Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Amazon nabízí čtečku e-knih

Amazon nabízí čtečku e-knih

Anonym (27.11.2007 00:00:00)

Už se zdálo, že se nad čtečkou e-knih zavřela voda, koneckonců vývoj vzdali i stratégové Microsoftu, a tam se během dlouhých let do čtečky nalila pořádná dávka peněz. A najednou, podobný bájnému Fénixovi, je tu zase.

Mike (27.11.2007 09:37:43)

Myslim si, že další průšvih.... ono je to těžké když je to tak hnusné :o). Proč to zařízení nemůže vypadat alespoň trochu pěkně a je to taková debilní plastová bílá potvora?

jims (28.11.2007 14:20:47)

Pouhých 400dolarů? A kolik by pak měl stát třeba iPhone? Pouhých 1000 dolarů?

JP (27.11.2007 11:22:35)

Zatím to však prodávají jen zákazníkům žijícím v USA.

Xspy (27.11.2007 11:49:17)

80 tá léta jsou zpět . To jediné mne napadlo když jsem si prohlížel na google e-reader od amazonu :/ .Samotný koncept readeru není špatný ,problém je ovšem cena . 400USD za potomka tesla kalkulaček je k smíchu . Pokud se má ereader potožmo E- noviny prosadit , musí být cena takového zařízení pod 50 USD . Představa , že si s něčím podobným Amazonímu Kindle zaléhám po ránu do postele ..... E- čtečka by měla mít tvar ohebného gumového rámečku a max. velikost A4 .Vůbec by nebylo na škodu , kdyby obsahovala jen wifi a případně nabíjecí a komunikační USB port . Veškerý servis by samozřejmě mohl být stahován z domácí WIFI a počíétače na kterém by běžela potřebná služba. A že by měl být nabídnut nejprve obsah zdarma a pak prémiové bestsellery :/ . Čili koncept E-readeru zatím nikdo nedotáhl do takového stádia, aby byl jasnou volbou před čtením knih na miniaturní ploše mobilního telefonu či neforemným notebookem . A přitom jednoduché ohebné ,levné zařízení s miniaturními nároky na napájení by bylo přesně to co bych ve zbývajících chvílích volna uvítal .

Xspy (27.11.2007 11:56:04)

Knihy nejsou mrtvé , jen se nějak nedostává času na to je číst . Už se vlastně dostávám do stádia kdy utahaný z práce přijdu a nedívám se ani na filmy protože mne bolí oči ( nebo si to myslím) , jediné co přetrvává je rádio na spaní ... Nevím kam až to zajde ale zábava a vzdělávání je pro mne v poslední době spíš luxusem .