Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Treba to sem nepatri ale aspon zabranim dalsim podvodum pana svece.

Treba to sem nepatri ale aspon zabranim dalsim podvodum pana svece.

POZOR NA PANA JAROSLAVA SVECE (6.9.2007 00:31:23)

Pujcil jsem si penize na vyplaceni svych sourozencu s rodinneho domu od pana j.svece ale ouvej,lichvarova podminka byla plna moc.V soucasne dobe jsem se obratil na policii a soud,protoze zmineny pan dum prodava a rika ze jsme vyporadani,proto chci varovat duverivy lidi aby taky nenaleteli!!!Vim ze to sem treba nepatri ale kazda informace o podvodnicich si myslim ze je dobra...Jinak pouzivam internet od RK a jsem s toho na mrtvici.Jak netu tak z LICHVARE...

Anonym (13.2.2008 04:16:41)

Pana svece z rozmitalu pod tremsinem a mozna by jste meli vedet ze mu v podvodech pomaha advokat TOMAS SAMEK,je to vykutalena dvojka. Na kterou i policie je kratka.Tak tu doplnuji ze dum je prodan,penize mi odmita vydat a navic si sepsal podvodny list,proti moji osobe.

Nargon (13.2.2008 08:58:44)

Na takovyhle lidi je jedina obrana. Precist si poradne smlouvu nez ji podepisu. A kdyz se mi nelibi tak ji nepodepisovat a najit si jineho lichvare, ktery ma lepsi (pro vas, a ne pro nej) podminky.

LP (13.2.2008 20:08:44)

https://www.dsl.cz/forum-o-adsl/vlakno-191751/Pozor-na-pana-nick-MAHUR-jmenem-ZOUBELE-s-Usti-nad-orlici.