Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Wi-fi trampoty aneb sejdeme se v Londýně na rohu

Wi-fi trampoty aneb sejdeme se v Londýně na rohu

Anonym (7.6.2008 00:00:00)

Je to už více než půl roku, co jsem sepisoval veselé historky o tom, jak je to s wi-fi sítěmi ve Skotsku. Nyní jsem se vypravil do Londýna a měl jsem příležitost otestovat tamní připojení.

vetinari (7.6.2008 11:41:54)

No vidíš to, já jsem ve Skotsku, sice v 'hlavním' městě Edinburghu, a jsem píchlej na nějakou nezabezpečenou wifinu bez problémů:)

martin (7.6.2008 13:55:16)

zlodeji. Kdyz ma nekdo nekde zasuvku, taky neznamena ze tam je pro tebe.....

(8.6.2008 11:57:46)

ale jo ;-)

INJA (8.6.2008 12:12:13)

Od toho jsou otevřené wi-fi sítě troubo. Kdyby někdo chtěl, aby se mu tam nido nepřipích, tak to uzavře ne? Já také jednu otevřenou wi-finu provozuji a věř mi, že je to dobrý pocit, když někomu neznánému na chvíly posloužíš. VIVA WI-FI.....

Xspy (8.6.2008 15:06:36)

Blahoslavení angličané :D Je vidět , že ostrovní pasáci jsou na tom v povědomí o wifi víc než joudové co se děsí , když se k nim někdo připojí . Dnes bych si netroufl nazývat zlodějem toho , kdo umí hledat a bere dostupné ;)

Lukáš (7.6.2008 22:24:56)

Zdar, tak to taková Praha, nebo třeba blbej Vyškov jsou na tom dobře. jsem obchodák a jsem často na cestách a nemám u firemního NTB mobilní připojení,tak v hledání nezabezpečených sítí jsem tvz. sportovec....sportu zdar :-)

Kolombo (8.6.2008 09:11:07)

A co FON community? Kdo alespon trosku cestuje tak neni co resit... www.fon.com ci http://www.lupa.cz/clanky/ufona-uz-mame-prijde-fon/

HonzaV (16.6.2008 21:46:50)

"Evropa je v rozkladu", jak pravil Nick Carter, světový detektiv. Předevčírem jsem se vrátil z Asie a na Taiwanu i v Číně mají v každém slušném hotelu internet zadarmo až na pokoj, pěkně RJ45. Na letišti wifiny, samozřejmě též grátis, ještě všude visí cedulky "free internet here". Jakmile jsme přejeli do Frankfurtu, do Londýna, s komfortem byl konec, přesně viz článek. Net by měl být v takovýchhle veřejných prostorách stejnou samozřejmostí jako záchod nebo umělé osvětlení v noci. To, že operátor (T-Mobile - a není sám) chce za hodinu připojení snad 7 liber nebo kolik, mu dělá spíš antireklamu.