Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Doba zřízení O2 Duo

Doba zřízení O2 Duo

Jirka (16.7.2008 10:26:33)

Dobrý den, v neděli 13.7. jsem si objednal od O2 službu Duo ADSL, ještě tentýž den provedli technické šetření, 14.7. poslali email s potvrzením aktivace služby Duo ADSL a 15.7. už jsem měl doma samoinstalační balíček. Problém je v tom, že ačkoliv mám vše zapojené jak má být (vstup splitteru "line" do tel. zásuvky, "modem" do modemu a "phone" do telefonu), kontrolka na směrovači Huawei bliká, takže se neprovede synchronizace s ústřednou. Telefon jinak normálně funguje a bez splitteru se modem také nepřipojí. Může se služba ADSL stále ještě zřizovat, přestože mi přišel email o její aktivaci? Díky za Vaše zkušenosti.

Jirka (16.7.2008 10:32:13)

Ještě podotýkám, že objednaná rychlost je 2Mbit a podle šetření je možné mít max. 6Mbit, takže vzdálenost od ústředny nebude tak velká. Na tech. podpoře mi sdělili, že od přijetí samoinstalačního balíčku trvá zřízení zhruba 24h, což už pomalu je. Navíc emaily, které průběžne posílali o stavu, vůbec nekorespondují se stavem webové objednávky, podle které mi ještě ani neposlali samoinstalační balíček, přestože už ho mám doma. Takže oni v systému vidí, že se stále provádí objednávka, ale podle jiného systému už bych měl mít vše hotové.

Jirka H. (18.10.2008 17:06:09)

Dobrý den, mám ten samý problém. Bohužel už uběhlo víc jak 24h od převzetí baličku. Tzn. že služba už by měla být funkční. Ale stále není. vidím, že váš příspěvek už je starší. Tak by mě zajímalo jestli už jste tuto situaci vyřešil a jak??? Díky

tatik (18.10.2008 17:46:48)

mne prisel kdysi balicek a cekal sem 2 mesice na volny Dslam