Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Lidem mizí z účtů statisíce - chybou softwaru

Lidem mizí z účtů statisíce - chybou softwaru

Anonym (21.1.2008 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Kauza Simpsonovi pokračuje ― Slovenská ministryně žaluje bloggera ― Cenzura internetu ― Evropská komise zase zkoumá Microsoft ― a více...

Scorpion (21.1.2008 21:22:25)

Teda,ne ze bych byl nejak velkej fanousek microsoftu,ale pripada mi docela divny,ze ho budou prosetrovat kvuli tomu,ze ma v zakladni nabidce IE.Komu nevyhovuje,tak at jej nepouziva a nainstaluje si jinej prohlizec.S takovou bude windows za chvilku absolutne totalne holej system bez niceho.A to si myslim,ze neni spravne

petr (21.1.2008 22:45:37)

Souhlasim s tebou, tyto zaloby sou podle me nesmyslne dyt microsoft nijak neomezuje ostani firmy a do windowsu dou doinstalovat alternativni prohlizece. To by mohl treba vyrobce total commanderu(nebo jineho podobneho programu) zazalovat microsoft za to ze do windowu dava pruzkumnika. Proste tohle uz je podle me padle na hlavu. Kdyby se vsichni ridili timhle stylem tak by se muselo prestavat vsechno vyrabet a my se vratlili do stredoveku protoze kazdy by zaloval kazdeho. Ale nejzajimavejsi na tom je to ze Opera zaluje microsoft za IE ale uz ne vyrobce linuxu(napriklad v Ubuntu je integrovan Firefox ale to jim asi nevadi)

Eser (22.1.2008 00:27:53)

Jak, že MS nikoho neomezuje. V době Win 98 jsem kupoval MS Office 97 za x tisíc. Nástupem Win XP konečně přišel jakžtakž stabilní systém. Jenže měl jednu vadu, nešly na něm spustit MSO 97. Takže jsem byl nucen koupit další MSO. MS si s náma dělá co chce a všichni ho za to chválí. Svět se stal závislým na MS a většina lidí je tak zblblá, že si ani není ochotna připustit, že by mohlo existovat něco jiného, než produkty MS. K tomu ubuntu, tam ten FF můžeš odinstalovat a nepoškodíš si OS, jde to samé u Win?

Xspy (22.1.2008 01:26:36)

MSO 97 že na XP nefunguje ??? :) To mi vyprávěj ...... Ale jinak je fakt , že MSO jsou drogou , děti odmala jsou učeny na Widlows a Office a tak se ani nedivím , že z mých open office byly do měsíce jakésy XP office :( . Na otázku co to děšlá v mém systému mi dítě řeklo , že prý musí mít to co ve škole . Hnus velebnosti . Možná bychom se bez Exploreru dočkali i stability u Windows ... kdo ví :/

Petr (23.1.2008 10:32:14)

Ja vim ze me asi zabijete, ale nemyslite ze jista univerzalita jakou MS poskytuje je dobra? Kamkoli na svete prijdu tak vim jak se ten pocitac pouziva (pokud nema Mac OS, Linx...). Prostredi vypada +-stejne a dycky tam najdu standardni prohlizec a prehravac zaznamu. Kdyz me poprve posadili pred linux, tak mi proste nakej cas trvalo nez sem si na to zvyk, totez u MAC OS. Podle me to minimalne zabere abyste byli schopni efektivne pracovat. U Microsoftu takovy problem neni. Proste sednete a jedete tak jak jste zvykli. Muzete rict, ze sem lama, ale vetsina lidi je daleko vetsi lama nez ja.

Xspy (22.1.2008 01:30:12)

Základní princip žaloby stojkí na tom , že uživatel nemá vlastní volbu a Explorer se automaticky nainstaluje , totéž přehrávač . myslím, že bych nebyl jediný , kdo by se bez těchto progrqamů ve Windows rád obešel a použil osvědčené náhrady .

kubo (22.1.2008 12:20:39)

mám rád francúzske operačné systémy grécke softvéry poľské autá švédske víno talianske pivo rumunské reggae nórsku operu a európsku komisiu