Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hledam nejakeho poskytovatele DSL co ma alespon 1Mb upload??

Hledam nejakeho poskytovatele DSL co ma alespon 1Mb upload??

Wasabi (19.1.2008 19:07:40)

Ahoj, potreboval bych vedet jesi existuje nejaky postytovatel DSL v Praze, co ma upload alespon tech 1Mb, ale nejlepe tak 5Mb. Mam ted Radiokomunikace, rychlost 5Mb\512Kb, vsechno v pohode, ale ten upload me uz celkem trapi. Diky za rady. PS: Nemusi to byt jen DSL. Jo a sem z Karlina, ale pokud vim, tak tady nic takoveho neni. Treba ve Kbelych maji pradni net za opravdu prd prachy. Skoda, ze jen tam :-(

Anonym (19.1.2008 19:11:19)

pokud vim tak jedine volny ma nejrychlejsi adsl upload 768kbit neni to megabit, ale alespon o trochu vic nez klasicky 512kbit

Wasabi (20.1.2008 14:29:26)

Kdyz si zvysim tarif na 10Mb, tak na tom s uploadem budu stejne a to neni reseni. Mrknu na toho Volneho, ale zas bych nechtel nejakeho poskytovatele s kterym bych mel problemy, radiokomunikace mi jedou uz nejmin rok a pul naprosto v pohode, jen ten upload uz mi nestaci. Spis bych potreboval jesi nekdo neni z karlina, jesi tu nezna nejakou alternativu, wifi, kabelovku, nebo nejlepe optiku, ale ta tu asi neni, to uz bych vedel :-( . No kdyz o tom tak premyslim, tak tech 768Kb\s bych si asi taky nepomohl, ve vysledku by to stejne jelo asi jako 512kb\s... Kazdopadne diky za rady

Petr (20.1.2008 15:19:12)

ADSL - Asymetric Digital Subscriber Line - Asymetricky protoze rychlost up bude vzdy o hodne mensi nez rychost down. Pokud chces 5Mb up nezbyva ti nez se podivat po jine technologii

sahula (8.2.2008 01:46:22)

Mno tak nevim nevim, vidim to spíš na to že poskytovatelé jsou ...... pár teček, protože by to bylo dooost sprostý. Míval jsem kdysi 1Mbit/256 pak 4Mbit/1024 a žádnej problém, pak s navyšováním rychlosti upload padal(přitom download stejně nedosáhnul toho co by měl tak kurník proč zvyšovat), a když jsem volal na tu podělanou zákaznickou linku u O2 (asi 500 x a každej OP mi hustil do šišky něco jinýho)proč nemůžu mít blbejch 1024UP V DNEŠNÍ DOBĚ (rok 2008)!!!!! nějaká kravka mi řekla že to je jenom v laboratorních podmínkách. Nevim jak vy, já osobně jim nevěřim ani slovo. Škrtěj to jak to jde a chtěj za to nekřesťanský prachy. jsem 500 m od ústředny HAHAH. Jen tak pro zajímavost podívejte se na adsl do ciziny a přestěhujete se !!! Jestli chtěj takový velký prachy za to, tak ajť zlepšej technnologii. Chtěj prachy za nic, to by chtěl každej... Řěšení ??? Poslat je do hajzlíku s celym internetem

sahu (8.2.2008 01:48:36)

mimochodem, posílali jste někdy pár blbejch fotek ??? Povidám,,, pár blbejch fotek a jak dlouho to trvalo ??? co ????

sahula grenade man (8.2.2008 01:50:22)

kdybych měl dost odvahy, vyrobim náký výbušniny a všem VŠEM poskytovatelům je naházim na ty jejich zastaralý a zrezavělý ústředny,, bo obyčejný nůžky a stříhat kabely jeden za druhym

Anonym (8.2.2008 16:59:16)

kdyby jsi nebyl tupej tak si prectes standardy pro ADSL a nebudes tu nadavat na zastarale zarizeni. Pokud chces mit rychlej net pronajmy si okruh nebo si zarid garantovanou sluzbu. Imho na to nemas.

sah (8.2.2008 23:52:38)

komu říkáš že je tupej trotle ??? hmmm ??? dyť o tom mluvim, že to je předražený a škrtěj to co to de !!! Ty pracuješ u O2 viď bhahhahHAH, no tak to tě lituju,,, sorry ale já nemam cash na rozdávání a myslim že litr měsíčně je sakra dost na to aby to fungovalo, vytáhni si hlavu ze zadku a prober se, imho seš vůl jestli věříš tomu co čteš, další imho paranoia neexistuje :D je to něco co si fiškuntálové vymysleli aby je nikdo neprokouk...

SAHH (8.2.2008 23:53:29)

MIMOCHODEM VE SLOVĚ PRONAJMI SE PÍŠE MĚKKÉ I TUPOUNE :-d

Petr (10.2.2008 15:49:28)

Chlapecku, tupej jsi tu ty. Sluzba neni zdaleka predrazena (oproti zbytku trhu +/- prumer) Paklize nemas penize je to tvoje smula a nestezuj si ze to co mas jede pomalu. Paklize sluzba zlobi jdi si stezovat na TO2. Btw u TO2 nepracuji, delam u GTS.

Anonym (8.2.2008 16:58:13)

proc tu porad kazdej krafa o vecech o kterych nic nevi? ADSL - Asymetric Digital Subscribe Line. ASYMETRIC tj. rychlos down je vzdy vetsi nez rychlost up. Jsou jiste ADSL standardy ktere rychlosti ADSL omezuji. Dle pouziteho standardu muzete dosahnout urcite rychlosti. Pokud chcete 1Mb up poridte si synchroni linku. Za tu ale zacvakate tezke prachy. A proc je rychlost up nizsi nez down? Jednoduche, vetsina lidi vyuziva vice stahovani nez nahravani v dobe vyvoje ADSL standardu se tak nak nepocitalo ze bude potreba naka vetsi rychlost pro up.

Anonym (19.1.2008 19:13:53)

jeste me napadlo ze si muzes zvysit download rychlost, teda pokud pretrpis dalsi rok uvazany u CRa... ja sem z prahy kobylis a pred pul rokem sem si taky povysil 5mbit na 10mbit a beha to super

Anonym (20.1.2008 19:31:54)

To v těch Kbelích myslíte konkrétně co?

Nargon (20.1.2008 20:59:31)

Hledat muzete, ale nic nenajdete. Adsl ma z technickych duvodu upload maximalne 1Mbit, ikdyz nekde jsem videl asi jen 800Kbit. Pro ADSL2+ existuje nejakej standart, podle ktereho to muze jet az 3.5Mbit, ale tenhle se temer nikde nepouziva. Protoze pak neni mozne vyuzivat soucasne adsl a telefon. Jestli chces rychlejsi upload tak na ADSL nemas sanci. Vim ze poskytovatele nabizi treba i SHDSL, ale nikde nemaj cenik. Ikdyz myslim ze O2 ho nekde ma, jen si nevzpominam na nazev sluzby (nejak DSL Flex nebo tak neco, ale to jen hadam), kazdopadne je to dost drahy. Pocitej tak 2 tisice minimalne.

ja (22.1.2008 15:46:22)

pro tvoji představu SHDSL 2M cca 7500kč za měsíc

nemam (28.1.2008 11:46:38)

pokud najdes slusne wifi ktere pojede na 5Ghz muzes mit i lepsi upload jak 1Mbit a i za lepsi cenu nez v radech tisicu!

Anonym (28.1.2008 16:10:00)

Možná někde na vsi, proč ne, ale v Praze a hlavně v centru si pořizovat nelicencovanou Wifi vůbec nemá smysl. Jenom v centru je asi milión různejch sektorů a PtP spojů takže je to neúnosně zarušený. Všichni pořád jenom přelaďujou a ruší se navzájem... 5GHz je momentálně, řekl bych, ještě víc zarušený, než 2,4.

Wings (28.1.2008 15:38:24)

ja sem ve zline a mam tady ted skvelou nabidku ...mam toto http://internext.cz/internet_byt.htm 100Mbit/100Mbit za 750kc ... realna rychlost je kolem 85Mbit/85Mbit, takze si nestezuju.

Martin Stransky (11.7.2012 11:20:26)

Ackoli na tento prispevek reaguju pomerne "pozde", musim rict, ze jsem mel nedavno podobnou zkusenost. Po pomerne dukladnem vyberu mezi nabidkami ve Vsetine jsem si vybral 100/10 Mbs od Internextu. Diky nabidce, co nedavno spustili, jsem pri podpisu smlouvy dostal zdarma tablet a onlinetv. Nechapu, jak se jim to muze vyplacet... Ale ja jsem hodne spokojeny.

tt (29.1.2008 07:30:22)

pro me to byl taky sok kdyz sem prechazel z 2mbit UP wifi na 512kbit UP adsl, ale cim driv se naucis zit s pomalym uploadem(prestat sdilet nelegalni data, sehnat leecherske p2p klienty a upustit od planu na nejaky domaci internetovy server), tim lip.. me by klidne ted stacil i 384kbit UP, upload neni ve skutecnosti skoro vubec potreba, alespon pro me..

petr (29.1.2008 11:43:19)

A co kdyz potrebujes upload na neco jineho nez aby si mohl ostatnim uzivatelum zdilet ilegalni data ??