Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pozor na pana nick MAHUR jmenem ZOUBELE s Usti nad orlici.

Pozor na pana nick MAHUR jmenem ZOUBELE s Usti nad orlici.

Okradeny clovek (13.12.2007 23:59:16)

Od tohoto pana jsem si obednal telefon pro syna k vanocum ale vite co prislo?Prisel postou rozbity mobil bez baterie,mozna to sem nepatri ale jestli uz ma nekdo tuto skusenost s timto panem a dal by to sem,tak jsem si mohl usetril behani na policii atd.Takhle nam skazit vanoce.

Nargon (14.12.2007 10:13:33)

Podle vaseho popisu si nemate na co stezovat :) obednal jste "telefon" a prisel "telefon" sice rozbitej a bez baterky, ale stale to byl telefon. Ikdyz nefunkcni. A tak nevim na co si stezujete. Kdyby jste si koupil "fungujici telefon" tak uz je to jine.

sedlaken (21.12.2007 21:32:44)

Ano, od tohoto zmetka jsem si objednat mobil K750i - přes e-mail editakarlov@seznam.cz, zveřejněno na bazos.cz. Přišla stará knížka. Řešit to hodlám. Pokud máte zájem, kontaktujte mně za účelem kupř. společného trestního oznámení.

Patrik (15.1.2008 19:19:24)

dnes mě ten parchant okradl o 3300kč a to jsem stu¨dent všechny peníze od vánoc jesm dal do mobilu přez net,ted vidimjak se vyplácí nakupovat levně,doufám že si ho policie čr podá aby už se to nemohlo opakovat

Joska (11.2.2008 17:58:59)

Dnes jsem byl také panem Zoubelem z Ústí nad Orlicí okraden o 3100 kč,měl mi poslat telefon SE K800i a místo toho mi poslal dvě knížky,neváhal jsem a dnes jsem ho udal Policii ČR, platba je pozastavena na 3 dny,čím více bude obvinění tím lépe,kontakt na sebe uvádím...

mungo (29.2.2008 19:36:10)

Pozor - je možné že je to bojovník za správnou věc ! Nepochybně hodlá zvýšit Vaši intelektuální úroveň tím, že obrací Vaši pozornost nikoliv na bezduchý mobil, ale na hodnotné knihy. P.S. Byly to knihy presidenta Klause ?

2007 (26.12.2007 17:31:37)

Nargone , za podobné .... bych ti moc nepoděkoval . Každého podobného zmetka bych si přišel vyzvednout osobně a klidně několikrát . Takový šmejdi jen kazí dobré jméno jinak spolehlivě fungujících stránek . Vsadím se , že v inzerátu na nefunkčnost mobilu nikterak neupozorňoval - zatajil stav věci . Jiné ponaučení než požádná ruční výměna názorů na tyhle parchanty neplatí. Bohužel . V každém případě zveřejnit jména podvodníků , nejlépe s kompletní adresou je minimum co se dá udělat ....a co na tom že v diskuzi na DSL . Podvodníci cz. jen zbytečně irionizují .

Anonym (22.12.2007 19:31:15)

toto na dsl forum moc nepatri, myslim ze sem chodi jen male procento lidi kteri nakupuji ve stejnem internetovem bazaru jako vy :)

Sedláček (23.12.2007 06:42:03)

Asi máte pravdu, já jen z naštvanosti hledal jméno Zoubele po netu a narazil jsem na Váš web, ačkoliv vůbec nevím, na co je zaměřen. Omlouvám se tedy.

Anonym (29.2.2008 16:49:34)

Ten zoubele je zkurvenej cigán co krade už vod malička. Je to prostě parchant kterej by potřeboval vodchytnou a pořádně sdi ho podat šmejda zasranýho. Taky mam s níim nevyřizený účty

Anonym (17.3.2008 00:41:05)

Jeste bych dodal ze je to koupeno na internetu ale zahledl jsem tento nick MAHUR na aukru.

gudymrsk (3.12.2008 12:11:28)

znam toho cloveka moc dobre a uz nemusite mit strach z dalsich padelku a podvodu Zoubele z Usti nad Orlici je konecne tam kam patri.

l.z (30.5.2009 10:33:11)

gudymrskovy:bohuzel se mylis sem stale tady a dari se mi stale lip a lip,takze bohuzel budes si muset jeste pockat,a pokud me tedy tak dobre znas mel bys to sam vedet

lukas zoubele (13.7.2009 17:12:08)

gudymrskovi:stale ne ne blbecku a rikam ti uz po druhe stale semi dari lepe a lepe ale kdyz me tedy tak dobre znas rekni mi osobe vic at vim kdo zmich kamaradu je krysa?ale nato mas asi velky strach vid debilku

Anonym (3.2.2010 10:36:59)

Poslal mi místo mobilu kámen za 3650. Na žádost policie pošta platbu zastavila a po dvouměsíčním vyšetřování (pachatel neznámí) mi peníze vrátili. Lukas Zoubele z Usti nad Orlici