Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Chvála puberty

Chvála puberty

Anonym (26.7.2008 00:00:00)

Puberta je nádherně šílené období. Děláte věci, za které se v dospělosti stydíte, a na druhé straně v dospělosti litujete, že už je nemůžete dělat. Respektive můžete, ale asi by si o vás okolí myslelo svoje, stejně jako posléze sbor doktorů v psychiatrické léčebně.

kolemjdoucí (26.7.2008 01:51:29)

Díky za ten odstavec v závorce :)

franta (26.7.2008 07:21:46)

...jehož myšlení se oproti vývoji těla opozdilo o nějakých dvacet let. Diskutérovi sice může být kolem těch 25 let, ale myšlenkově zůstal ve svých čtrnácti... Ať počítám jak počítám, nějak mi to nesedí. :)

Protector (26.7.2008 12:00:46)

Přesně tak, takový mam taky nejradši, oni mají vždycky pravdu a kdo má jinej názor je blb.A kolik se vždycky najde machrů, když můžou být anonymně na netu, to by jeden nevěřil

Honza (27.7.2008 21:50:53)

Pěkně napsané, jen u těch Rammsteinů nebo Orionů :) jde o Oriona (jednoho člověka - pokud měl autor namysli hiphop), ale jinak super!

delco (28.7.2008 18:39:34)

Po dlouhé době jeden ze skutečně vtipných sobotních článků, které jsem tu četl. A to se na dsl.cz divam kazdy den... Holt prace... :) Opravdu super clanek, at pise autor takovych co nejvic :)

furtjsemtady (29.7.2008 15:04:23)

Konečně někdo ťal do živého, díky! Ale pozor! V Americe (a nejen tam) to taky začalo jen mazánkovskou "pubertou" a nyní to pokračuje například brokovnicemi ve škole! A u nás řádí třeba motorkáři. Tady už veškerá sranda končí !!!

Simona (29.7.2008 20:07:45)

Chválím velmi kvalitní článek o zajímavém tématu, který mne, aspoň na chvíli, odpoutal od pracovní píle. Je dobré si přečíst článek konečně o něčem jiném, než o počítačích a všem s nimi spojeného. A chválím i skvělý všestranný pohled na pubertu, konkrétně tedy ten odstavec v závorkách. Doufám, že autor bude psát podobné články častěji. ;o)

:-) (30.7.2008 09:49:58)

:-)