Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

VOLNY

(5.5.2004 22:30:24)

Taky se vam zda ze ADSL od Volnyho je cim dal tim horsi ???? Uz ani ten web nevytahne pres 400 (pres den vetsinou 100-150), vecer (200-300) ?? A to nemluvim o ICQ - to je temer nepouzitelne.... psal jsem jim, ale odpoved byla ze NESTANDARTNI porty mohou delat problemy. Ale co je na 5190, cili ICQ nestandartniho to tedy nevim... ale ta depriorizace je pekne tvrda, protoze ani blbej text se neda odeslat bez toho aniz by dosel vicekrat, protoze v nejhorsich pripadech odeslani trva i 30-40vterin. Zadnej extra sosac nejsem, filmy nepotrebuju, ale ani stahnuti jedny blby mp3 neni mozny.... (teda je, ale jak se to veme : rychlost pod 500B/s)... nejaky inet radio ? neprichazi v uvahu.... archiv zprav novy : ani nahodou.... proste des. A to prisla nova smlouva. Mam chut ji roztrhat. grrrrr.

(5.5.2004 22:45:01)

Aha tak uz vim proc to jede jak posrany.... zdase ze z toho udelali nolimit navzdy a nejen jak to melo byt od konce brezna.... shit !!!!!!!!!!!

KAOX (6.5.2004 02:18:34)

CHECHE STE NESLYSELY TU REKLAMU NA CHELLO PRES ADSL SE PRIPOJUJTE POUZE V NOCI OKOLO 3 HODINY A PROSIM VYPNETE SI OBRAZKY A STAHUJTE JEN TEXT JA VYPOVED UZ VOLNYMU POSLAL PISEMNE I MAJLEM PREJ JIM NIC NEPPRISLO ALE NASTESTI SEM TO POSLAL DOPORUCENE TAK JIM FAXNU KOPII DORUCENKY A JESTE TENHLE MESIC ME ODSTRIHNOU HURRAAAA 3 KRAT HURRAAA

Mik (6.5.2004 10:56:16)

JJ vypadá to, že se jim na tu smlouvu taky vyfláknu, to rači pudu k IOL kde to běží alespoň trochu slušně. Pod volným je to tak na web a poštu. (DC zapomenuto, ICQ taky pěkně blbne, a hry....... ping 300 a packet loss 30 - 50 % s tím mě nepustěj ani na server) Hold je to jejich politika tak aď si nesou následky. PS: Jejich infolinka je asi to nejhorší co jsem zažil, když mám štěstí tak mi odepíšou na jeden mail z pěti. Jo jen tak mimochodem, asi před třema měsíci jsem podal reklamaci na ADSL kterou měli předat Telekomu a mělo se to řešit, od tý doby jsem o ní neslyšel....

kcg (6.5.2004 15:32:06)

No jak tak koukam, tak vyberem IOL z mnoziny IOL/Volny jsem asi neudelal chybu, nebot ten IOL jede. Tedy 430kbps a pingy jsou 20-40ms. Jo a porty jedou vsechny. Smula nemam jen tu pevnou adresu od Volneho, ale u IOLu se da koupit...(pokud by byla potreba) Karel

(6.5.2004 15:53:19)

Bohuzel IOL je jedine reseni pokud mate zajem o INTERNET. (Ne o zadny radobyinternet) Sice jsem rikaval ze k IOL muze jit jen tupa lama, ale bohuzel dnes uz je to takrka jedine reseni... ale bohuzel monopol se tim padem vraci :(((( Ale co me sere uplne nejvic je ICQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JE NEPOUZITELNE !!!!!!!!!!!!!!!!! Teda pouzit se da, ale chce to OBROVSKOU trpelivost, ktera mi uz dochazi. At do prdele aspon nenabizej to neomezeny kdyz vidi ze to je na prd, a nic nez web a mail se neda pouzivat ! A to s tou prodlouzenou vypovedni lhutou me taky tak trosku zarazilo....

Saper (14.5.2004 21:18:11)

Ha tak sem spatky,ale uz bez volnyho.Jedu pres IOL a zatim jsem spokojenej,parim si paradne.Jinak je tato situace u volnyho uz od Ledna.Pripojeny na IOL jsem byl po skonceni s Volnym(odpojily mne o 5 dni driv mnelo byt k 30.4)od 13.5. Takze za tech 12+5 dni bez netu za to stalo aspon zatim.

Mik (6.5.2004 16:16:20)

Jo jo chybu si rozhodně neudělal, abych řekl pravdu tak mi je fuk jestli je to IOL (Český telekom- monopol). Protože rači to budu brát od nich a fungující než od Volnýho na mail a web. Na jednu stranu se Telecomu nedivim, že dělá co dělá, mě by se taky nechtělo kdybych měl firmu zpřístupňovat svoje "vybavení" nikomu jinýmu. Sice se v tomhle případě jedná o státní podnik a monopol, ale prostě nikdo ti nic dobrovolně nedá když se mu to nehodí do krámu. Klidně budu platit telekomu třeba se časem umoudří (nebo vedení pomře) a budeme si užívat krásnýho netu za menší peníz.

Stoupa (6.5.2004 01:55:30)

Smlouvu nepodepisujte. Prodlužuje se tam výpovědní lhůta z 1 na 3 měsíce. Volnýmu jede akorát web a mail. Vše ostatní je mrtvý - hry, radio, stahování, ftp atd. Sice vám v ceně dají pevnou IP adresu, ale na tu se můžete akorát koukat. Při tom, jak jim to funguje, to na nic jiného není. Už jsem jim poslal výpověď. Praha 512/128/10 GB

(6.5.2004 17:00:49)

Ono je to hezky, vypoved.... ale kdyz nemam jinou moznost tak to je tezky :( Sice mam chut zmenit ISP an to pitomy telekomunisticky IOL, ale mesic bez pripojeni by se taky nehodil :(

Sparhawk (14.5.2004 15:39:59)

Takze Volny je absolutne na nic, ikdyz mam ping na seznam do 30ms a stahuju okolo 55kB/s cca 700MB za 3 a pul hodiny,ale k cemu mi to je, kdyz profesionalne hraji a mam na jakemkoliv serveru pingy okolo 400 a vice, to je totalne nehratelne, proste za mesic tady bude karneval a uz se opravdu na nej tesim... A tu novou smlouvu co jsem dostal si muzou strcit nekam..

(15.5.2004 11:40:03)

No, musim rict, ze jak posilaj ty nove smlouvy, tak asi odeslo hodne sosacu, nebo proste tech co to hodne pretezujou :) Pac shodou okolnosti uz asi tyden konecne muzu koukat na archiv zprav, sem tam naky to radio a i mp3 :))) sice stale ne na 100%, ale rozhodne ne 500B/s :))) Online hry nehraju, takze mi to je ukradene, ale zkusil sem ping -n 10 na gamezone, minimum 30, maximum 140, prumer 62 :) Takze nakonec preci jen tu smlouvu neroztrham a v pondeli posilam :)

(15.5.2004 12:41:27)

kua, tak ten ping to byla asi docasna nahoda, je na tom podstatne hur :)))

Saper (16.5.2004 21:10:39)

Pokud posilas normalni ping tak ten projede v pohode maj to tak nastaveny,ale ve chvili kdy zacnes hrat si v ....