Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Huawei EchoLife HG520i nastavení sítě

Huawei EchoLife HG520i nastavení sítě

Honzis (18.7.2008 13:06:38)

Ahoj všichni, potřeboval bych radu, jak zprovoznit s tímto routerem doma bezdrátovou síť. Mám v PC pci kartu wifi a třebaže mám pustěný router, karta hlásí, že se v okolí žádná síť nenalézá. V manuálu jsem se dozvěděl, že je potřeba snad něco nastavit na adrese http://10.0.0.138/ , ale když na tohle zajdu, chce to nějaké uživat. jméno a heslo a já nevím jaké. Nemám s tím zatím zkušenosti, prosím poradí mi někdo? Raději jako pro pitomce. Děkuji Honza

Honzis (18.7.2008 15:02:18)

Tak už jsem se dopátrala za pomoci manuálu, jak se dostat na tu adresu a nastavil jsem to tam. Teď ale mám problém s tím, že se mi nechce PC připojit na síť, už ji našel, ale píše: Zabezpečená bezdrátová síť. Tato síť vyžaduje síťový klíč. K této síti jste aktuálně připojeni. Jak tedy dál pokračovat, kam mám a kde ho najdu ten síťový klíč zadat????? Děkuji.... H.

franta (23.8.2008 17:40:47)

Na té adrese 10.0.0.138 což je nastavení modemu jdi na položku BASIC a tam otevři - Wireless Lan. Tam v kolonce Key1 je napsaný kód, což by mnělo být ono. Můžeš si ho zmněnit.

Petr Vašek (15.1.2009 23:45:11)

Dobrý den, mám též dotaz ohledně tohoto routeru. Mám připojení přes cablecom a dostal jsem od nich jen usb modem. Router Huawei jsem připojil k modemu a rozběhnul ho na svém laptopu přes wifi, ale nikdo jiný než já se už nemůže připojit. Sít se ukázala jako zabezpečená a i když napíšu na jiném počítači kod (z položky BASIC) tak připojení nefuguje. Může mi někdo poradit? díky za odpověď

Vojta Kuchař (26.6.2009 12:28:34)

Mám problém nastaví síť a na laptopu se mi zobrazí jako zabespečená dám heslo potom znovu sít se mi nastaví jako automatická ale nepřipojí se