Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdo je Vanda Veškrnová?

Kdo je Vanda Veškrnová?

Anonym (6.12.2008 00:00:00)

Způsob, jak se dostat mezi celebrity, je zdá se prostý. Začnu se chovat, psát, blogovat, fotit... jako namyšlená blbka, a z této pozice začnu všechny ty celebrity kritizovat. Je Vanda Veškrnová skutečná, nebo jde o reklamní tah?

Jirk@N (6.12.2008 11:02:53)

Českým internetem nyní bouří těžká, ale skutečně těžké téma Nehledě na zvláštní pravopis se ke mně žádné těžké a rozbouřené téma nedostalo. Na internetu jsem každý den, ale tohle jméno jsem v životě neslyšel. Takže když ji přestanete dělat reklamu, dozví se o ní méně lidí.

Tinker (6.12.2008 11:18:43)

Já o ní ještě neslyšel, ale myslim, že tenhle článek tomu dodává šťávu - to zamyšlení má podle mě fakt smysl....a píše to někdo, komu to opravdu myslí ;)

Anonym (6.12.2008 14:50:15)

Nemusím psát atd., jen se stačí vyspat ve správné posteli a můžu se jmenovat, jak chci, třeba Eva Braunová-Hitlerová!!!!

Tinker (7.12.2008 20:56:50)

pravda

xxx (8.12.2008 13:26:57)

Já znám jenom nějakýho Vendu Veškrnu co žíje s Dášou Veškrnovou a je to pěknej "vymatlanec".

Anonym (6.12.2008 13:18:53)

Při čtení článku mě napadly 2 věci. Jednak, na kolik tyhle "celebrity" skutečně vytváří sami sebe a nakolik je vytváří a potřebují vytvářet sami novináři. Ono se toho zase za ten týden tolik neděje a je vidět, že i na DSL.cz se jednou za čas taková Vanda nebo Agáta hodí. Nechci se nijak zastávat slečen, co se pozvraceli v disko klubu (ostatně, kdo se někdy někde nepozvracel z chlastu, že?), ale upřímně pochybuji o tom, že to dělají proto, aby si zvyšovali popularitu. Druhá věc, co mě napadla, je, že ať ta slečna je kdokoliv, tak rozhodně něco umí. Zaujmout, jak píšete vy, třetinu republiky, je rozhodně výkon a když už nic, tak minimálně umí odhadnout, co si lidé přejí slyšet. Tohle se mi opravdu líbí na kapitalismu, že, stejně jako jsou lidé odlišní, tak záleží jenom na každém jiném co bude prodávat, i když se to třeba nehodí do nějakého "obecného" balíku "běžných" zaměstnání. Důležité je, co si o jejich produktu myslí ti, co ho chtějí koupit, ne ti, co ho nechtějí. Každopádně, lidi, kteří se rozhodli vydělávat podobným způsobem (jako třeba největší programátor českého internetu rADo) nemusím, ale rozhodně je respektuji za to, že dokázali najít hluché místo na trhu a vydělat na tom.

kacer (23.12.2008 23:06:12)

Nejen teoreticky, ale i prakticky jde o Martinu Výbornou, která je přesněji z jedné obce vzdálené cca 10 km od Ústí nad Labem. Studovala zdrávku, teď je na soukromé kadeřnické škole. A blbá je doopravdy.