÁŠŤ KDYŽ TEĎ HODNĚ SPOLEČNOSTÍ TENTO NEDUH RUŠÍ.ALE DÁM JIM ČAS,TŘEBA SE TO VYLEPŠÍ,TEDA DOUFÁM.ZATÍM NEMÁM OPRAVDU DŮVOD SI NA POSKYTOVÁNÍ UFOUNSKÝCH SLUŽEB STĚŽOVAT,NAOPAK.

jaryn (4.9.2007 09:54:10)

Já bych ti to klidně i věřil,ale vážně mně z toho Tvého CapsLocku bolej voči ;-)

Energizer (5.9.2007 14:39:12)

Já jsem si to pořídil na test, bohužel pokrytí u mě - Praha 4 Kavčí Hory nic moc, přes den 50 KB/s v noci 110 KB/s, ale vim, že jinejm lidem to jede i 170 a navíc poskytujou veřejnou IP, takže lze např. i provozovat ftp server, takže podle mě zatim nejlepší mobilní internet!!

Maso (9.9.2007 11:45:52)

Nelepší? Moc se mi nezdálo.Pořídil jsem si to na zkoušku.Ze slibované rychlosti 3,1Mb/s byla rychlost je 64,4 kb/s.To je super?To byl opravdu fofr,když se mi domovská stránka načítala 17 minut.Česká počta je v korespondenci rychlejší.Děkuji,ale stačilo mi.Už o U:fonovi nechci ani slyšet A nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

Danny (11.9.2007 01:15:10)

Tak nevím kde to všichni zkoušíte,v Praze na velké části města mi to to chodí přes 1000 kb/s a už jsem je přistihl i při rychlosti 1700 kb/s,pravda byla to asi jen hodinka.Na Kladně jsem byl 900 kb/s a v Brně rovněž tak jako v Praze.Ano našel jsem i místa bez příjmu a nebo kde to šlo slabě,ale nikdy jsem se nedostal pod 280 kb/s,teda tam kde byl nějaký signál.Já teda než jsem si Ufona pořídil,tak jsem si pořádně zjistil jaky kde mají pokrytí,abych pak jako tady hodně lidí nenadával na službu,když oni za tupost druhých nemůžou.U mě veliká spokojenost,sám jsem to nečekal.Jen to FUP bych jim vyčítal,2 giga týdně není nic moc.A ani jim to nepadá,zkoušeno 27 hodin v kuse,při průměrné rychlosti 1012 kb/s.

Asik (12.9.2007 12:33:56)

Chlape,chlape.O té tuposti by se dalo polemizovat.Přímo na U:fon lince mi bylo řečeno,že v místě mého bydliště je 100 procentní pokrytí.(Ostrava).Zjistil jsem si to i na mapce pokrytí na U:fonových www.Po zapojení jsem se nestačil divit:max. rychlost v noci 92,8kb/sec.ve špičce 34,4kb/sec.To má být fofr internet za 560 Kč/měs.?Ha ha. Jistě, v Praze to určitě fičí jinak.Ale kdyby oni nebyli tak tupí,tak řeknou narovinu,že v některých regionech to ještě není ono.A nedávají masívní mediální kampaň.Na infolince se jen vymlouvají na počasí apod.Pravá ruka neví co dělá levá.Možná to bude časem super operátor, ale momentálně to stojí za h.... Budou to mít velice těžké se prosadit, protože nejen já z našeho regionu, jsem jim to jejich ,,FOFR,, připojení vrátil.A negativní reklama se pamatuje daleko dýl, než ta pozitivní.

Danny (12.9.2007 23:44:11)

Jestli jsou u tebe takové rychlosti,tak se nedivím že jsi to vrátil.V Ostravě jsem nebyl leta,tak to nemůžu posoudit.Já mám zatím převážně dobré zkušenosti,možná mám kliku,fakt mi to zatím chodí super.Určitě jim bude muset člověk dát ještě čas aby to bylo všude dobrý.Já jim fandím,ale s tou reklamou to máš pravdu,ta opravdu předbíhá čas o dost měsíců. Ale podívej i na jiný operátory,jsou tady dlouho a kecaj kraviny,jeden druhýmu nemaj co vyčítat,v tom jsou všichni stejný,kšeft je kšeft a pokaždý je za vola zákazník.Myslím si že tak do dvou let to bude dobrý operátor.Zkusil jsi dát ten modem třeba k oknu?U mě to dost pomohlo,tak o 60 procent.Prodloužil jsem kabel a bomba,rozběhlo se to a chodí mi to 900 kb/s až 1200 kb/s stále ve dne v noci,někdy i rychleji.

Asik (13.9.2007 11:55:50)

Jasně, že zkoušel.Dokonce jsem to dal i na laptop a chodil jsem po bytě.S kabelem, bez kabelu.Výsledek byl vždy bohužel stejný.Takže jsem ve finále zklamaný,napojený na O2.ALE - mám net.Tobě přeji ať Ti to šlape ještě rychleji.Já budu situaci sledovat a za čas uvidím.Momentálně je situace na severní moravě pro U:fona na bodu mrazu.Ledaže jsou výjimky, kterým taková malá rychlost, za poměrně velké peníze (výkon/cena) stačí.

Vlada (13.9.2007 23:56:00)

čau lidi. Ja sice nemam O2 zrovna v lasce ale minuly rok nekdy v prosinci jsem daval objednavku na O2 internet 2M Extreme. Sice jsem jim podalval objednávky na to aby neco delali jak divej. Pak to dali dohromady a po svatcich jsem to už prohanel. A to jsem se musel nechat vypojit ze združovace, davat objednavku na opravu nakych kabelu a buch vi co jeste.Tet to lita jak hute, dali mi za stejnou cenu 4M. Jinak co mam zkušenost s ufonem je pekne na prd. Rychlost stahování maximálne 15kb/s a to jeste když to ma dobrou naladu při plném signálu a potom to FUPko.Ufona hned doporucim kamošce. Plati cca 250 Telefonice za vytáčené pripojení ktery ji pry stačí.U ufona se bude muset k židli připoutat aby ji ten ´´fofr´´ newodfouk. :)

Maja (3.10.2007 00:37:17)

Tak já mám od O2 CDMA,platím 831kč s DPH a nokdy jsem neměl problémy s připojením a jelikož používám Notebook, tak mobilní inetrnet potřebuji a O2 je pro mě nejideálnějším řešením. Ve čtvrtek 27.9. jsem po netu objednal U:fona a dnes 3.10. dorazil i se slevou e-shopu 200kč za modem. Rozbalil jsem krabicy,zapojil,dle návodu a nainstaloval. Vytočil jsem *88 a z aktivoval. Slečna byla velice příjemná a že do 24 hodin bude služba internet aktivní. Za 4 hodinky internet běžel a běží do teď, bez jakých koliv problémů. Zatím jsem spokojen. To je má zkušenost.

delco (18.8.2008 13:52:48)

Tak pises o U:fonovi nebo o T/O2??? Kdyz neco napises, tak si to po sobe alespon precti! :)

Luke (18.8.2008 18:23:29)

Libore, taky pročítám zrovna tuhle diskuzi a mám pocit, že ten už ti neodepíše :-d

Luke (18.8.2008 18:24:41)

Mám pocit, že ten už ti neodpoví :D

Kaplan.J (18.1.2010 21:45:35)

To já přešel z O2 CDMA na U:fona a dodnes se mlátím do hlavy,že jsem nezůstal u O2. Sice dražší,ale přes den jel v perfektně rychle a v noci dvakrát tak !!! A FUP jsem překračoval denně a omezení jsem žádný nepocítil.Stažená data v noci O2 dokonce počítal za míň. A ten váš milovanej U.Fon? Ani v noci nejede zdaleka tak rychle,jako mi jel O2 CDMA ve dne a aby v noci počítaly data za míň? Výsměch lidem,to je vážení U:fon.Na počátku něco slibují a pak div nechodí o berličce a chce aby jsme ho litovali? Ať se vrátí na Mars.

Aleš (21.1.2010 20:21:46)

Zrovna dnes,když jsem chtěl poplivat Ufona jedovatou slinou jede docela slušně.Ale vetšinou mám stejné zkušenosti jako vy.Za málo peněz málo muziky.

Anonym (7.11.2007 23:18:17)

Kabel Wifi síť

delco (18.8.2008 13:29:13)

Pri takove rychlosti provozovat ftp server? To asi nebude mit moc praktickeho vyuziti... :D

Danny (6.9.2007 14:26:03)

DOBRÁ,TAK JÁ SE POLEPŠÍM :-) je to tak lepší?

delco (18.8.2008 14:03:04)

OPRAVDU JIM DEALERA NEDELAS? TAK O JE TEDY OPRAVDU ZAJIMAVE, ZE TEMER KTERAKOLIV KLADNA REAKCE NA TOMTO SERVERU JE Z TVE IP, PRESTO ZE VZDYCKY JAKO ZE JINY NICK... UZ JSI TU BYL ANONYM, MARTINI DANNY A NIKDO JINY TU VLASTNE NIC DOBREHO NEPSAL... Tak, ted uz muzu zacit psat bez CapsLocku, abych nepuslobil stejne hloube jako Ty, nicmene... Pokud uz chces delat takovou hloupost a zlepsovat svemu chlebodarci prodejnost, bylo by pravdepodobne moudrem, kdyby jsi i menil IP ze ktere pises... Otazka je, jestli toto moudre opatreni odpovida Tvemu IQ... Hezky den :)

Anonym (2.9.2007 20:20:13)

Děláš dealera Ufonovi, co? Proč ne, každej se nějak živíme.

nemam (4.9.2007 11:19:33)

No at uz dela nebo nedela, O2 za celou dobu sve existence nikdy poradne nenabidl to po cem lide volali, naopak zacal nabizrt hafo jinych sluzeb na kterych by vydoloval alespon neco, tudis at se Martan vydava klidne za pracovniky O2 pokud se rozroste a bude mu to fungovat jenom dobre kazda konkurence je dobra. At je sebemensi.

Anonym (7.11.2007 23:12:50)

Blbost je věčná. Ty jsi exemplář, který by se hodil do muzea... Jaký pak monopol?! Konkurence je v dnešní době velká, ale to by to také chtělo zapojit mozek. Když jsem u toho Wifi Kabel ADSL od jiných firem Bezdrát Připojení přes zahraniční síť(nezapomínáme na to, že jsem v EU že?).

Anonym (3.9.2007 22:01:40)

Tak to zkus ty jeden chytráku!

Anonym (31.8.2007 06:17:26)

No, hlavně kůlna není kulma, že ...

Anonym (31.8.2007 08:51:51)

Tak to resis opravdu to podstatne

Anonym (31.8.2007 06:47:56)

Mobilkom je holt svinak .... at zije o2 :D si stejne s o2 muzou podat ruce

Honza (31.8.2007 12:28:49)

Ano zaklepal a jsem celkem spokojen protože jsem chtěl internet od O2 a jen slibovaly a slibovaly a nic takže je to banda debilů a uplně nesnášim tuhle společnost a mam to potvrzené od víc lidí že je to banda idiotů a nevim jak s takovým přístupem mužou ještě mít nejaké zákazníky U:fon má taky nějaké mouchy ale když jsem potřeboval internet tak to bylo zařízeno během pár dnů a né jak KYSLÍCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ruka (31.8.2007 13:40:09)

Ufoun? Mám fofr internet a včera jsem měl zázračnou rychlost 11 kbit/s. Dnes 8,54 kbit/s, pak 102,88 kbit/s a teď 209 kbit/s. Měřeno na dsl. To je teda fofr slimák :-)

Jrjk (1.9.2007 13:00:44)

Mám naprosto stejnou zkušenost. Fofr Internet 50 kb/s (v centru Plzně). Ještě dnes letí z počítače a z domu!!!

Anonym (3.9.2007 14:24:05)

Mam tez fofr internet a Praha, Brno a Zlin naprosta pohoda, na DSL jsem nenameril pod 1Mbit, takze pohodicka klidecek

Anonym (3.9.2007 19:55:55)

kecáš

Anonym (7.11.2007 23:09:09)

Proboha rychlost by se měla držet na té rychlosti, které je ve smlouvě. To že není garantovaná rychlost... Nezmamená, že by mělo být takhle dole. Negarantovaná rychlost zamená, že to nemusí být přesně 3Mbit, ale mělo by se to držet třeba u 2.83Mbit!!!!

voda:fon (3.9.2007 22:13:05)

Ty jsi ale Lojzik.Když nemáš na tý svý borovici pokrytí,nemáš si obědnávat internet.Běž zpátky ke kyslíkářům,oni tě pořádně oškubou.Jo a rychle si obědnej pevnou linku,bez ní ti kyslíkáři internet nedají.A už nebreč slimáčku.

Anonym (7.11.2007 23:06:33)

Ty seš naprsotý dement! Proboha pokud je ve smlouvě 3Mbit, tak rychlost musí být 3Mbit a neměla by klesnout pod 2.8Mibt!!!! Pokud to klesne níž, tak je to špatně. Při rychlosti 1Mbit bych chtěl vrátit 2třetiny ze zaplacené částky. Vůbec bych se nebál s firmou soudit(tam bych jim udělal pěknou reklamu).

Fuck Ufoun (13.2.2009 14:49:52)

Já třeba jsem v praze v panélu, na proseku, na kopci v desátém patře jako!!! ;o) A ufoun? Ten mě tu jenom pije krev! Nejhorší internet na trhu! Když jsem měl O2, měl jsem moderně se chovající internet kterej prostě fungoval. Dalo se stahovat bez omezení a s rychlostí jsem byl spokojenej. Pak zaklepal obchodí ufoun zástupce a já teď dva roky (na která jsem se mu upsal) nepřestanu litovat že jsem ho u těch dveří rovou nezastřelil! Taky nepřestanu litovat že jsem tak blbej a věřil mu. Pořídil jsem si pseudo vysokorychlostní internet od ufouna a trpim. Slíbená 3Mbit ? :D hahaha ani náhodou! Přez den na jedno jediný video z youtube čekám 15 minut! Limit na stahování 2 giga což vám ten zástupce vůbec neřekne a s firemním úsměvem vám prostě uplně v pohodě lže do xichtu. Kvalita signálu tak, aby se na tom internetu mohl někdo byť jen připojit na mail bez skřípění zubů je dostupná jen v noci. Přez den je ufoun (pokud funguje) přetíženej a nepoužotelnej. Ani teď si nejsem jistej jestli tohle vůbec odešlu!! Sakra! Ufoun neni budoucnost ufoun je pravěk! Nikdo si to nepořizujte protože budete jen nasraný jako já!

saax (3.10.2007 20:36:32)

absolutně souhlasím,ty údaje jsou stejné jako u mého měření,fofr je to jen mezi půlnocí a sedmou ráno když to není přetížený,,

silvie (1.9.2007 15:03:56)

né tak zhurta Honzíku..než se tu rozohníš doporučila bych ti publikaci 'Gramatika hrou aneb I/Y' pro žáky patých tříd základní školy :-)))...a navic všechno je to o lidech...služby o2 jsou samy o sobě velmi kvalitní, to je jen o těch čurácích, které tam o2 bůhví proč zaměstnává

Jarouš (7.9.2007 09:31:02)

Madam má výborné znalosti z 5 třídy a na dámu velice vybroušený slovník.Pokud považuje O2 za tak dobrý,pochybuji že vubec něco v hlavě má.?!!!!!!!

Jamal (2.9.2007 10:04:18)

U mě nikdo neklepal, já k U:fonovi přešel sám od O2. S O2 jsem měl problémi od samého začátku, kdy mi nešel net nainstalovat. Při volání technické podpory O2 jsem se dozvěděl rady typu zkuste to znovu atd... A rychlost? 10kb byl malej zázrak. Nyní mám po bezproblémové instalaci měsíc na vyzkoušení (O2 nic takového nenabídl) a rychlost kolísá mezi 1,3 - 2,1Mb..... spokojen, neměním

Anonym (7.11.2007 23:02:39)

Kdyby mi rychlost takhle kolísala, tak bych chtěl vrátit peníze...

Kačka (4.9.2007 19:40:07)

Tak s tím teda silně nesouhlasím, O2 je asi nejhorší operátor, bohužel tu byl jako první (samo že jako ČT a Eurotel) tudíš má náskok a nejvíce zákazníků alespoň co se pevných linek týče a okrádá nejvíc.... sorry ale 6 korun jen za to že druhá strana zvedne sluchátko?? trochu přehnaný ne?? a mobilkom není šmejd... šmejdi jsou OZ... bohužel jim nikdo nic nedokáže... a vážení zákazníci jsou taky na hlavu... ono když se jich člověk zeptá zdali si chtějí stěžovat a oni řeknou že ne že je to v pořádku tak je to na pár facek.... a pak za rohem volají telefonice a stěžují si??? sorry ale nemaj nárok... používejte moji milí mozek a než něco podepíšete přečtěte si ceník a smluvní podmínky ty k tomu totiž automaticky dostáváte...

Anonym (31.8.2007 10:00:44)

S tím nikdo nic nenadělá celkem nedávno se jeden můj příbuzný nechal napálit podomním obchodníkem a pořídil si ADSL " velmi výhodně " dle slov podomního obchodníčka. Nyní když zemřel jsme museli Telefonice zaplatit smluvní pokutu za nedodržení smlouvy na 12 měsíců. No řekněte není to super dovolil si nedodržet smlouvu a zemřel předčasně.

Anonym (31.8.2007 11:47:14)

No pro takové případy by ve smlouvě měla být klauzulka o tom, že smrtí účastníka smlouva zaniká a nelze ani z jedné strany požadovat jakékoliv náhrady.... Takže při podepisování smluv dávejte pozor i na tohle a vždy se ptejte, jak to má ten nebo onen operátor ošetřené!

Anonym (2.9.2007 13:38:48)

lol to by pak stoupl pocet sebevrazd :D hlavne u O2

Mi.Chal. (2.9.2007 14:25:06)

No, jestli tu smlouvu mel uzavrenou ten neboztik, museli jste tu pokutu opravdu platit? Jestli ta smlouva byla uzavrena mezi zesnulym a O2, tak bych jim nic neplatil a muzou se s nim treba soudit :-).

Anonym (31.8.2007 11:33:28)

U babí už taky zazvonili.řekla jim že se musí poradit ať přijdou jindy.Vrátili se ještě ten den a když jim řekla že nic nechce tak se na ni rozeřvali.Měli štěstí že jsem nebyl doma....

tofoj (31.8.2007 18:50:16)

Třeba se někdy i tady v Čechách dočkáme solidní firmy...

ufonek (6.9.2007 00:20:36)

to tezko!!!Dokud to tu bude i ve vlade samej zlodej a podvodnik tak tezko.

Balaban (2.9.2007 18:43:16)

Velmi silně to zavání praktikami TELE2. Kdysi u nás byli a já jim podlehl. Chybami se člověk učí - a já jsem se poučil! P.S.: Jen pro info, tehdy bylo na internetu hodně moderní propagovat alternativní operátory a já si před uzavřením smlouvy přečetl řadu nadšených příspěvků ve stylu "Tele2 natrhne Telecomu zadek". Takže jsem se poučil hned 2x - nevěř všemu, co na internetu hlásá třeba i velká skupina uživatelů. Jejich teze totiž sice většinou nejsou vedeny ziskuchtivostí, ale zato mohou plynout z něčeo možná i horšího - blbosti.

pavel (13.9.2007 22:14:02)

nemůže natrhnout pr*del už z principu. Používá jejich linky a žije z obchodního rozpětí mezi velkoobchodní cenou od O2 a maloobchodní, která je nižší než ta telekomácká ... - prostě maj akorát menší marži na minutě, nic víc ...

Anonym (5.9.2007 00:32:28)

myslim ze Ufon by se mel vratit na svou "zaostalou" cdma planetu kam patri a neotravovat slusne lidi lacnici po levnem UMTS

anonym (8.9.2007 12:29:38)

jsme s jejich službama absolutně spokojení je to solidní slušná firma:)Žadní zloději

Anonym (10.9.2007 08:49:48)

a nejsou to žádní zloději co na tom, že technologie patří do předminulého století a je dnes již nahrazena jinými ??? asi tak je to s ufonem, možná v 20 století by byl zajímavý, dnes ne

majkl (10.9.2007 16:11:18)

No newim, ale v celoplošné bezdrátové síťi je CDMA rev A jednou z nejmodernějších technologií. Otázka je, kolik za to chcou peněz.

Anonym (11.9.2007 08:40:34)

to ale spolu souvisí, když budou telegramy za 10 haléřů kus a telefonické podávání zdarma, tak je taky budete posílat místo některých SMS

Zdeněk (8.9.2007 21:05:16)

Nemohu si stěžovat, zástupkyně Ufona se mnou doma sepsala smlouvu s dodáním za měsíc, abych mohl vypovědět O2 . Přesně na den podle dohody mi přišla poštou zásilka. Aktivace proběhla během několika minut. Mám službu Telefon s internetem. Žádný výpadek během měsíce používání nebyl. Rychlost 99,2 až 124 kb/s je lepší než u vytáčeného připojení a cenově výhodnější. Problém jsem měl jen s nastavením pro ochozí poštu. Nastavil jsem podle rady v tomto foru 78.136.129.5 místo ufon.cz a funguje to. Abych mohl mít tefon v jiné místnosti než počítač, mám propojen USB kabelem, co je nejdelší k mání to je 5m s koncovkami A-A a běhá to bez ztráty rychlosti.

rychly (18.9.2007 22:41:35)

Abcdefgh. U:founa nebrat. Mam doma net ktery mi jede kolem 10Mbit twedy rychlost stahovani se pohybuje kolem 1 - 1,2 Mb/s pak jeste VOIP tedy voip fax a tel a sem max spokojeny. Nekdy to vypadne ale to se da rozchodit. Co tady uvadite za rychlosti zelenace to je neco ajko CDMA. Tak zadny zazrak.

elde (24.9.2007 06:17:03)

A na cesty si beres prodluzovak :-) BTW - ufon je CDMA - to znamena mobilni.

Anonym (7.11.2007 22:55:34)

Řekni mi jediný důvod. Proč by si měl brát počítač na cesty... Psal někde o Noťasu? Ne! Prostě je to předraženej Shit a od kabelu bych rozhodně nešel.

Milan (11.9.2007 23:43:50)

Objednal jsem si U:fon a dost mě šokoval přístup, když jsem čekal asi 2 měsíce na vyřízení mé objednávky. Prý měli problémy s USB kabelem, ok, ale tak to měli říct a ne slibovat neustále dodání během pár dnů. Rychlost v Brně průměrně asi 40kb/s, takže nic moc. Ještě že jsou levní, alespoň nějaká výhoda

pavel (13.9.2007 22:10:53)

tyto praktiky se přesně shodují s praktikami společnosti Option One, která byla nejprve dealerem O2, pak se představovala jako zástupce T-Mobile a dalších. Dal bych ruku do ohně za to, že to bude zase ona - dneska se teda jmenuje Euphony. Ruce od toho pryč, všechno špatně, nic nefunguje, ale slibiy, sliby, sliby ...

Fany (14.9.2007 08:48:17)

Tak u nás též zaklepali a též začali tím, že nám jdou vyměnit telefon analogový za digitální. Když jsme jim říkali, že současný telefon (máme i s faxem) nám naprosto vyhovuje a též současné xdsl internetové přípojení od GTS Novery 4096/512 je pro nás vyhovující, tak začali arogantně a v podstatě z nás dělali "blbečky". Že snad jsme zaostali za vývojem doby, když nechceme digitál apod. Též nás přesvědčovali, že mají připojení bez FUPu a další lži. Nechtěli jakoby "pochopit", že by měl mít někdo výhodnější připojení než oni. Jak jsem se pak dočetla na internetu, tak FUP samozřejmě mají, připojení pro nás absolutně nedostačující (máme připojené 4 počítače) a FAX by nám na jejich telefonní přípojku nefungoval. Když viděli, že u nás nepochodí, tak se opět arogantně rozloučili. Tedy chování řeznického psa.

bBone (17.9.2007 15:04:45)

;o)) jen vic takovychto akci, vzdyt je to spravne ... kdo je hloupy, bude vyuzivat sluzeb, ktere nechtel ... me se to libi, sice to zavani praktikami spolecnosti typu Option1, ale tleskam kazdemu, kdo kopne do O2

MARTIN (20.9.2007 20:51:19)

JASAN KONECNE DO TECH OSTATNICH SYCAKU NEKDO JDE A TO JESTE SKORO ZADARMO A JESTE NA NEJ PLIVOU. JA HO MAM A JSEM SPOKOJEN, FURT LEPSI NEZ SYCAK O2 A GTS NAPRIKLAD. MARTIN

David (18.8.2008 13:32:06)

Co clovek to nazor, ja mam treba uz 4 roky GTS, k naproste spokojenosti...

Rouchi (11.7.2009 20:50:03)

Ja taky mam GTS několik let a naprost spokojenost... máme jako OS od nich ADSL a teče nám tam měsíčně okolo 400GB a bez problému...

Žorž (21.9.2007 17:02:02)

FUCK OFF GREEN BASTARDS. 5GHz FOREVER ;-)

Mirek (26.9.2007 19:46:33)

Já si přeji jen novou kůůůůůůůůůůůůůůlnu!!! :-D

Pavel (28.9.2007 18:54:45)

Zdravim, jako alternativu mobilního připojení jsem zvolil ufona.. fofr internet. Zakoupil jsem jej před týdnem v prodejně s tím, že aktivace proběhne během následujících 48 hodin. Aktivace neproběhla a tak jsem ji urgoval přes zákaznickou linku. Slečna se semnou bavila jako když se známe už 30let, jako že je všechno v pohodě a že aktivace proběhne během následující 1-24 hodin a na dotaz jaké číslo dostanu mi bylo odpovězeno že mi ho sdělí po proběhnutí aktivace. Uběhly následující 2 dny a nikdo nevolá, ufon zůstává neaktivní.. až včera se to rozběhlo, nikdo mi číslo nezavolal. Běhalo to kolem 1 Mbitu, spokojenost.. Dnes jsem přišel k počítači a s údivem internet běhá 40 - 130 kbit , opravdu " FOFR ". Přemýšlím, zda-li jsem se nepřipojil na nějakou p2p síť ( ohledně omezení ryhlosti ) , ale používám jen skype a icq a prohlížím webovky. Bohužel zákaznická linka má o svátcích jen do 18:00, tak jsem zvědav co mi zítra řeknou. Celkový dojem: ještě chvíli a půjdu ho během pár dní vrátit. Signál mám plný..

Harkonnen (3.10.2007 23:39:39)

Hmmm.. Jsem z Ostravy, mam net v puvodni CZFree siti (ted soukromy majitel). Ted to beha 5MBit, prumer tak 2.5MBit. 300Kc/mesic.. fakt nemam potrebu resit nic jineho :) ...zkuste pohledat regionalniho poskytovatele...

don Zender (30.10.2007 20:48:37)

Tak zdravím, myslím si že nekalý d2d prodej provádí pro fmu U:FON jejich externí firma RANGERS!! Nikoli její obchodní zástupci! U:FONOVI fandím, ale sám vím že každý začínající projekt má nějaké ty ¨mouchy¨, ale co já vyčkám, raději budu cpát peníze čechům nežli cizincům! Doufám, že veškeré chyby brzo odtraní a začne dělat strach svým konkurentům!

Theodor Bagwell (30.10.2007 20:51:06)

Jsem zákazníkem firmy U:FON a jsem spokojený! Nikdo jiný tak levné volání do zahraničí prostě nemá!!

Dawe (4.11.2007 13:51:11)

chci reagovat jen na část článku, kde je popisován problém s maximální uváděnou rychlostí a reálnou rychlostí. Pokud to srovnám s ostatními mobilními operátory i oni mají všude uváděnou maximální rychlost a reálná se poté dosti liší. Samozřejmě díky již vybudované síti není skok k reálné rychlosti tak veliký. Na obranu U:fona však musím uvést, že jako jediný z operátorů uvádí na svých stránkách reálné průměrné rychlosti a nyní nově i ve svých letácích.

Pája (11.7.2009 00:46:58)

u T-Mobile je situace stejná, velice často se stává, že nefunguje i když na prodejně říkali, že je v místě bez problémů funkční v plné rychlosti, kterou mám placenou. Pokud internet připojte se od lokálního poskytovatele, pokud přez mobilního operátora, nejspolehlivvěji se jeví O2, což říkám nerad, ale je to tak. Rychlý internet od T-Mobile mě přijde jako velký podvod na peněženky, pokud vám stačí u rychlého internetu, rychlost cca 15Kb/s budete možná spokojeni, pokud se při tom upíšete na rok nebo dva, budete patřit zřejmě do psychiatrické léčebny. ..Pokud náhodou nezaplatíte v termínu splatnosti fakturu, internet budete mít následujícící den od operátora vypnutý, během dalšího dne vám přijde výhružný dopis od někoho, kdo se tváří jako exekutor a pracuje pro T-MOBILE.. jde o nějakou soukromou vymahačkou firmu. Takže soudit se s T-MOBILE, že něco co slibují nefunguje asi nemá moc cenu a to i kdyby jste byly v právu, ledaže by jste chtěli trošku toho vymahačského adrenalinu na své tělo.

Klisna (25.3.2009 19:21:48)

Ufoune buď tak laskavej a krachuj už protože tě za tu sračku co mám teď doma upřímně nenávidim! Moje situace je asi taková, že mám dva internety za který platim. Jeden funguje normálně a tak na něm serfuju a ten druhej mám jenom tak, abych měl doma míň peněz a měl za co platit. Tedy nahovno. Ten druhej je ufon. Vřele všem doporučuju… budete se smát až se budete za břicho popadat. Ufon je nejvědčí joke všech dob! Ale má to svoje nevýhody no. Když máte ufouna tak : 1) Můžete zapomenou na online filmy. NAPROSTO! 2) V noci můžete zapomenou na jakýkoliv stahování téměř čehokoliv co je věčí než mega. 3) Ve dne můžete zapomenou na jakýkoliv stahování čehokoliv. 4) Ufon nebude fungovat ani když ho budete prosit. 5) Na zákaznické lince vám nepomůžou ani když je budete prosit. 6) Ufon nebude fungovat ani když mu budete nadávat. 7) Na zákaznické lince vám nepomůžou ani když jim budete nadávat. 8) Máte skype ICQ a podobně? Jsou vám s ufonem k ničemu. Že by jste si třeba zavolali nebo tak… tak, to je naprosto vyloučeno. Budete rádi když se vaše zprávy vůbec někdy doručí. 9) Máte skype ICQ a podobně? Jsou vám s ufonem k ničemu, protože vaše zprávy se věčinou nedoručí. 10) Zapomeňte na to že ufon má signál. Je to něco co se zaručeně nevyskytuje v místě kde se teď zrovna nacházíte. (kdekoliv) 11) Zapomeňte na načítání stránek kde jsou nějaká videa. 12) Zapomeňte na načítání stránek kde jsou nějaké obrázky. 13) Zapomeňte na načítání stránek. 14) Zapomeňte na to že máte internet. atd…+ 169 nezveřejněných bodů obžaloby. Ufon je vážne strašně pomalý zjistil jsem jak jsou dva roky dlouhá doba. Má to, ale i svoje výhody. Ta zelená krabička je uměhmotná a dá se rozbít kladivem a zaměstnanci ufouna jsou jen lidé a jako takový krvácí.

Boda (2.12.2011 22:42:34)

Jsem v Ostravě na montáži , U-fon skoro nic jejich 3G stojí úplně za ho............... a to jsem docela slušnej. můj modem VERTEX VW 110L je možná špatnej ale tomu moc nevěřím .Z toho plyne U-FON už nikdy .