Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Výrazné zpomalení načítání některých webových stránek

Výrazné zpomalení načítání některých webových stránek

Tonda (25.12.2008 10:11:25)

V posledním týdnu se mi začalo stávat, že některé webové stánky začaly výrazně zpomalovat načítání. Patří mezi mě např. Idnes. Používám Mozilu. Mohl by někdo nastínit, co je ve věci?

Rossi (25.12.2008 16:56:44)

Zacali prazdniny ... :)

Tonda (25.12.2008 17:21:02)

to je tak síť zatížena? Nemůže v tom opravdu být nějaký technický problém?

Rossi (25.12.2008 23:12:29)

Nejprve se omlouvam za hrubku /nejak mi "ujel" pravopis/ :),jinak v dobe prazdnin a vikendu /alespon u mne na ADSL/ dochazi k rapidnimu poklesu rychlosti najizdeni nekterych stranek.Nerikam,ze je to ona chyba,ale jedna z moznych variant ...

Antonim (26.12.2008 02:20:31)

Technický problém ... Dalo by se to nazvat i takto . Vždy platí , že konečná rychlost spojení je taková jaký je nejslabší článek cesty . Může to být přetížený koncový server a může to být naplněná kapacita přeprodávaných linek vašeho poskytovatele připojení . V našich končinách se pak často kombinují obě možnosti ... Právě proto máte u solidních poskytovatelů už v nabídce slovo AŽ a právě proto si za garantovanou kapacitu linky musíte tolik připlácet .

gokolo (27.12.2008 10:21:44)

Muze byt i technicky probelm. Nestava se Vam nahodou take, ze musite nektere stranky i nekolikrat obnovovat, aby jste se na ne vubec dostal? Nejde mi o rychlost nacitani, ale o chybovost nabehu stranky, v posledni dobe se mi totiz tohle stava, stranky se bud nactou az po nekolikate, nebo se nesmyslne presmeruji na chybovou hlasku atd., mam stejne pripojeni, jako Vy, takze ADSLO2.

JAN BROADBAND (27.12.2008 06:11:45)

kterych konkretne stranek a u ktereho konkr. operatora? nejaky malinky wifi provider? agregace by na nacitani stranek u velkych opu nemela mit zadny vliv (resp. QoS by tak mel byt nastaven, ze na prvni pozadavky a ACK packety by mela byt preference)

balsiker (2.1.2009 00:24:15)

Jako podle mě to bude technický problém někde na straně těch stránek. Přesně totéž se stává taky mně, ale je to opravdu jen a jen u některých, například u stránky s televizním programem, to je posledních několik dní doslova utrpení se dočkat. Ale tak možností je víc, včetně nějakých útoků proti těm stránkám směřovaných. Ale tak to vědí jen oni.