Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zřízení ADSL Premium na lince O2

Zřízení ADSL Premium na lince O2

Laky (16.9.2007 23:32:54)

Jak dlouho vám trvalo zřízení ADSL Premium (jen internetu, telefonní linka je stále u O2)?

Prema (17.9.2007 09:50:10)

Tak ja to objednal nekdy v polovine brezna, papiry k podpisu prisly na konci brezna (hned jsem je podepsal a poslal zpet). Pak prisla SMS s log-inem, heslem a datem prechodu (nekdy 5.5.) Bylo receno, ze k prechodu dojde behem dne a ze budu bez netu den maximalne dva. Bez netu jsem byl asi 10 dni a jeste jsem musel kazdy den volat na jejich zakaznickou linku. Porad mi rikali, ze chyba je na me strane (zformatoval jsem hadr, koupil novy modem, pucil modem od kamarada, ktery ma taky CRa) az po hodinach trpeliveho vysvetlovani, ze chyba na me strane proste neni, ze uz jsem zkousel naprosto vsechno a po dalsi hodine na placene lince u techniku, kde jsem zase musel vecne vysvetlovat, co uz jsem vsechno zkusil a po dalsich 10 minutach nelidskyho revu, ze uz toho mam dost, jsem najednou otevrel prohlizec a svete div se stranka se nacetla. Zavolal mi technik, ze u nich meli neco spatne nastaveneho.... Proste volat, volat, volat, stezovat si, rvat, brecet apod...a pak to najednou jde. Bez netu jsem byl asi nejakych tech 10 dni. Ale musim dodat, ze ted mi ten net pracuje perfektne bez jedineho vypadku. Mam stale 1MB (jeste jsem nezazadal o prechod na 2MB) a jede: Rychlost připojení k internetu: 961,84 kbit/s Rychlost stahování dat: 120,2 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 12,188 ms max 13,635 ms Ø 13,186 ms Praha - centrum

Anonym (17.9.2007 11:50:55)

u me to trvalo presne mesic.. formulare jsem si vytiskl z internetu, poslal do CRa a po mesici prisla SMS s loginem a pribliznym datem kdy to spusti.. nakonec to spustili o den driv mam 10mbit, prave ted to jede: Rychlost připojení k internetu: 6,621 Mbit/s Rychlost stahování dat: 847,5 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 7,591 ms max 8,515 ms Ø 7,867 ms (maximum na moji lince, spatny rozvod v dome, ve sklepe hned u O2 rozvodny krabicky to jede daleko lip)