Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Lesk a bída on-linového šílenství

Lesk a bída on-linového šílenství

Anonym (6.10.2007 00:00:00)

A to se vám nestane taková věc, aby se stala, jak říkal v jedné forbíně Jan Werich. Já ale narozdíl od něj budu mluvit o hrách. O těch on-linových hrách. A ani ne o nějakém Counter Striku, to už je příliš interaktivní a z pohledu, který chci na toto šílenství vrhnout, zcela nezajímavé.

Hadriel (6.10.2007 08:24:02)

No jo, já sem tomu taky svého času propad, hrál jsem MU online a později Travian, a to hned několikrát současně. Seknul sem s tim asi před půl rokem a od tý doby už sem mazal asi 10 mailů s odkazy na další hry. Takže v tom určitě nejsi sám ;-)

Anonym (6.10.2007 09:34:51)

když nechceš žít druhý "virualni" zivot tak si jdi zašukat s tou tvoji přítelkiní jestli vůbec nějakou máš...

SnA (6.10.2007 20:24:02)

Sám onlinovky občas hraju, ale už dávno u toho nesedím každou noc až do rána. Radši ten čas věnuju šukáním s přítelkyní. Ty, milý anonyme evidentně žádnou nemáš :))))

Qnonym (6.10.2007 09:37:53)

jestli nechceš žít druhý virtuální život, tak si jdi zašukat s tou tvojí přítelkyní jestli vůbec nějakou máš...

Chuta (6.10.2007 10:07:25)

To by me zajimalo, co vas vedlo k napsani takoveho prispevku (rad bych se totiz dozvedel, jak vlastne hloupi lide mysli)...

Neno (6.10.2007 10:35:05)

Nemysli ;)

Chuta (6.10.2007 10:06:19)

Jako vzdy, pekny sobotni clanek... Taky jsem kdysi RD2 hral a obcas i myslivam, ze bych to mohl zkusit zas... ale radsi ne. :)

Vasa (7.10.2007 16:35:44)

Ja jsem si rikal, ze nemuzu byt sam :))). Kdyz jsem cetl ten clanek, jezdil me mraz po zadech. Asi pred rokem jsem totiz prestal hrat Darkelfa. Jak dlouho denne jsem se tomu venoval je az neuveritelne, radeji to nebudu ani psat :). A pritom jsou to jak rikas vsechno prevazne cisla, trocha textu a lehce pocitani. Doufam, ze tomu zase nepropadnu! I kdyz, ze bych se podival, co je noveho? ... :D