Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > STARNET

STARNET

Daniel (2.3.2008 12:42:37)

Dobry den, predem se omlouvam za zalozeni vlakna ktere nesouvisi s ADSL technologii, ale nevim kam jinam se obratit pro radu. Nechal jsem si zridit pripojeni od fa STARNET(wi-fi), bohuzel od zrizeni sluzby mam s pripojenim jenom problemy - nizka rychlost treba i 40kb misto 10/10Mb podle smlouvy, vypadky, velka ztratovost paketu atd. Na moje cetne stiznosti at uz mailem nebo telefonicky firma zareaguje vzdy jenom slibem, ze to da do poradku bohuzel je situace stale stejna i mesic po zrizeni sluzby. Muj dotaz je, mam nejakou sanci dokazat u soudu atd., ze pripojeni neodpovida smlouve?

Anonym (3.3.2008 08:16:56)

Podejte pisemne doporucenou postou reklamaci. To je zaklad, aby se s tim dalo neco delat. V pripade zamitnuti da poslat stiznost na CTU. Ale doporucuju si taky procit smlouvu a dodatky, co je tam napsano za specifikace. Ale tady se da tocit na "obvykle jakosti zbozi", ale to je spis pro sdruzeni na ochranu spotrebitelu.

starnet (9.8.2008 13:09:39)

prave sem si od nich zakoupil tarif 10mb/10mb ping 6ms az 7ms vic ne ale rychlost se meni kazdou chvili 512kb i 3mb...pry to do pondeli vyresi sem zvedav

petr (3.3.2008 08:37:57)

A na jakem wifi jedes ze ti tam nekdo garantuje 10/10 Mbit ?? Jinak se podivej do smlouvy co tam mas napsane o rychlost ale jestli tam je: "AZ 10 Mbit" tak mas smulu protoze to znamena 0-10 Mbit a tobe to tak jede

Anonym (3.3.2008 18:31:52)

nabízet symetrický 10Mbit na wifi chce už pořádný kus drzosti

nobody (9.8.2008 19:50:29)

Nemuzu si pomoct, ale jejich cenik "smrdi". Docela rad bych vyzkousel ten jejich 100Mbit :-) http://internet.starnet.cz/files/cenik_od_08_2008.pdf

Anonym (9.8.2008 20:27:16)

pane boze, jste natvrdli? to je jen jako pripojeni do site, jako LAN 100Mbps...

nobody (9.8.2008 22:49:59)

Tak sorry, ale podle jejich ceniku to chapu jinak ... Citace : Při ověřování rychlosti je potřeba vzít v úvahu, že ne všechny domácí routery jsou schopny rychlost 100Mbit/s přenést, ne všechny síťové karty standardně používané v domácích počítačích umějí přenášet data rychlostí 100Mbit (zpravidla cca 70Mbit) . Technologie WiFi, často používaná pro domácí bezdrátovou síť zdaleka neumožňuje přenést v reálném provozu 100Mbit/s. Další omezení při testování rychlostí je v „WWW měřičích“, pro testování doporučujeme využít FTP z několika zdrojů současně. A pokud by to bylo tak, jak rikas ty, super ... zacnu u nas nabizet 1Gbit . Ale pouze k sousedovi do vedlesiho bytu :-D

Anonym (10.8.2008 13:39:07)

vsak muzes, to ti nikdo nebrani. Proste je to reklama... lidi uvidi 100M a tyy jo.. tak to si vezmu... a tak.

nobody (10.8.2008 14:20:18)

od takove firmy bych si nekoupil ani tuzku ...

anonym (27.1.2013 18:45:40)

Plně souhlasím,..

Pepan (27.1.2013 19:11:30)

A nechceš se na ně vybodnout - chci říct: stojí Ti to za ty nervy? Také jsem měl od nich připojení a kravlo to neustále - teď mám od Sauronu a nemůžu si vynachválit (ano také mají výpadky, ale jen minimálně - většinou když jsou nějaké větší bouřky a někam řízne, nebo když něco někde odejde, ale jinak to jede naprosto v poho a i ty výpadky nebejvaj na dlouho ) Rozdíl v ceně minimální, zato v kvalitě maximální - vím, že když potřebuji poslat v bance platbu, tak prostě sednu ke kompu a z 99,5% vím, že ji bez problému pošlu a rychlost za kterou si platím, taky vždycky naměřím - vlastně jednou jsem reklamoval rychlost - nakonec se ukázalo, že byl problém v síťové kartě. Ohledně rychlosti - ano nabízejí menší, ale pokud nejsi vyloženě sosač, tak Ti to vůbec vadit nebude, protože pro všechny (normální) uživatele je dostačující až až a hlavně: funguje na tom vše a až na těch pár výpadků (za cca 3roky tuším cca 7)vždy. Nene,.. O2 a Starnet už nikdy více,.. Radši kulku ,... :-)

Mirek F. (20.8.2014 09:22:42)

Dobrý den, mám stejnou zkušenost, internet je velmi nestabilní a navíc pomalí!

Spiceny starnet (5.12.2014 17:35:52)

NEustale je to přetíženy a seka se to ja to mužu už kurva jebat normalne to jde jen po 1:00..... až..........jebat

Dwojitej (30.1.2015 22:03:04)

STARNET?? Nikdy!! Jestli se někdo rozmýšlí, ať na to rychle zapomene.. Místo slibovaných 20mb/s to na speedtestech ukazuje max 5mb/s. (těch 20mb/s to běží tak hodinu denně). Celé město běží na stejné IP a polovina stránek je nepřístupná, jelikož si někdo asi zaspamoval. Hrůza!!!