Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > gts - opravdu "volnost doma" - VRELE NEDOPORUCUJI!

gts - opravdu "volnost doma" - VRELE NEDOPORUCUJI!

tomas svorc (3.5.2004 15:09:00)

Zaridil sem si adsl pres gts, 512/128 kvuli tomu, ze pripojeni pres modem me stalo 2000-2500 kc/mesic, a tak chtel jsem neco levnejsiho a nonstop. Internet vyuzivam k praci, stejne jako moje pritelkyne. Travime dohromady na internetu cca 6h denne. Tuto linku jsem si poridil ne kvuli stahovani, to delam v praci, kde mam garantovanou rychlost bez omezeni, ale prave kvuli moznosti surfovani doma, kde chci aby to behalo rychle. Nabidka GTS mi prisla dobra, cenove dostupna, vedel jsem i o agregaci apod, ale stejne jsem byl nemile prekvapen rychlosti pripojeni. ADSL mam 6 tydnu, a minuly tyden sem podal vypoved. Prumerne mi pripojeni jede tak 0,5 rychlosti modemu, a na to opravdu nemam nervy. Nekolikrat jsem volal na zakaznickou linku, kde mi slecny na telefony predrikaly odpovedi, ktere maji prehledne pred sebou napsane v tabulkach, co a jak na ktery dotaz odpoved, a bohuzel jsem z nich nedostal zadnou kloudnou odpoved na otazku, zda to s tou rychlosti takhle bude porad nebo ne. Jak se rikalo, ze od 1.5 diky FUP to mozna zacne bezet lepe, tak u me se to zatim moc neprojevilo. Takze jsem mel dilema, zda rychlost modemu za 2000Kc, nebo 0,5 rychlosti modemu s adsl za 1000Kc. Vypoved bezi, a asi budu muset pockat nejaky cas na nejake "lepsi" nabidky, co se tyce pripojeni k internetu. Vsem, kdo uvazuji o zrizeni ADSL pres GTS - VRELE NEDOPORUCUJI!

Ondra (4.5.2004 00:11:13)

Ja mam taky nove GTS ADSL 512/128, lokalita Praha 3. Sice to nejede tech 512, coz se dalo cekat, ale porad je to asi 3x rychlejsi nez doposud pres modem, tj cca 150 kbit/s.

Arnošt (4.5.2004 12:28:50)

Podle posledního testu (04.05.2004 12:25) je rychlost připojení vašeho počítače DOWN: 33.128 kbps (4.141 kB/s) UP: 36.112 kbps (4.514 kB/s) odezva(min,avg,max): 247.4ms / 307ms / 350.1ms Megovka...

andrej (4.5.2004 13:19:37)

nevim, jak dlouho to mas zarizeny, ale me to cca 2 tydny bezelo taky celkem v klidu tech 150-170kbit/s, ale hned po zaplaceni instalacnich poplatku atd, se rapidne snizila rychlost, a je to tedka tak uroven modemu. Tak nevim jestli je mezi tim nejaka souvislost...prvni te nechaj nabazit, ze to jako celkem funguje, zaplatis, a sup, rychlost jde dolu.... jeden kolega z prace ma presne ten samy problem, na zacatku pohoda, a po zaplaceni rychlost dolu. Tak nevim co si mam o tom myslet.

bifidus aktif (4.5.2004 13:16:33)

Prominte, ale GTS je opravdu neseriozni smejd!!! Pouzivam GTS POHODA DOMA, coz je pausal pres modem. Vim, ze tohle je server pro ADSL, ale tento nazor bude snad i zajimavy pro Vas: Od 1.5.2004 GTS zmenila Cenik a zanesenim podminky ohledne regulace straveneho casu z neomezene na 120 hodin mesicne tak meni i Vseobecne podminky. O zmene Ceniku ma informovat 30 dni predem, o zmene VP 3 mesice. O zmene, ktera je v rozporu s VP a nenabyla platnosti i vzhledem k tem 30 dnum na ohlaseni informovalo GTS 26.4.2005 (4 dny predem.) Na namitky nereaguji a na kontaktnim centru maji presne, jak pisete: Predepsane odpovedi na to, jak na ktery dotaz odpovedet. Radil jsem se s pravnikem, poslal stiznosti na vsechny kompetentni instituce a cekam, co z toho bude. Vsichni, kdo chcete s GTS uzavrit jakoukoli smlouvu, treba o ADSL, vezte, ze se Vam klidne muze stat to same a neomezena data a prijatelna cena Vam bude protipravne omezena resp. zvysena a nic s tim neudelate. NIC! Jsme v CR!

tomas svorc (4.5.2004 13:23:45)

na tohle jsem prave narazil na strankach GTS kdyz sem se snazil dopidit nejakych informaci ohledne FUP. Dost me to zarazilo, a uz me jenom hreje fakt, ze vypoved uz bezi. Kdyz mi technik instaloval adsl pripojku doma, tak rikal - "pres GTS? to jsem zvedavej, za jak dlouho to budete vracet..."

Arnošt (4.5.2004 21:16:55)

Synci, ja uz si stezoval i na http://coi.cz pridejte se, treba se v praglu odlepi hlavy od stolu.