Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telefónica naděluje O2TV za 1 Kč měsíčně a MS Office 2007

Telefónica naděluje O2TV za 1 Kč měsíčně a MS Office 2007

Anonym (24.11.2008 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: Microsoft nabídne antivir zdarma ― Průzkum: Chrome používá 12 % českých uživatelů internetu ― Na počítačích Lenovo nebezpečný malware a více...

Anonym (24.11.2008 13:53:50)

...A týká se nových zákazníků společnosti . :( A co dlouhodobí zákazníci ? Pro ty není plánováno nic ? (Benefity jsou výsměch pro skupinku vyvolených . )

sss (24.11.2008 14:47:27)

Právě stávající to zaplatí. Kdyby manažeři nebyli trotli, jako že jsou tak zruší paušál za linku a mají celou republiku na talíři. Ale vysoká škola asi je málo. Musí přijít do vedení někdo s nižším vzděláním. Je vidět po prodeji španělákům se nic nezměnilo. Telecom (O2) je telekom a pak ať nekňučí.

Anonym (24.11.2008 18:24:38)

to by neprošlo u antimonopolního úřadu, už tak měly problémy s tarifem mini za 199Kč bez daně, že je moc nízký. Ono všechno není tak jednoduché jak to vypadá

Haf (25.11.2008 09:29:49)

Kdyby telecom měl chuť problém řešit tak ho vyřeší. ale za nic inkasovat 500,- měsíčně mu velmi vyhovuje. Když to porovnám s Českou televizí, ta prosadí vše i když inkasuje almužnu oproti O2. Tak zavést poplatek za použití vysilačů 1000,- měsíčně a bude to na stejné úrovni. Každý monopol se chová jako dobytek a vlastně je je to komunismus obráceně.

Anonym (26.11.2008 08:04:12)

a tomu se říká umění............:-), kdo dá tobě za nic 500Kč, nikdo, a vidíš kolik lidí to dává jim

JAN BROADBAND (24.11.2008 22:19:48)

kdyby tohle nabidli, pak by asi logicky museli nabidnout za 0,- alt. poskytovatelum LLU (Fuall) a nejen tem, coz logicky si asi vetev nepodrezou, ze? Zpřístupnění účastnického vedení - na rozdil od pristupu k internetu - je totiz stale regulovane, viz: www.cz.o2.com/wholesale/cz/national/regulated_services takze to drive nabidnou Internet za 10 Kc, nez pevnou za 0,. !! Jenze to nemohou, protoze na to je navazan obchodni model, kdy za jednoho zakaznika je provize treba xxxx Kc a z ceho by ji asi tak zaplatili, ha? neni vse tak jednoduche, jak si laik muze myslet... Ja myslim, ze soucasna cena, pokud vyuzijete nejakou akci, je docela dobra a pokud neumite to zrusit a objednat znova (abyste byli novi zakaznici), nebo Vam to za to nestoji, tak to je vase vec. Ti vysokoskolaci si to umeji spocitat, a hlavne jim take nekdo nastavil nejaka KPI (a to velmi pravdepodobne prirusktky novych zakazniku).

JAN BROADBAND (24.11.2008 22:22:35)

a pokud soucasna cena se vam zda moc (byla za 500 v akci, nyni je za 834 >> bezna cena), tak hledejte alternativniho poskytovatele nebo se domluvte se sousedem, dvema - to je nejefektivnejsi reseni. Prece necekame, ze dominantni ISP nabidne nejnizsi cenu! To je jako kdyby Microsoft nabidl nizsi cenu, jak Linux, to je ekonomicky nesmysl a i nerealne a take likvidacni pro ostatni!

petr (24.11.2008 15:07:28)

dlouhodobi zakaznici jsou jim ukradeni, ono nove si pojisti smlouvou na 2 roky a maji klid

Anonym (24.11.2008 22:12:15)

jakto, zavazek na pevne (zvyhodnene) sluzby je 1 rok...

malcius (28.11.2008 17:47:27)

Ale je - "plán nad plány" - platit a platit předražený služby, který byly dřív - jinak nic, protože nové přece "jen tak místo stávajících aktivovat nelze" (u jistého ISP s bezdrátovou technologií - nebudu jmenovat, aby nebyla reklama - z fleku, se zavedením nových tarifů je umožněno stávajícím zákazníkům na nový, lepší, rychlejší a mnohdy levnější a tudíž výhodnější přejít)... má současná situace - ADSL Duo Mobil (4Mbit/s + Simple 240) = 990 bez DPH (s ní kolem dvanácti set). Ptal jsem se na to, jestli lze toto zrušit, byď s poplatkem za nedojetý dva měsíce, a objednat současnou nabídku O2 Trio (O2TV, ADSL 8MBit/s a nějaký ty minuty na pevný). "PREJ NE!" Že "PREJ MUSEJ" bejt obě služby nový (zajímavý, že nějaká ženská do telefonu tvrdila, že by to šlo a na prodejně se dozvim takovýhle svinstvo). Ono by to šlo - zrušit stávající smlouvu, bejt měsíc bez internetu a pak si to nechat udělat - jo ale to by nesměly bejt tři poslední dny měsíce, kdy ta nabídka platila a já se o tom dozvěděl, že :-( - O2 jsou sprosťáci, který si svých zákazníků vážit nikdy nebudou - ještě aby jo je to XYNDL, kterýmu nejde o nic jinýho něž lidi odřít. VARUJU ty, co maj jinou možnost (já to bohužel nejsem)! A teď do mě...

jenda (30.11.2008 15:13:25)

Před týdnem jsem O2 vypověděli služby O2 TV. permanentně se to zasekává, zjednání nápravy žádne a za to vse mi pak paní z reklamací zasle dopis, naco že si to stěžuju. Nemam prý nárok toto reklamovat. Shit