Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problém s rychlosti NET+O2 TV multi

Problém s rychlosti NET+O2 TV multi

Vašek (9.8.2008 09:25:16)

Ahoj, uz delsi dobu tu resim divny problem a uz me zacina stvat. Mam sluzbu O2 TV multi a k tomu sem si nechal zridit Inet ADSL 4096, dostal sem router ZyXEL P660HW T3 v2. Vse jsem si nastavil a problem je v tomto, pokud mam vypnuty Settopboxy a bezi mi pouze net pres wifi do pc, tak rychlost je OK ale pokud zapnu settopbox a necham jej bezet napr 6hodin, bezne divani na tv tak mi rychlost na netu spadne na 256kb/s (32kb) a jedine co mi pomuze je reset settopboxu u tv (ne ROUTERU) nechapu cim to muze byt, kdyz sem si objednaval sluzbu MULTI tak mi na technicke podpore merila linku a rekla ze to bez problemu pobezi a ted se to takhle ser... uz me to stve, platit za neco co ani z jedne tretiny nefunguje.

Anonym (9.8.2008 09:54:46)

Kolik Vám zvládá fyzicky linka? Aby se navzájem TV a net neovlivňovaly, musí to být minimálně kolem 7Mbit. Pokud je to míň, tak se to chová tak jak popisujete, TV má přednost a pokud nestačí pásmo, ubere se z netu (nemusíte se dívat, stačí mít STB jenom zapnutý)

Vašek (9.8.2008 17:43:02)

Kdyz se zaloguju na router tak mi pise tohle DSL Up 6151 kbps / 388 kbps Pani na infolince mi rikala ze tu mam mit schopnost linky 8mb

Anonym (9.8.2008 20:52:46)

Jaj sorry, mas multi (t.j. 2 TV streamy) - tam zere telka 2x tolik pasma - to skutecne vyzere cely 6Mbit.

Michal (3.11.2008 18:45:21)

IPTv potřebuje k životu 3M. Pokud máš zaplé dvě IPTV jsi na 6M..

brutus (10.8.2008 08:20:11)

Jakmile je STB vypnuty nebere z pasma nic..tzn ze pokud mas zasynchronizovan modem na 6megach net musi jet to co mas tzn ty 4mega..jamile pustis jeden vezme si cca 3 mega dva stb samo 6 takze ti opravdu zustane na net nula od nuly pojde skoro...jedina moznost je nechat si zvysit na maximum pro IPTV coz je synchro cca neco malo pres 7 mega..tzn ze jakmile pustis oba STB na net zustane neco malo pres 1mega..

MaDcz (3.11.2008 18:31:34)

Hoj, jojo, O2 multi opravdu SUPER!! neni to 8mi megabit, je to jen 7mi, pustim 2TV a je z toho 1-no megabit!!! O2 reklama vůůůůbec nelže :D, MaDcz