Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Objednal jsem si Pemac 1024?Ale co sem si vlastně objednal?

Objednal jsem si Pemac 1024?Ale co sem si vlastně objednal?

Jolinar (1.5.2004 14:55:54)

Jak to ted je?Objednal sem si Pemac 1024/256 a nevim jak to bude?Pemacu to běží uplně super co mam kamoše tak skvělý. Ale bojim se, že budu muset ke Skynetu a to nechci!!Jak to tedy je???Jak to jede tomu přiblblýmu Skynetu?

Anonym (2.5.2004 11:51:48)

.

Anonym (2.5.2004 13:30:22)

taky jsem si objednal Pemac před asi 2 týdny, ale ozval se mi Skynet, že teda dostali poptávku a že mi teda nabízí Skynet, což jsem ale nechtěl, tak mi sdělili, že to bude podle ceníku a všeobecných podmínek Pemac, ale služba že to bude Skynet a na to jsem se jim vykašlal, protože Skynet je v oblasti ADSL spíše podprůměrná firma.

Jolinar (2.5.2004 13:46:37)

Proč museli koupit Pemac zrovna?Tahle firma mohla bejt hodně dobrá!S agregací to fakt umí a prý se u nich naprosto vůbec neprojevuje a pingy od 10-17ms :o/. Tyhle zkurveny giganti se super vynosama a ziskama jako Tiscali, GTS, Nextra maji IT techniky uplne k nicemu nebo si to jinak neumim vysvetlit, byt tema firmama zamestnam cloveka, kteryho to bavi a snazi se neco vymyslet a ne ty hovada co tam prave sou. nextra uz s tim asi neco udelala, protoze sem videl ping i 17ms-20ms coz je dobry!A bez ztrat!Takze ono to jde, kdyz se chce, ale Skynet nechci :o/

Anonym (2.5.2004 15:51:29)

Hele vy chytraci co porad opevujete ten Pemac tak si uvedomte, ze ma tak malo uzivatelu, ze nema tu zasranou agregaci skoro ani zapnutou a nebo se vubec neprojevuje !!! Tak tohle je asi ten hlavni duvod FUNKCNOSTI !!!

Anonym (2.5.2004 16:41:45)

A co se třeba podepsat technik GTS? Všichni pořád používáte slovo agregace jako výmluvu, ale pokud má někdo znalosti a něco mu říká slovo shapeing, tak ví, že jen kecáte. Jestli máte tolik zákazníků, tak musíte mít i peníze na zaplacení skutečného odborníka.

Anonym (2.5.2004 16:53:20)

Asi tak nějak, nějakej ITak si ohřejvá jen prdel na židli, stahuje jak o život a buzeruje lidi ve firmě a uživatele, aby nepoužívali internet k jinym než nutně nezbytným věcem když něco spadne tak to svede na všechno možný, hlavně ne na svoji neschopnost. Pak jsou taky IT, který to umí a ví jak na to a snaží se místo neustálých keců něco dělat a daří se jim to, žádná buzerace, radši posílí sít nebo to nějak vychytaji a hlavně je to baví, ten kdo to dělá z nudy a ví o tom hovno a to je největší chyba, že takový lidi zaměstná ISP!

Anonym (3.5.2004 08:46:39)

Tos udelal asi chybu, v kuloarech se nese, ze by po slouceni mela jejich sit vyrazne posilit kvalitu. Navic na ni bude daleko vice useru a Pemac koupili i s celym resenim, proste kompletni firmu, takze se da predpokladat vyrazne zlepseni

Keddie (3.5.2004 10:39:19)

No uvidime, jestli se kuloary nepletou :o).

Anonym (3.5.2004 12:21:56)

V necem pletou, v necem nepletou.

Anonym (3.5.2004 12:28:53)

kazdopadne ... horsi by to byt nemelo :-)

Milan (3.5.2004 01:16:33)

Mě to jede dobře, ale mám 1:20 agregaci.