Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co mám udělat pro zrychlení ?

Co mám udělat pro zrychlení ?

Frantisek (10.9.2008 14:38:33)

Ahoj, mam net od O2 2mbit. Chci se zeptat co vsechno mam udelat pro to, aby mi ho zrychlili na 8mb co nejdrive. Jesli je nejaka cesta aby mi ho zrychlili nyni, a ne az nekdy v unoru 2009. Díky

Nargon (10.9.2008 15:01:00)

Zavolat jim, a rici ze chces sluzbu zrusit, az se te zeptaji proc, tak jim rekni ze Volny uz tveho kamarada zrychlil a oni stale ne. Tak ze jdes k Volnemu. Oni si te prepoji a do par dni mas 8Mbit. (pokud to stav vedeni umoznuje)

Frantisek (10.9.2008 21:53:29)

ok, to nezni spatne, takhle to udelal segra a dali ji 500 volnych minut k pausalu zdarma, tak u nich zustala. Ok , snad to nevezmou vazne :)

Frantisek (14.9.2008 17:28:17)

Hm, ale na mi lince nejde poridit nic jinyho nez o2 takze me stejne poslou do hajzlu.

Jindra (14.9.2008 22:13:21)

Tak potom musíš zrušit ADSL pokud nemáš úvazek, smířit se s výpadkem a pak si to znovu zavést. Noví zákazníci to mají rovnou zrychlený. Pokud to chceš bez výpadku, tak si přiber od nich další službu, třeba levnej paušál na mobil nebo O2TV. Ale spíš těch pár měsíců počkat, pokud nemáš víc možností připojení a nechceš víc platit nebo mít výpadek. Jo a taky si ověř, že máš dobrej modem pro ADSL2+.