Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Odstraňte otravné nedostatky z Firefoxu i Chrome

Odstraňte otravné nedostatky z Firefoxu i Chrome

Anonym (31.10.2008 00:00:00)

Naučte Google Chrome blokovat reklamy, zakažte mu na vás žalovat a Firefoxu dodejte tlačítko pro pohodlnou práci se záložkami...

Megaboo (31.10.2008 00:13:05)

Tlačátko pro nový panel formou změny skinu nebo jako doplněk ? To jsem se hodně nasmál .... První věc co si u Firefoxu přidávám do lišty je právě tahle ikonka spolu s odkazem na stahování . (Taky vždy syčím mezi zuby , kdy se tyhle ikony v liště objeví standartně ) Takže není třeba stahovat rozšíření ale stačí jen upravit lišty v menu ... (Cestu bych sem napsal též , ale nějak jsem zjistil , že opera mi firefox důstojně nahradila - po poslením reinstalu systému jsem už po firefoxu ani nešáhl :D )

Machma (31.10.2008 04:19:01)

Ještě jedna věc, nový panel se spouští buď ctrl+t , nebo poklepáním dvakrát vedle již existujícího panelu nebo dále od něj. žádný přitroublý tlačítko, a natož hnusnej vzhled IE nikdo nepotřebuje. Zdarec.

Anonym (31.10.2008 04:49:35)

Já na tohle a další funkce používám mouse gestures, už si bez toho ani nedovedu FF představit. Každej používá to, co mu vyhovuje.

Karlos (2.11.2008 20:17:06)

Bohužel, autor je trochu mimo mísu.

Honza (2.11.2008 22:22:08)

Souhlasi. Používám jen dvě gesta: 1) pravý klik a gesto nahoru -=> nový tab 2) pravý klik a gesto dolů => zavřít tab. Jak narazím na počítač s prohlížečem bez této funkce, efektivita mojí práce jde rapidně dolů :o) Kdo nikdy nevyzkoušel, nepochopí :o)

Anonym (3.11.2008 02:03:10)

Já jich používám více, ale tyhle dvě asi také nejčastěji, dost často se mi stává, že se o něco podobného pokouším mimo prohlížeč a divím se, že to nefunguje.

Danny (1.11.2008 21:03:44)

A nebo stačí kliknout kolečkem na tlačítko domů a otevře se domovská stránka v novém panelu. Tahle funkce mě naopak chybí u IE7.

bojler (1.11.2008 09:41:35)

Tak spatny clanek jsem tady uz dlouho necetl. Tlacitko pro pridani panelu jde velmi jednoduse nastavit v nastrojovych listach. Ja osobne su moc rad, ze v prohlizeci nemam milion nepotrebnych tlacitek. Opravdu nechapu, proc si cpat do pocitace doplnek kvuli takovy kravine..

Autor (2.11.2008 20:44:52)

Jedna věc: drtivá většina lidí jsou počítačoví začátečníci, nevědí ani to, že vůbec nějaká rozšíření pro Firefox existují, natož aby něco konfigurovali sami od sebe. Těch, co to umí, je míň a tyhle články už dle perexu nejsou pro ně. Druhá věc: byl bych velice rád, kdybyste dříve článek přečetli, než jej začnete komentovat. Protože pak ty komentáře působí opravdu směšně. ------------------------------- ČLÁNEK: Co se týče prvního zmíněného problému, v případě, že člověk chce otevřít nový panel, musí buďto v nástrojové liště kliknout na tlačítko Soubor a z nabídky zvolit Nový panel, nebo použít klávesovou zkratku CTRL+T. Reakce čtenáře: autor: Machma [IP: 81.97.136.XX] napsáno: 31. října 2008 v 04:19 RE: Odstraňte otravné nedostatky z Firefoxu i Chrome Ještě jedna věc, nový panel se spouští buď ctrl+t ------------------------------- ČLÁNEK: Třetí možnost spočívá v tom, že si tlačítko přidáte ručně do lišty se záložkami: klikněte na Zobrazit | Nástrojové lišty | Vlastní a příslušnou ikonu přetáhněte na lištu. Reakce čtenáře: autor: Megaboo [IP: 85.160.19.XX] napsáno: 31. října 2008 v 00:13 Tlačátko pro nový panel formou změny skinu nebo jako doplněk ? To jsem se hodně nasmál .... Takže není třeba stahovat rozšíření ale stačí jen upravit lišty v menu ... autor: bojler [IP: 89.102.137.XX] napsáno: 1. listopadu 2008 v 09:41 Tak spatny clanek jsem tady uz dlouho necetl. Tlacitko pro pridani panelu jde velmi jednoduse nastavit v nastrojovych listach. [Ja osobne su moc rad, ze v prohlizeci nemam milion nepotrebnych tlacitek. Opravdu nechapu, proc si cpat do pocitace doplnek kvuli takovy kravine..] [- odpověď: ostatních N-tisíc lidí tohle hledá a neustále se na to ptá + http://jasnapaka.bloguje.cz/725501-firefox-3-1-a-tlacitko-pro-novy-panel.php] ------------------- ČLÁNEK: Vůbec nejčastější výtkou v prvních dnech po jeho vydání bylo, že na liště neexistuje tlačítko „Domů“, čili rychlé přepnutí na domácí stránku. Reakce čtenáře u staršího článku: autor: nechtej [IP: 89.190.64.XX] napsáno: 5. září 2008 v 15:37 RE: Chrome. Webový prohlížeč od Googlu značí začátek revoluce mě chybí tlačítko DOMÚ. a KB mi nerozpozná dodavatele prostředí java.. ale jinak spokojenost... A takto by se dalo pokračovat i u dalších článků jako třeba Linuxu & Netboocích. Tam už to raději komentovat nebudu vůbec.

Potrefena husa ? (9.11.2008 21:59:15)

:) Zmiňovat se ponejprv o utilitách , kterí dělají totéž co samotný program a o vlastním nastavení se letmo zmínit v třetím odstavci .. nechci se dotknout autora ,ale působí to víc než divně (přidávat si do systému něco co z principu vůbec nemusím ) . Tohle není vůbec žádný podrobný manuál iosu , abych musel ruční konfiguraci dodávat v dovětku ... Pokud není uživatel schopen kliknout na tlačítko view a toolbar options , pak by se neměl do jakékoli konfigurace pomocí pluginů a selfinstalátorů raděj vůbec pouštět .

Vassago (3.11.2008 04:20:32)

Taky ty vytky jdou napsat min agresivne vy chytraci...kdy jste naposledy vy neco publikovali na webu...?!