Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nastavení routru pro ADSL Volny

Nastavení routru pro ADSL Volny

Filoyd (27.12.2007 20:51:41)

Zdravím přátelé ADSL připojení...chtěl jsem Vás poprosit, zda už si někdo nepohrával s nastavení nějakého ASUSáckého (routro-.switche-ADSLmoduemu v jednom) pro připojení přes ADSL k VOLNEMU...jakákoliv specifikace nastavení parametrů by mi píchla....dík FIL

waldemar (27.12.2007 22:16:08)

Textno radeji bych se do velkých experimentů nepouštel sám jsem musel volat technickou podporu a nechat si poradit jak z toho ven radši to nech když to funguje

Anonym (27.12.2007 22:20:07)

Textmáš to rozbitý?

Filoyd (27.12.2007 22:27:19)

rozbitý to nemám, ale zatím chodím přes klasický modem, ale teď přecházím na tenhle malý routro-switch a nějak se mi nedaří to rozchodit a ty si myslím, že v síťařině nejsem úplný blb, ale nikde jsem nenašel přesnou specifikaci gateway, přihlašovacích protokolů atd..., a na technickou pomoc se mi volat nechce:-) radši vše řeším přes netovu komunitu, obcas mi na te technicke podpore pripadaji, ze tomu rozumi jeste min nez ja:-) ...to waldemar: máš teda přenou specifikaci???IP, GW, ověřování atd....je tam nějaký zádrhel? byl bych vděčný.-...

Fil (28.12.2007 16:48:21)

Prosím prosím stále čekám na radu...snad je tu někdo kdo má Volného ADSL...a má něco lepšího než blby modem od Wellu....