Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak mi nešly nainstalovat USB ovladače

Jak mi nešly nainstalovat USB ovladače

Anonym (13.9.2007 00:00:00)

Některé programy mají nepříjemnou vlastnost zašpinit vám Windows a pak se může stát, že si koupíte nové USB zařízení a při zavádění ovladačů vám vyskočí hláška: „Instalaci hardwaru nešlo dokončit. Neplatné údaje.“

anonym (13.9.2007 07:03:03)

s křížkem po funuse, ale co takhle používat při častých instalacích UnInstaller?

kubo (13.9.2007 10:18:24)

a čo takto driver cleaner?

Richard (13.9.2007 12:59:35)

Porad ale nepisete: - zda mate aktualni ovladace z netu pokud nejake jsou (aktualni CD povazuju za cd dodane se zbozim) - zda bylo zarizeni ozkouseno na jinem PC a je tak jista jeho funkcnost - zda pouzivate prodluzovaci kabel (ktery pusobi casto problemy se spoustou zarizeni). - zda je zarizeni pro USB 2.0, deska umi USB 2.0, windows ma ovladac pro USB 2.0 (pro pripad ze mate starsi PC) - zda bylo zarizeni zkouseno i do jineho USB portu Jako posledni moznost bych zkusil mozna vypnout USB v biosu, nacist win.. restart a znovu zapnout. Jinak bych instaloval ovladace instalaci vyrobce pokud je to mozne, ne pomoci pruvodce windows

Jan Lipšanský (13.9.2007 13:48:24)

- Ano, jsou aktualni a ani na netu novejsi nejsou - Ano, bylo ozkouseno na jinem PC, kde s instalaci a provozem nebyl problem - Ne, nepouzivam - Ano, zarizeni je pro USB 2.0, zpetne kompatibilni, windows ma ovladac pro 2.0, deska umi 2.0 - Ano, bylo vyzkouseno i na jinem portu

Richard (14.9.2007 10:11:36)

V tom pripade mne uz nic nenapada, doporucuji se zeptat primo v diskusni skupine MS kde se casto vyresi i velmi slozite problemy. Idealne tak ucinit v Thunderbirdu, pres pruvodce pridat diskusni skupinu a prihlasit se k odberu ze serveru: news.microsoft.com pote si nastavte odber skupin: microsoft.public.cs.desktop (zamereno na problemy pri pouzivani aplikaci) a microsoft.public.cs.windows (zamereno na problemy s windows) Pokud vam tam pomuzou, napiste sem prosim reseni

fyzio (15.9.2007 13:38:43)

Co to zkusitjinak, nez sofwarove. Me na Notasu obcas po nainstalovani USB periferi po naslednem pripojeni nefungovala. Ale pokud jsem ji pripojil pres USB HUB, najednou vse bezi bez prolblemu. Anebo zkusit pripojit pres USB prodluzku. Zkuste, nemate co ztratit :-)

Anonym (13.9.2007 15:00:55)

njn XP :d co dodat..

johny (13.9.2007 21:41:37)

Místo sraní radši reinstall.

DAsm (14.9.2007 11:11:52)

V podobných případech mi docela často pomohla utilitka "HP System Diagnostics Utility" (volně stáhnutelná z webu HP). Ta totiž dokáže zobrazit seznam všech zařízení, která kdy byla v daném systému přítomna a umožní vám mimo jiné i odinstalovat (smazat) ovladače ke konkrétnímu zařízení.

Tomek (15.9.2007 11:47:47)

Opravdu je videt, ze je tu spousta radobyexpertu a mysli si ze autor clanku je zacek prvni tridy. Podle me je to ale naopak. Autor clanku urcite stravil spoustu hodin laborovanim, instalacema a zkousenim jenze s nulovym vysledkem. Protoze se ale chtel podelit o tuto zkusenost, napsal tento clanek... jo jo, spoustu lidi vam v garazich smontuje pecko, ale pocitac postavit je dneska umeni a opravdu to umi jen malokdo...

mungo (16.9.2007 20:02:55)

To je právě ta potíž u reinstalace: "Nezmění vám žádné nastavení, vše na disku zůstane zachováno" - a často právě ty nežádoucí zbytky v registrech, které musíte vypátrat a odstranit/opravit ručně ...