Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Roste nám z Radiokomunikací nová O2 ???

Roste nám z Radiokomunikací nová O2 ???

Daroon (24.7.2008 18:19:34)

Po masivní reklamě, mnoha a mnoha telefonických nabídkách ze strany ČRa, nechal jsem se zviklat a kývl na zřízení služby Premium ADSL + volání. Mám telefon od O2, volám přes bývalé Tele2, internet mám od Skynetu, proč to tedy nesjednotit. Pracovnice zákaznické podpory mi vysvětlila, co všechno mám udělat a poslat a že služba bývá zřízena maximálnš do měsíce. Vypověděl jsem tedy dle rady smlouvu Skynetu (prý abych neplatil zbytečně 2x), odeslal podepsané smlouvy a s uspokojením očekával zřízení služby. Leč ouha, chybička se zřejmě vloudila. Od ČRa přišla SMS zpráva, že z důvodu nedostatečné kapacity mi objednávku pozastavují. Telefonické bombardování operátorů ČRa i písemná stížnost nepřinesly jediný efekt. Nejde to, neví kdy to půjde, je jim to líto, ale nemůžou mi pomoci. Takže po půlročním uhánění ze strany ČRa je výsledek takový, že přijdu o připojení (nebo budu upsán jinde, nevýhodněji než původně, na rok nebo dva). Když pominu výraz "klamavá reklama", zůstává mi v ústech nepříjemná pachuť arogance velké společnosti proti malému zákazníčkovi, kterého vlastně ani nepotřebují.

Anonym (24.7.2008 21:23:57)

A proč tedy nezkuší tu O2. Já tam jsem spokejen. ADSl mám 3roky, za celou dobu žádný problém, jednou jsme překopávaly byt a pak mi net nešel, volal jsem na operátora, sice jsem asi 5minut čekal ale během 3minut se net opjet rozjel, byla to moje chyby, blbě zapojené.