Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GTS CHCE VSECHNO PAPIROVE, NIKOLIV ZE STACI MEJL JAK TVRDI!

GTS CHCE VSECHNO PAPIROVE, NIKOLIV ZE STACI MEJL JAK TVRDI!

Arnošt (29.4.2004 18:17:57)

GTS CHCE VSECHNO PAPIROVE, NIKOLIV ZE STACI MEJL JAK TVRDI!

Jolinar (29.4.2004 19:04:26)

Jojo, mně vzali výpověd faxem, protože sem je seřval a dále mi uznali výpověd, kdy chci :o) takže žádná lhůta, navíc mi uznali reklamaci a snižili paušál...hm?To je dobrý ne?

Arnošt (29.4.2004 19:29:56)

Tve slovo mne zahralo u srdce. Diky

Arnošt (29.4.2004 19:41:37)

Chtel sem u gts zdvihnout rychlost, nyni jen vypovedet. Zrizuju si novou telecom linku a na ni objednam pulmega 1:20 od contiku. Doufam, ze maji lepsi operatorky a ne k...y, ktere vypravi pokazde neco jineho a slibuji nesmysly A to mne volala jeste jedna z jejich "nuticek z dyler bloku" z praglu. Nyni mne rozhodili tvrzenim ze zadost o zvyseni rychlosti staci mejlem uvedenem na objednavce. H...o! Po peti dnech mi na muj dotaz kde jsou jejich dva slibene dny na zmenu oznami, ze to chcou papirem. Tak jim ten toaletak poslu doporucene!

Alex (30.4.2004 09:35:05)

Jo GTS a jejich k....y na helpline. Dnes po 10 dnech každodenní urgence na problém proč mě 21.4. ořízli a jede to furt 1,5 Kb a ping 1000 ms a víc. Každej den jiná výmluva aš dnes mi řekly že se vyjádří v pondělí. Jsou to ignoranti co si neváží zakazníků.

Jolinar (30.4.2004 10:00:23)

Mám stejný pocit, vůbec nemají zájem o to řešit situaci, furt se vymlouvaji a podobně...sem tam volal ani sem nedokončil větu s mym problémem a hned "to je agregace, to my neovlivinime" no to me nasralo nejvic. Tak sem ji vpalil, ze takova velka spolecnost a neumi si s tim poradit a mensi spolecnosti jako Pemac atd. to jede suprove!Tak zklapla a rekla, ze se ozve, nakonec mi tedy uznali reklamaci, dali slevu na pausal, vypoved vzali i faxem a mam volnou ruku na vypoved, az si zavolam tak me proste odpoji a uvolni linku. Udelam to pristi tyden, protoze tam maji zacit nove podminky telecomu, že se bude zřizovat do 4DNŮ!!!

Mates (30.4.2004 12:14:20)

nj .. tak hodne stesti u jineho ISP ... :)

r@ze (30.4.2004 12:18:01)

Naivko. U nas a do ctyr dnu? :o) Nedavno jsem mluvil s jednim ze "zodpovednych" lidi a ten rikal neco o tom, ze vyhledove, do konce roku, by radi zrizovani ADSL zoptimalizovali na dobu do peti dni. :o) BTW: Co vlastne znamena ten tvuj nick? :o) Kdyztak mi to napis na mail, pls pls. **R**

Arnošt (30.4.2004 21:48:47)

Ty 4DNY!!! máš odkud?

Jolinar (30.4.2004 22:25:24)

Od technika telecomu od dobrých zdrojů woe!7 dnů bude na instalaci jako takovou a nebo při technických potížích.

Arnošt (1.5.2004 12:13:23)

ÁÁch!! Prijemne teplo se mi rozleva po tele! Jeste se ale ozvu, v patek mi dosly papiry pro technika apod.