Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL konečně bez pevné linky?

ADSL konečně bez pevné linky?

Anonym (2.6.2008 00:00:00)

A další novinky nedávných dní: Nakoupila Nova za 200 milionů spam a generátor textu? ― Nebezpečí z aktualizační služby Creative ― Miliony dolarů za doménu ― a více...

Anonym (2.6.2008 08:14:11)

Nojo, ale tady jsme v české republice. Takže nějaké miliony za doménu u nás nehrozí - tady na vás podají žalobu, vyhrajou a doménu vám ještě s posměškem na obličeji legálně "ukradou" a ještě by chtěli zaplatit soudní výlohy. Jinak poskytnutí osobních údajů v takovém měřítku je taky možné jen v čr. Kdekoliv jinde by už z toho byl průser jak mraky, ale tady v čr se tyto firmy ještě naopak cítí dotčeny. A pak se všichni diví, že lidé odsud utíkají, když mají jen sebemenší možnost. Kdo by tež chtěl žít v takem bordelu.

Bolak (2.6.2008 18:44:23)

Mam v peci takze ted mi chcete rict ze muj bratranec na kteryho mam uzavrenou smlouvu u Tecka dostal nabidku na KB jen tak?jj kde to konci zachvilku budou vedet jak se holim dole ne?zadny soukromi proste nic horsi jak za dob normalizace.Pan tamaš asi vi proc drzi hladovku jinak dekuji panum tinker a fidel ze mi vysvetlili jak unas funguje ADSL a jak je vyhodne hlavne kdyz mi dom zazvoni borec z UPC a zacne mi nabizet internet 1024/256 stim jak je to nejrychlejsi mozny internet a nejlevnejsi v brne a chce po 500 vysmech... nedejte se..

Anonym (2.6.2008 19:29:07)

Jako všude jinde- dokud nepředložíte nevyvratitelné důkazy , že obchodujeme s osobními údaji máme pravdu my :D . Jediný rozdíl vůči zahraničí je zde v podplatitelnosti zákona a jeho zástupců .

Fidel (2.6.2008 09:53:33)

no, když teda poplatek za hovorový tarif teda pokrývá náklady na provoz linky, tak cena za ADSL je teda pro Telefonicu "čistý" zisk?

Anonym (2.6.2008 10:38:23)

Správný postřeh . Ale obávám se , že cena ADSL bude odůvodněná propojovacími poplatky a správou vnitří technologie ..... Telefonní linky musí být dotovány a nikomu se nechce přicházet o "zaručený"zisk .

Tak znova (2.6.2008 10:38:26)

Když teda větší část poplatku za hovoprový tarif padne na provoz pevné linky, v tom případě to znamená, že cenaza ADSL je "čistý" zisk pro O2?

Anonym (2.6.2008 10:39:08)

ajaja... pardon.. nějakto zazlobilo :D

Tinker (2.6.2008 15:21:58)

Myslíte že by se vyplatila doména paroubek.?? :D

FI (3.6.2008 15:53:19)

Podle všech těch reakcí O2 vypadá, že ADSL sice bez hlasového poplatku půjde, ale stejně si to tam zaúčtují jakože na provoz.... Takže taková kosmetická úprava, snížení o 400 Kč (hlasový paušál) se konat nebude... Kocourkov hadr...

dlachnic (13.6.2008 14:59:39)

stejně tak jako jsou snad všechn domény už registrovány... byť weby ani nejdou. největší množství registrovaných domén je v praze.