Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GTS a slibované zrychlení ... ti píčusáci fakt zrychlili!

GTS a slibované zrychlení ... ti píčusáci fakt zrychlili!

David T. (8.10.2007 21:56:48)

No neverim tomu, ale po emailu co sem jim poslal den po tom, co jim vyprsela lhuta na zrychleni mi to dnes, sice pozde ale sic, zrychlili na slibovanou rychlost! Stalo se to tady nekomu taky?? btw. jedu na starou linku z dob nextry ...

Anonym (9.10.2007 00:28:24)

Já urgoval už několikrát a nic. Třeba zase změní termín na webu a svedou to na O2. Jak jednoduché a těžko zpochybnitelné. Z telefonického rozhovoru je jasné, že chyba není u dodavatele. Tipoval bych, že problém je nejspíš ve snaze maximálně oddálit zrychlení a tím si zvýšit svůj zisk. Taky by mě zajímalo, kolik procent je vlastně už zrychleno.

David T. (9.10.2007 15:45:27)

Me to zrychlili ze 3 na 6 Mbitu,ale jede mi to jenom na 4 Mbity =/ ... jim dam jeste tenhle mesic a kdyztak si dam smlouvu na ty 4 Mbity rovnou abych nemusel platit ty dve kila navic .. no ja volal, ze jako slibovali, trochu se zhadal s operatorkou, ktera mi tvrdila ze sem jim jeste neposilal souhlas se zrychlenim, pritom zadnej po me ani nevyzadovali, akorat chteli souhlas se zmenou z PPPoA ne E a to sem jim posilal davno a rekla mi ze to "preda technickymu oddeleni" ... po tomhle sem byl jako docela dost nasr*nej a zavolal radsi na placenou linku a zvedla to nejaka jina operatorka, ktera mi vysla mnohem vstric ... od ni sem se taky dozvedel ze u moji linky lze zrychlit a doporucila mi at napisu mail na info@blabla ... no a ja to teda udelal a hrozil jsem jim ze pudu k volnymu a tak a prisel mi email, ze uz se to resi a za tejden prestal fungovat net a volal jsem co s tim je a operator mi rekl ze zrovna dochazi ke zrychlovani a ze se v tom zrovna stoura telefonica a za hodinu mi zas zacal jit a mel sem zrychleno ... uz mi to ukazuje 6144/384 ale jak rikam, realna rychlost je jen 4 Mbity, coz je docela velka odchylka ... prozatim to budu brat jako ze maj pretizeno a dam jim lhutu do konce tohohle mesice,jestli to bude i nadale takhle,tak jim uz zavolam a schvalne co mi reknou ....

Rouchi (10.10.2007 07:59:54)

A to si myslíš, že ti to pojede skutečných 6Mbit ??? :-D já mam 8Mbit a max z toho dostanu 800kB/s, takže pokud ty z toho dostaneš tak nějak +- 600, tak je to tak v normálu...

David T. (10.10.2007 16:41:52)

Ne,to vim ze ne,ze tam naka mala odchylka je,to sem mel i predtim .. ale odchylka 2Mbitu je docela dost .. toleroval bych tak 100 max. ale 300 je moc =/

David (9.10.2007 08:36:36)

A z kolika na kolik to zrychlili?

noveraměsere (9.10.2007 17:09:44)

Jsem z dob ZLATOUČKÉ MILOVANÉ NEXTRY.. měl sem 3M a nechtěl sem 6 tak sem si zažádal 4 o 100,- levnější , boužel sem uzavřel smlouvu na 12nastku z modemem za dax . Výsledek - 1 max 1,5M připojení z 90% dne už pěkných týdnů ba i měsíců kdy to začalo , ping místo zlatoučké Nextry 12 i míň ms. teď 29-3? i 100 atd.. , jak vyprší smlouva, okamžitě pryč !!!!

mely (9.10.2007 17:13:23)

provider Ahoj.cz, EMEA telecom, slibovano zrychleni ze 3mb na 6mb a porad nic! :(