Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Microsoft opravdu přitvrdil v boji s piráty. Hlavně v Česku

Microsoft opravdu přitvrdil v boji s piráty. Hlavně v Česku

Anonym (15.10.2007 00:00:00)

Další novinky uplynulých dní: Nova vysílá v HD! ― Nobelova cena za fyziku : naše malé velkokapacitní harddisky ― Windows XP SP3: detaily přicházejí ― a více...

Scorpion (15.10.2007 09:39:19)

Sem zvedavej jak dlouho bude trvat crackerum jejich prolomeni nove kontroly systemu win vista.muj odhad je tak par hodin,maximalne par dni a vista opet pobezi.Ale cas ukaze... Ale kolik lidi tak muze mit doma nainstalovany visty a jeste navic nelegalne..??Ja odhaduju,ze tak jenom nejake male procento a ze s prehledem zatim vede win XP. No uvidime...

Pavel (15.10.2007 10:26:25)

Myslim, ze mas pravdu. Kdo dostal Vistu k novemu PC, tak ma legalni. Kdo si je nainstaloval uz ted sam piratsky, tak je blb a kdo si je koupil ke svemu stavajicimu PC..tak je taky blb, ale jsou to jeho penize..tak je to jeho vec. ((-: Me na to zjisteni, ze je to na ho*** stacilo podstatne mene, nez tech asi 30dni ktery to bezi bez aktivace (-:

Anonym (15.10.2007 12:21:10)

Tak ze patris mezi blby, kteri si to nainstalovali piratsky?

Scorpion (15.10.2007 14:05:59)

To ze nemel originalni win vista jeste neznamena,ze je pirat,po nainstalovani win vista mas 30 dni na odzkouseni a pripadne zakoupeni kodu product key.Tzn.ze si vistu muzes 30 dni zkouset zdarma a pirat nejsi. Ja mam ted win vista taky nainstalovanou asi par dni,ale vracim se z5 k starym a dobrym win XP,vista je stale priliz narocna na hardware a nedolazena a pripada mi,ze prace neni ani priliz svizna..ale to se postupem casu urcite zmeni a prechod z win XP na win vista nebo na nejaky jiny operacni system me osobne tak jak tak nemine...

Petr (15.10.2007 14:20:37)

A nejen oni. Visty totiz obsahuji i ochranu proti pouzivani legalnimi uzivateli. Vzajemne blokovani a padani aplikaci, chyby driveru HW. Zainvestoval jsem desitky tisic do softwaru pod XP a na tomhle zmetku to nefunguje, takto nekompatibilni zmetek si laskave nechte od cesty.

petr (15.10.2007 19:39:10)

jenomze XP vysly v roce 2001 a visty v 2007 takze pokud vezmu krajni pripady tak pocitac ktery si koupil v roce 01 uz neodpovida standardu ktery se prodava ted. Mas to stejne jako by si do nakeho starsiho auta chtel namontovat motor treba z 100 konove fabie. Ja osobne mam doma jeden stary komp(pentuim3, 500 Mhz) a mam na nem nainstalovane win2000 protoze sou pro nej to nejlepsi, XP tak sou taky ale uz to neni ono

Anonym (16.10.2007 19:24:57)

No, tak tady si lidi sami udělají jasno, co seš zač :-D Mimochodem, fábií (jakoukoli) bych nejezdil, ani kdyby mi za to platili. Ne že bych ještě musel platit za to auto já. Horší kvalitu výroby (a tak předražené auto) bych dnes po světě jen stěží našel.

Kamil (16.10.2007 22:25:11)

Nevím jak je to stou kvalitou ale předražené je ale jen u nás. Kdekoliv v Evropě sou ty naše spešl auta daleko levnější. :(

Anonym (17.10.2007 08:28:25)

tak to je pravda je to všude ve světě stačí hned kousek do německa...ale myslim že odbíháme od tematu

Anonym (17.10.2007 08:29:52)

prostě většina z nás si visty skoušela a víme že sou na nic tak co řešíte prostě bill je kokot a až to vyladí tak pak ať něco chce...

the.max (18.10.2007 01:00:28)

Aby to s vistama nedpoado jako s Mileniama:-D ty taky zkoncili na propadlisti dejin jako ne zrovna povedene. Mozna by nebylo od veci, kdyby si lidi v M$ rekli: "No pos*ali jsme to, zacnem raci delat na necem novejsim, at se na tohle rychle zapomene".

Had (21.10.2007 15:49:16)

Jak si Microsoft může dovolit kontrolovat obsah systémových disků a brzdit tím celý OS? Navíc se uživatel musí povinně registrovat. To už je jak z nějaké knížky Dicka nebo od Orwella.

Toliceek (26.10.2007 12:51:37)

Proste se schodnem na tom že visty jsou na piču. Já to zjsitil za 5 minut . A jak dlouho to trvalo vam? Mam Nový PC za 40 000 na ketry sem si setril pres 3 roky :D . Ale porad pouzivam win XP. Podle mne je proste nej. Nechci, aby se mi nekdo hrabal v PC bez miho svoleni. A este si za to paltit?

Anonym (18.10.2007 16:39:47)

Amen ...

Anonym (16.10.2007 16:30:39)

A proc by mel na vistach fungovat software pro windows xp? To je jako kdyby jste se divil, ze na nem nefunguje software pro dos. Vzpomente si na systemy windows 95 a windows NT 4.0. Windows 95 vznikl pouze kvuli zpetne kompatibilite s dosem, aby uzivatele jako vy nenadavali a na systemu se to bohuzel velmi negativne projevilo.

Toliceek (26.10.2007 12:45:17)

Podle mně by skušební vezre měla být tak 5 miut. Páč po 5 minutách sem si byl jisty že je to na piču a ani za 100 Kč bych si to nekoupil :) . A to se to jen 4 minuty zapinalo :D

Honza (7.11.2007 17:22:18)

Spousta příspěvků je super, nicméně Toliceek je absolutní jednička....jeho postřeh se 4min mě fááákt rozesmál...teď jen uvažuji, jestli bych si jen tak pro pobavení ty Visty neměl vyzkoušet...:)

Anonym (15.10.2007 15:11:54)

Mě spíš rozesmálo HD přes O2 IPTV :-D

Franta (15.10.2007 16:07:37)

Jo tak to nejste sam priteli. :-D aDSL a HD? Jen reklamni trik, nic realneho. Uz vidim jak tahnout pres ty sve rozvody tolik Mbitu/s. Urcite by to jenom oklestili. :-D At si nejdrive daji do poradku soucasne Standard Def. a pak a zvatlaji neco o HD.

Anonym (15.10.2007 21:13:43)

Co vim, tak snad na to stačí 7Mbps profil, čili asi kilometr od ústředny musí být modem?

Anonym (16.10.2007 07:32:09)

Neplet si DVD a HD ...

Anonym (16.10.2007 07:41:45)

HD v MPEG4 (O2TV MPEG4 pouziva) na 7Mbps v pohode pujde.

Anonym (16.10.2007 15:48:37)

Jsem myslel že se bavíme o HD... ne o nějakém velmi velmi zkomprimovaném nečem, co by chtěl někdo po dekomprimaci na HD rozlišení prodávat jako "HD"

Anonym (18.10.2007 16:36:24)

A já měl vždy za to ,že rozhodující je kvalita výstupu než cesta jakou se k ní dopracujeme ..... Nu což ,všímám si že dnes lkají po HD kvalitě jen zvrácenci a dementní zbohatlíci . Normální je myslet a to bohužel se vzrůstající marží dost dobře nejde ;)..

Anonym (22.10.2007 19:10:12)

Právě proto lidí kupujou telekomu ty jeho předražené nekvalitní služby. Slyší HD, tak je to HD. Ale HD prostě telekom přenášet nemůže, protože je to ohromný tok dat, tak to šíleně zkomprimuje, dá tomu rozlišení HD a bude to prodávat jako HD, rotože to má rozližení HD. Ale že kvalita toho obrazu (nemyslím rozlišení) bude na blití už nikoho nezajímá.

Anonym (25.10.2007 13:37:46)

Ty jsi to viděl že o tom tak zasvěcenně píšeš?

Anonym (25.10.2007 15:44:56)

Neviděl, protože nemám přístup k interním testům, pokud vůbec nějaké byly. Ale na HD (myslím HD, ne jen nějaký obchodní název jakési služby náhodou shodný s technologií) přes ADSL alá telekom zapomeň. Navíc už nám tato firma několikrát předvedla co umí (nebo spíš neumí) a hlavně za jaké peníze.

Anonym (15.10.2007 19:45:21)

Docela by mě zajímalo jak může O2 nabízet HDTV to už by se mělo dát k soudu.To sou fakt sedmilháři.

Anonym (15.10.2007 21:07:21)

Kupodivu může , jsou linky na kterých je možné již nyní provozovat 24Mbit. A to již na nějaké to HDTV dostačuje . Ale uvědomme si že tohle bude prémiová služba jen pro vyvolené v omezeném dosahu ;).

Xspy (15.10.2007 21:04:36)

"U legálních a řádně aktivovaných systémů proběhne detekce bez zásahu a bez vědomí uživatele, v souladu s licenčním ujednáním." Myslíte, že věci znalý uživatel stojí o systém ,který si bude dělat co chce? Nemám zapotřebí aby mi realtime běžely na pozadí restriktivní procesy co mi budou na mém zařízení a za mé finance pod rukama kontrolovat ,jesti mám v pořádku DRM třetích stran :( . Mám rád pokud je systém účelný a to již Vista ani omylem není . Není to jen o podpoře nového HW, nýbrž o zbytečné degradaci výkonu a kapacity stávajícího HW .Z pohledu majitele a provozovatele systému -nemístné degradaci a omezování . Něco mi říká, že maximálně funkční systém Windows Vista nebude právě legální verzí od Microsoftu. A pokud je vize budoucnosti v podání MS a zaintersovaných lobbistů právě tohle , rád přejdu na alternativu .

nemam (19.10.2007 14:13:40)

Hlavne by me zajimalo, JAK? chteji kontrolovat uzivatele kteri nemaji internet :-D jak se tam ta kontrola uskutecni :-D

Anonym (20.10.2007 11:08:08)

Normalne, cca 30-60 dni vistu pouzivate a pak se vam stane ze vam omezi vsechny funkce (funguje pouze explorer, kde se muzete registrovat). A to uz se stalo nekolika lidem ktere znam a to ji mneli cracknutou ze vsech stran. Pripojeni k internetu z toho nekteri nemneli vubec.

Toliceek (26.10.2007 12:43:06)

Ano je to omezená verze. Ale co na plat. Když višlo XP taky na něj nebyl " crack aktivator " a ted ? Ted jich se mrte :D . Pockejte si tak 2 roky a bud microfoft pristoupi na to ze uzivatele chteji mit i soukromi a ne aby jim nekdo ovladal PC . A nebo skrachujou :)

Flash (16.10.2007 06:51:20)

Vážení, co tady píšete o nenažranosti Windows Vista a neproduktivitě práce - zkuste ji na nějakém "pořádném" železe, tzn. prakticky jakýkoli procesor (klidně nejlevnější celeron), ale aspoň 1,5 GB RAM a uvidíte, jak svižný a stabilní ten systém je. Svižnější než XP, bez debat. Můžu prakticky s jistotou tvrdit, že většina z vás kritiků Visty nikdy pořádně nezkoušela a už vůbec ne na stroji, který jim náleží. Jinak byste totiž takhle mohli mluvit jedině ze závisti, že vy na to počítač nemáte.

Anonym (16.10.2007 07:30:55)

Já si nepotřebuju s každou novou verzí windowsů kupovat nový počítač. Takovéto obchodní triky at si firmy zkoušejí na bohatých (nebo hloupých... nebo obojí) lidech. Soudný, rozumně uvažující člověk se tomuto OS vyhne. Alternativ je dnes již dost a pokud někdo nechce/neumí, tak prosím, je to jeho věc. Ale v tom případě by měl sedět tiše někde v koutku a ne tady dělat machra, protože se mu dostane akorát výsměchu.

Anonym (16.10.2007 16:23:31)

kupovat si kvuli vistam novy pocitac je opravdu blbost. ale kdyz uz clovek novy pocitac kupuje, tak je blbost kupovat k nemu win xp

Anonym (16.10.2007 16:34:10)

Slovem blbost, bych vyjádřil spíš něco jiného. Ale jak je libo. Já tu nikomu nic vysvětlovat (rozuměj "házet na zeď hrách") nebudu. Protože jak vidím ty lidi, kteří jsou na ta svá Windows Vista ještě hrdí, tak si říkám, že češi jsou fakt národ lemplů.

Anonym (16.10.2007 22:26:28)

Jestli národ lemplů nevim, ale česká linuxová komunita je hodně vidět :-)

the.max (18.10.2007 00:51:32)

hehe a nejurvanejsi jsou ty ubuntisti:-D si schvalne vsimnete, jak se nekde na internetu rozviji jakakoli diskuze na tema operacni systemy, nebo pocitace, ale treba i globalni oteplovani, vzdy se tam najde alespon jeden urvanej ubuntista:-D Nicmene Linux pouzivam taky, tazke proti nemu nic nemam.. ale proti tem ubuntistum...

Xspy (18.10.2007 16:28:06)

:D Ubuntu dokázalo jako prvá distribuce předvést funkční systém na několik kliknutí (= stejně jako již windows od 95 ). Klidně si na něj nadávejte , ale jestli má nějaké distro v poslední době zásluhu o pronikání do domácností , je to právě Ubuntu ( Kubuntu abychom byli přesní ) .

Anonym (20.10.2007 11:05:52)

I kdyz pouzivam gentoo linux, tak si myslim ze ubuntu je dobra distribuce a pro normalního uzivatele na desktop je vybornym resenim. Za to, ze ji pouziva tolik uzivatelu vdecime hlavne tim, ze se jednoduse instaluje (cca 7 kliku) a pak kvuli perfektni dokumentaci, ktera se snadno a prehledne pouziva.

the.max (21.10.2007 12:25:36)

hehe, pokud mas Gentoo, tak urcite vis, ze jeho dokumentace, ruzna how-to a wiki patri k tem nejlepsim. Pravda, clovek musi umet cist anglicky text:-) ...btw Gentoo mam take, a vsude:-D

Jindra (22.10.2007 17:44:41)

Já znám akorát Mandrivu, je Ubuntu o tolik lepší pro běžnýho uživatele? A taky jsem zkusil Puppy linux, celej se natáhne do RAM a je to super rychlý, ale správce souborů je tam příšernej, 1000x horší než ve Win 3.1

Xspy (18.10.2007 16:23:27)

:) Visty jsem zkoušel a jestli nový PC tak jedině bez systému , nebo s osvědčenými XP . Na vistách jsem bohužel donucen pracovat s nativním nastavením každý den , ale čím déle s nimi pracuji , tím víc je ze srdce nenávidím . Asi je to každého věc , jen se potom ptám , proč v defaultu u 2003 vypadá systém tak, jako u mne pod několika minutách vypínání zbytečností pod XP (o napostém vypnutí všech vymožeností ve Vistách nemluvě .... ). Visty nejsou systémem , visty jsou parodií na Linux ;) .

Dagobar (24.10.2007 22:43:32)

No, tak pokud třeba nepotřebuješ kopírovat fajly po síti, tak ti Visty budou stačit. Ale snad tě potěší, že i XP byly před prvním SP (který tak trochu považuji u MS za zakončení betatestu) taky značně nepoužitelné.

serious.sadislav (17.10.2007 05:59:53)

Ja sem si k novymu compu (gigabyte n680slidq6-e6600 3,5 ghz, 2gb ram patriot cl4 900mhz ddr2,8800 GTX, seasonic 700W, 500gb wester digital, razer tarantula, copperhead, view sonic 19 lcd 3ms, vodni chlazeni, thermaltake kandalf neco, etc.) windows Vista PORIDIL ALE ZCELA ZADARMO pres p2p plne funkci ULTIMATE a funguji i aktualizace takze super(pařpa :-))) jenom pro ty co reknou ze sem nakej zbohatlik tak comp sem koupil po 7mi letech kdy sem dostal na Vanoce s mx4 a pentium4 256 ram 40gb a (dnes uz neupozitelnej ani po pripadnem pimpeni) a dalsi hodlam kupovat po 7 letech :-D

Scorpion (16.10.2007 10:47:06)

No dovolil bych si reagovat na Vas prispevek,ja ted aktualne visty zkousim a nepripada mi,ze bych je zkousel na starem zeleze nebudu tady dopodrobna vypisovat svou sestavu,ale na 4 jadrovem procesoru s 4 GB ram s diskem raptor na system a Seagatem na data a grafikou geforce 8800GTS a deskou od Asusu me docela mrzi caste pady aplikaci a sekani winampu pri bezne praci,napr vypalovani ci prevodu videa a nektere aplikace jako napr MS word se spousti neumerne dlouho oproti win XP a proto si troufam tvrdit,ze visty jeste stale nejsou dobre odlazeny a snad to zmeni chystany service pack,do te doby tvrdim,ze visty jsou stale nedolazeny system a to muj veskery HW je vista ready,takze zadne stare zelezo...

Eser (16.10.2007 16:55:27)

njn, valné většině by stačil na surfování a napsání dopisu v texťáku procesor někde na úrovni P III a taktu 0,8 - 1 GHz. Ale díky Vistám je potřeba zakoupit pořádné železo.

Anonym (16.10.2007 19:19:10)

Proto je to celé pouze obchodní trik - výrobci a prodejci počítačů nepotřebují, aby si lidi koupili počítač (na kterým drtivé procento jen surfí a píše texty) a měli ho navždy. Oni potřebují vyrábět a prodávat, takže se udělá takováto klička a vida. Už tady máme egoisty machry, kteří jsou hrdí na to, jak si koupili nový počítač a mají visty, přitom jsou to až na pár výjimek slabší jedinci, kteří jednoduše skočili na špek.

petr (16.10.2007 19:24:28)

tyto chyby budou pry opraveny v SP1 ktera ma celkem dost zvysit vykon

Toliceek (26.10.2007 12:37:27)

S vistama jsem se setkal na PC s 3.6GHz x2 a ramkama 2GB a nelibylo se mi to :) . A hlavne . Kolik lidi si je koupi legalne? A když jim hrozí to že jim to nepojede když to někde sosnou? A to halvni. četli jste o tom ze vam ude kontroloval jeslti nemate v PC nejake ty cracky? Kdo z vas ma nejake legalni programi či hry? Hmm. Ale nebojte když bylo win 98 tak XP se taky nikomu nelibyl. Nic na něm nešlo a hlavne ne cracknuty hry. A co ted? De tu vse :D . Podle mne se najde par typku co vystu upravi ze na ni pude cracky a microsoft bude vedet nic o a bude moct delat este veci hovno. Pac sou to lamy :D .

Anonym (17.10.2007 08:10:44)

a hele další zaměstnanec microsoftu...fůůůj zmis

Anonym (17.10.2007 14:20:36)

O mne za mne, proc bych mnel cpat spoustu penez do noveho pc ? Staci mi i 256MB Ram a nejaka 500Mhz stara masina a s linuxem mi to pojede porad skvele a investovat muzu napr do aplikaci. System neni od toho aby nas donutil kupovat si porad lepsi a lepsi komponenty, ten ma delat to co chce pc, ma to delat spolehlive a bez velkych naroku na HW. Presne tohle vista nesplnuje. I kdyz mam 2 jadrovy cpu a 3GB Ram, tak tam Linux budu mit urcite, ten vyuzije HW jeste lepe, hlavne ty dva jadra. A ted jak vychazeji nove hry, tak vychazeji i pro Linux, treba ET:QW, UT 3 apod, takze ani hraci se nemuzou na nic vymlouvat. S PC jsem spokojen od doby co z nej letely pryc windowsy, vistu jsem na mem pc zkousel, a i bez tech 3 zaseku a naslednem sesypani po 15minutach ciste instalace nehrozi ze bych si nekdy vic dal neco od microsoftu do pc. To opravdu ne. At si kazdy pouziva system jaky chce, hlavne ze mu vyhovuje...

nemam (19.10.2007 11:50:19)

nic proti linuxu ale kolik tech her z te kvanty je pro linux? UT3 to ti ale zase nestaci to co si usetril na tom HW na Vistach, osobne nejsem zastancem vist, ale ty tu placas ze nepotrebujes 2jadrove PC a 3GB ram ze ti staci linux a 500 CPU + 256MB ramu a chces tedy rict ze na 500 CPU a 256MB ram ti ET:QW nebo UT3 pobezi? Priste chvilku mysli nez neco budes psat, ano je to OS zdarma, ale nevim ze Vam tak vadi ze hromada lidi proste pouziva Windows.

Anonym (20.10.2007 10:57:59)

Trochu jste mne nepochopil, to ze lidi pouzivaji windows mi je ukradeno, ale to ze nadavaji na to co nikdy neskusili nebo s tim nemaji skoro zadne zkusenosti mi vadi. PC samozrejme na hrani moc nepouzivam a myslel jsem to tak, ze vam na normalni veci bude stacit i ten starsi pc. Bez her se da prezit, ale i na te 500 by se jich dalo dost spustit.

nemam (23.10.2007 09:58:00)

stejne tak i na 500ce bezej wokna, to ze nekdo musi mit omalovanky (XP) a nebo vzdy to nejnovejsi je jeho vec, na to mu 500ka stacit nebude, ale jinak na bez a praci nejakych 2000vek bohate staci.

Dagobar (24.10.2007 22:40:40)

Ale no tak... Při přímém srovnání na identickém HW (a dualcore se 4 GB RAM opravdu by už mělo i Vistám stačit) jsou XP vedle Vist až o desítky procent rychlejší. Koupil sis to, potěš se, ale tvrzení o "vyšší svižnosti než u XP" patří do říše mýtů a legend. Nejvíc mě rozesměje tvrzení o "lepší podpoře multithreadingu", to je opravdu gól...

Z!gy (13.11.2007 17:30:30)

troufám si nesouhlasit.....na notebooku HP Pavilion (Turion X2 1,6Ghz,2GB RAM, Geforce6150, 120GB HDD atd) Windows Vista předvedly něco otřesného...od zdlouhavého nabíhání přes zpomalené výpočty a prúběh aplikací(instalace MS office 40min :-) až po ždímání baterie......systém byl nainstalován od výrobce, nepomohla reklamace ani různé pokusy o optimalizaci systému odborníky, takže ač majitel licence Home premium, milé Visty jsem přeinstaloval XPéčkama a je klid....snad to do budoucna vyřeší nějaký SP ale zatím je to opravdu děs....zkoušel jsem je i na svém stolním PC a tam běhaly o poznání lépe, nicméně nevidím důvod pro přechod.....používám XP Profesional+Linux Ubuntu a nemám problém... Pokud bude Mrkvosoft takhle prudit lidi a Linuxákům se časem podaří zjistit zdrojový kód Winu pak asi bude mít běžný uživatel jasnou volbu v opensource systémech jako Ubuntu, Mandriva apod.

Anonym (17.10.2007 14:22:13)

Jojo, to je dobry tah, tim spolehlive vsechny odlakaji ke konkurenci, ostatne co jineho jim zbyva .. Donekonecna pouzivat XP ? Myslim ze ne

Anonym (18.10.2007 18:54:44)

Je zde nějaký zákazník 802.cz, aby popsal, jaké jsou praktické zkušenosti s tím nabízeným HD?

Anonym (19.10.2007 13:32:47)

ty filmy v hd na velke plazmovce to je fakt velky rozdil oproti normalnim programum. sice ze zacatku jely dokola jenom tri filmy ale ted uz tam jsou dalsi veci a prestalo se to sekat takze super. nova tam jede teprv par dni a asi davaji v hd jenom ty jejich zpravy. obraz je super ale stejne se na ty jejich kraviny neda divat :-(

petr (19.10.2007 16:47:39)

nova ze zacatku bude davat v HD rozliseni jenom zpravy a par dalsich jejich poradu jinak vsechno ostatni bude postaru

Ceap (25.10.2007 16:31:13)

Jsem laikem, ale muze mi nekdo vysvetlit, jestli se MS nechova protipravne, kdyz nam zasahuje do PC bez naseho vedomi? Samozrejme, kdyz si instaluju nelegalni software, tak jednam protipravne a nesu za to plnou odpovednost. Ale pokud k te aplikaci nepotrebuji internet, coz pokud nebudu stahovat a instalovat aktualizace apod. k Win nepotrebuji, jak se nekdo muze dozvedet, ze mam SW vubec nainstalovany a navic, ze ho mam nelegalne? Bud se Win aktivuji automaticky a odesilaji neco nekam bez naseho vedomi, coz uz samo o sobe neni moc koser, nebo nam nekdo leze, kam nema... Jak to je? Diky

bob (30.10.2007 22:24:30)

Samozřejmě že o tobě vědí víc než bys chtěl...

Anonym (26.10.2007 18:54:47)

nekde v diskuzi sem cetl jak mit fungujici vistu bez cracku a to i pos skusebni dobe a omezeni funkcnosti,staci prej pred tim omezenim mit jako defaultni prohlizec treba firefox nebo operu a ste normalne pak prohlizet internet stranky nebo i spoustet aplikace ale je to hodne omezene