Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hri stáhnout zdarma

Hri stáhnout zdarma

Anonym (2.2.2008 00:00:00)

Vždy se čas od času podívám na statistiky top frází zadávaných do internetových vyhledávačů. Je zajímavé, o jak přesné zrcadlo společnosti se jedná. Postihnou-li naši rodnou hroudu povodně – pozná se to. Pozná se i to, když zemičku postihne nějaký nový seriálový hit, nějaká nová superstar či sezónní módní záležitost jakékoli generace. Tyto hvězdy s časovým omezením se na nebi internetového zájmu mísí se stálicemi lidských tužeb a potřeb, které člověk má, měl a mít bude.

Prafopys (2.2.2008 10:19:21)

Co že to stahovat zdarma? Nejsem žádný výkvět co se znalostí jazyka českého týče, ale přece jen novináři by tohle uniknout nemělo. Pokud nevíte, tak myslím "Hri".

Anonym (2.2.2008 10:21:18)

to je tam naschvál, jako jedna z věcí co se vyhledávala

Rosta (5.2.2008 17:51:50)

Anonym (5.2.2008 17:53:59)

to vubec neřešte, každý at si mluvi jak chce at si pise jak chce ..o cloveku to nic nerika ....muzu jit naj ednani a bavit se z lidma ve spoelcnosti ale zaroven muzu jit parit mezi 17 kluky a hlky a okamzite men vezmou mezi sebe ..... je t o tom jakej clovek je at si treba steka ................

Clen (6.2.2008 09:53:24)

ty koktáš, i když píšeš! S tím bys měl fakt něco dělat.

Markenstein (6.2.2008 13:08:09)

chi chi chi. Zrovna tvůj příspěvek je nádherný příklad počítačové debility. To i leet speak (1337) je lepší než "supfer mluwa" nebo "hlky men", i když je to taky humus (dr00d pwnz).

Markenstein (6.2.2008 13:08:52)

oi, pardon, to patří k "Anonym [IP: 84.21.124.XX]"

sas (5.3.2008 09:41:46)

qw (6.3.2008 16:59:10)

Tady zase někdo nečetl článek až do konce, že? První čti a pak reaguj.

Pragermann (2.2.2008 10:55:33)

Taky jeden z toho odrazu v zrcadle národa ...

Anonym (2.2.2008 11:16:46)

Uff, uzivatel Prafopys je stejne blbej, jako ti lidi, o kterych clanek je. Kdyz nekdo nepochopi, co je citace... tak je proste blbej

Anonym (2.2.2008 17:24:22)

Neni až tak blbej, jenom nečte článek a jde rovnou do diskuze. To dělá hodně lidí.

Anonym (2.2.2008 17:58:19)

Tak to je u me blbej o to vic - jde se vykecavat o necem, o cem nema ani sajna?

Protector (2.2.2008 18:18:10)

I takový se najdou a pak jsou nejchytřejší :D

heh (2.2.2008 14:44:26)

nabuduce odporucam pred pisanim prispevku do debaty najprv precitat clanok... trapko...

Nevim (2.2.2008 18:37:08)

Další debil co to absolutně nepochopil.Hlavně, že hned píše do diskuze.

hele (2.2.2008 19:47:37)

Vy jste to asi nečetl celé, že? Někdy jen nadpis nestačí.

y2k (2.2.2008 11:06:37)

Pane Jinoto, úžasný článek. Velmi mě pobavil, děkuji za něj. Ovšem shromažďování těchto informací jako takových a jejich následné šíření mi dosti zavání "Orwellem" a myslím, že to trošičku koliduje s ochranou osobních údajů a následně se takto získané informace často zneužívají v marketingu. Ovšem, článek bezvadný, díky. Y2k.

Michal (2.2.2008 18:01:03)

Dle meho na tom nic Orwellovskeho neni. Jsou to jen cista statisticka data. Kdyby tady zverejnili IP tech blbcu, co pisou "hri", tak pak uz by se to tak brat dalo. Jinak loni jsem byl na prednasce Google a ten Kanadan, co prednasel, sam rikal, ze pouziva google.com k oprave slov, ktere nevi, jak se spravne pisou. A dokonce mi to doporucil i anglictinar se zadavanim frazi a hledani spravne fraze do kontextu.

raven (2.2.2008 13:53:50)

...jako kámo, to že máš aktuální téma je hezký,...ale ty základy v mateřském jazyce českém...to je ostuda.....

Protector (2.2.2008 14:20:54)

Tak to je dobrý, jak dokážou být lidi blbý a ne vždy jde o děti.

rodný jazyk (3.2.2008 11:14:51)

Blbý podle vzoru mladý, takže dokážou být lidi blbí, jako mladí.

vd (3.2.2008 20:55:00)

Pane kolego. Vy jste nepoznal, že to psal občan Prahy. To je totiž "pražština". Vyznačuje se koncovkou "-ej" a používáním "-y" za VŠECH okolností, protože "*ty* lidi jsou *blbý*" je pro pražáka zcela normální. ;-) Jen bych chtěl upozornit všechny, kteří nesouhlasí se spisovným používáním češtiny na internetu, že pokud takto budou psát, tak za pár let budou vyhledávače k ničemu, protože každý bude psát svou vlastní verzí zmrvené češtiny. Zachránit nás může opravdu jen sémantický web.

Brňák (4.2.2008 14:14:31)

pražština je vymysl pražáci nejsou schopni neco takovyho vymyslet... jen my brnáci mame hantec... a špilas

Markenstein (6.2.2008 13:09:58)

jeeeesh!

Jira (2.2.2008 15:28:14)

No k tomu seznam.cz a centrum.cz bych řekl asi to že to nebude o inteligenci národa, ale spíš o tom že vyhledávač automaticky házi kurzor do řádku s vyhledáváním.takže pokud nepřekliknete nahoru, píšete a pak máčknete enter tak je z toho jasně jedna z vyššich přiček... a zoofílie???Jsou to pr.....:-(

supremegirl (9.2.2008 22:39:10)

Jo, taky si myslím. Mně se celkem běžně stává, že otevřu prohlížeč na domovském Seznamu a ve spěchu "vyhledávám" něco jako www.centrum.cz.

hele (2.2.2008 19:41:40)

Ten článek se vážně povedl, jen je z něj trochu smutno. To je jako s televizí, ve veřejných anketách všichni tvrdí, že se dívají na ČT2 a největší sledovanost má Nova. Čte se Blesk, AHA další bulvár a internet . . . zoofilie.

sx (2.2.2008 20:25:21)

jestli nekdo chce spisovnou cestinu at' se prihlasi do souteze "cesky pravopis", tohle je internet kde lidi jsou svobodny a to co dnes se povzuje za spisovne v minulosti tak nebylo a nebo v budoucnosti take, prave kvuli takovejm lidem uz vy cesi nerikate na klič "kl'uč" a dobrý den "dobrej den" i kdyz se stara slova zacinaji vracet a mnoho slov jsou prebirana z rustiny coz si vsimam uz par let

Anonym (2.2.2008 22:57:05)

Kdyby lidi vzali tvou radu vazne, tak si za par let nebudem rozumet uz vubec. To by bylo same jj, lol, jenze tomu taky ne vsichni rozumi. A myslim, ze znat a umet pouzivat svuj rodny jazyk, by melo byt pro kazdeho cloveka spis hrdou prednosti, a ne necim, s cim ma bojovat a radeji nepouzivat.

eldi (4.2.2008 08:55:54)

Je jasné, že ne každý uživatel internetu je profesorem češtiny, či profesorem čehokoliv jiného. Ale úrověn vyjadřování svědčí i o úrovni člověka samotného. A tohle nemá nic společného s tím, jestli se používají zkratky, nebo ne.

bob (3.2.2008 11:53:25)

Mám vedle svého zaměstnání takovou pojistku - eshop, který si nevede špatně. Po dvou letech jsem začal uvažovat, že dám podmínku do košíku, která bude znít: "je mí více než 18 let", abych se nemusel dohadovat s naprosto degenerovanou populací mladých "záwisláků", kteří "fšecko" vědí, a nějaká "wotravná" čeština je teď stejně zbytečná, když to "pšece" umějí říct "in English". Je mi jich líto, nebudou se umět zařadit do společnosti. A jaká je tam moje zkušenost? To nejčastější slovo, ze kterého mě berou mory? Je to slovo "obědnávka". Příště začnu prodávat na internetu obědy :-)

polarbear (6.2.2008 01:50:43)

souhlas, je to demence, u některejch lidí už v pokročilím stádyju :-/ ach jo.. :(

!!! (1.3.2008 15:18:35)

woe, stádium se píše s měkkým i!!!

Anonym (7.2.2008 23:16:20)

obědnávka je přeci hezké slovo:) třeba mají hlad...

mario (3.1.2011 21:35:30)

chcel bisom stahnout to najlepši tranformers a hery pootera ??hm ked niektobude mat tote hri tak mi poslite na e-mail majki338@pokec.sk ok poslite ne zadarmo

empirek.cz (3.2.2008 15:27:39)

Hri // Hry ? .. Stydte se! :)

Anonym (4.2.2008 13:18:39)

Jejky, empirek - další neumětel, co nejdřív píše než přemýšlí! Ani si nedal práci přečíst článek a komentáře, ťuntík.

Tomas Sim (9.5.2009 18:17:01)

padffggggghhhjjgffdhgcghfhcfgrgf xyxccvm xvcvcvvvvc,,,,hhhh nnnmmn mmnm,,kkkkn,,mmmnnhhzhjg mcvvxccvcvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbnguhzhuiguzgukgjgukkjhghjhhjhkjkkjkhihohoih djsfhjkehuuuhjkdsfjlkshfoglrsifdklgholgjlkfgjropgpjisůgkposerkpoegtjopsejgsopejtgop ojkopkiůosgkoeprkůjofps§rjsks§dgporsjoprds§odosoprspoojgrorep§sdúriopruiug§§§§rgigo gkkfdlůgkregiojiohjgrdoigojiojrsejgklsejůfdsgjrsiorjrioůdsjgioiodrsůjgiůsdiiodsjklriomrdskrgjmbijmdisklgjmrigdsiojgsiojg rkjglsngsejsiooooooooooooooogjvklfsdirojgklfhhhfioesajfioesůjiofa00efkshfjkshlfejhsjke0seuifhksjofgioieshsef efhbjkslbnfjsehnbnsmdvbshjkvnsklejrůoirdjd,,,,,,,,,,,,,,,,,rdgkjhjkdhojkuihrjkgdr rkldngkldrjrkrldjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,.rgjdkldrjdrioglkrdjgrdirgrgjdkrgdlrgdjrgdpoikdrgiogrjgdkjlkjglkjg gnkljdgnriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..................................rdooooooooougdroijgkldjglkjdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkbnbnjkgldriojshůgoidgklllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllgrjporjdgpkrjlj ,fdlgklrůdmmrdk,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnbszduhyvuduhvdsb klxmbklůxvcm,-.fxcmb-.cbmlůfdmblůfmůlfd,mbf§fbmůflcbmůlxklfbjdlfvck.bmjlkcvnmb,fdklbnldsfjklbfkl lkfdhnklgdlsrůdfpbnů§grpoobjopdbmfbdůlmlfblgkůmrlůhjreůgjrpiejoighporhgrpiojdiogklgrjirdiogdriogjhirojdipane prezident je curak..l. zruste nam skolu IHNED!! lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllljhfkdjhgjlkfxhbviofshbjoidfůhbofdihboidfhboidhibhiodchboidhbihblkcvhdofisyhgodirgkldfhgoidfjlkghdflghrdiohglkdgoihlkdfj nlkujhtrfdcwsyrdcftgvbhýzujnmzýfwešasedctfbvhumzhvsdcgzbnjhnmgcždrzvhunijmuhjvgrxcvgzbnjkm jhcreaygzbhunxymvnkdsajůllůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů mmmmmmmmmmmmmlůkjopisjiosphvfioeshvoijkkkkkkkkkkkkkkkjefiosehfioesjkljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjopesiufiohes

pezt (3.11.2011 20:39:20)

ahoj

pepa (18.6.2015 18:13:24)

Empirek.cz

Silvercrest (3.2.2008 21:23:08)

Zoofil je nejvyšší satádium milovníka zvířat .. koní pejsků oslíků a slepiček i morčat . Mezi vzdělanými holt zoofílie kvete. Neví někdo jak se jmenuje ten český experimentální film pojednávající o tomto tématu ? Jinak s češtinářskými mravokárci - byly jsme ( mi všickni) a budeme ;) Asi nejběžnější porušení jazyka českého .....

Ogar (4.2.2008 17:31:33)

Moc pěknej článek, opradu jsem se pobavil.

Norri (23.2.2008 11:36:06)

Výborný článek. Pobavilo mě to :-)