Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > nenechte se okrádat od O2

nenechte se okrádat od O2

honza (14.1.2009 10:51:48)

Zdravim všechny, dnes sem se koukal na nabídky připojení adsl O2, (sám používám 4mb od O2 za cenu 713 s dph) a nabízejí 16mb za cenu 713 s dph. Takže sem platil cenu za nejvyšší rychlost a přitom sem měl k dispozici pouze 4 mb. To mě dost vytočilo tak obratem volam na jejich infolinku po 25 minutách neskutečných muk v podobě uši trhájící hudby sem se dovolal. Tak sem ptam jak je to možný, operátor mi řekl, že si o to musim zažádat o snížení té ceny, ptam se jaktože se to neprovádí nějak automaticky na to mi odpoveděl že někteří zakazníci si nepřejí snížení ceny:-O. Tak sem si teda pokorně zažádal a najednou budu platit 475 s dph za 8 mb (to jsou mi změny). Během týdne by mělo proběhnout navýšení rychlosti a od příští faktury budu již platit méně. Proto si to všichni co používáte internet od O2 pořádně zkontrolujte. Protože kdybch se neozval tak budu platit tuto přemrštěnou cenu do aleluja

Martin (14.1.2009 11:55:53)

nectec nevis= tvuj problem:-) proc by to meli delat automaticky? to neni jejich povinost

Lilinka (14.1.2009 14:08:45)

Přesně tak je to tvůj problém,pochybuju že kdybys ty byl poskytovatelem nějakého internetového připojení ,tak bys všem svým zákazníkům automaticky snižoval cenu :D to je pěkná blbost, tak nevím co tady špiníš nějakou společnost když jde pouze a jen o tvojí vlastní blbost ;)

honza (16.1.2009 10:14:25)

To snad nemyslíte vážně, vám tohle opravdu přijde normální mě tedy vůbec. Všechny normální firmy si váží svých stávajících zákazníků a O2 dělá opak, znevýhodňuje stávajícího zakázníka. A pokud jde o tu firmu tak bych jim samozřejmě tu cenu snížil, abych si je udržel. To je celkem logické nebo ne? Připadá mi to jako, když tu oroduješ za O2

iran (16.1.2009 10:54:47)

ve fakture ti minimalne pul roku chodi nabidky o navyseni rychlosti, staci si to jen precist taky nevim co vic chces, holt za blbost se plati

Anonym (16.1.2009 12:17:00)

navic, jestli nejde o to, ze chlapecek nema ADSL2+ modem TO2 se timto snazi zajistit, aby si clovek novy modem zajistil.

Marián (19.1.2009 18:02:55)

Pánové a co když mám tarif 8Mb a jede mi to jen 3Mb, kvuli vzdalenosti od ustredny. Myslíte, že mám nárok na snížení paušálu? Proč bych měl platit uplne stejne jako ten co mu to jede plných 8Mb?

x (19.1.2009 20:53:55)

máš nárok se tak akorát přestěhovat blíž k ustředně.

vesnican (20.1.2009 16:43:06)

Njn .-))

Anonym (20.1.2009 16:37:02)

Uz zase? Negarantuji 8Mb, pouze slibuji rychlost az 8Mb. Re: Slevy atd. V Britanii je situace naprosto stejna...vsichni internet providers zvysoka kaslou na svoje zakazniky do doby nez od nich chteji utect.

vesnican (20.1.2009 16:42:01)

Jsem na tom stejne , mel jsem O2 - 4000/128(za 950kc) a po telefonu na O2(rijen 2008) mam tarif 8000/512(za 895kc) realna rychlost je 2965/ 208 Cenu dolu nedaji a jinej tarif neni. Jsem od ustredny cca 8km. V unoru pry bude navyseni pro stavajici zakazniky. ehmm.

Anonym (22.1.2009 15:29:04)

nemas

Anonym (18.1.2009 15:12:15)

Asi tak bych to řekl taky. Rychlost byla navýšena - v pět odpoledne jsem telefonoval a ráno v pět, když jsem se chystal do práce byla rychlost navýšena a v polžce "Moje konto" též. Existuje jedno staré české přísloví -"líná huba-holé neštěstí"

Anonym (18.1.2009 14:11:11)

cože??? jenom o2 ne????? řekl bych že právě to něco dělá. ostatní nic nebo jenom kopiruju a kdyz chces odejit tak si za toh hezky zaplatis, u nich to neni tolik..... rodice odchazeli od vodafonu po 5 letech, faktury meli pokazde nad dva tacy a operator nic, zadnou vyhodu nic ti nenabidne a kdyz zadalai o preneseni cisla tak se strasne divili a ptali proc odchazijou......... ja si mylsim ze tohle neni jenom vec o2 ale kazdeho providera v cr.

Brutusik (14.1.2009 11:58:39)

Bohuzel Tvá vina...mas se starat...To same ma napr Volny,Tiscali atd...tzn ze jsi napr platil za Neomezena data..dnes jiz ten tarif treba nemaji tak si musis sam zazadat o druhy co Ti nejlepe vyhovuje..

P.C. (14.1.2009 16:03:02)

A už nějaký telefonní operátor nabídl slevu sám od sebe? Vždy se ozvou až když chceš odejít. A někdy ani to ne. Teď jsem třeba vypověděl ADSL od Radiokomunikací (platil jsem stále 700 za 2 Mbity) a ani to s nima nehlo. Raději doporučuji volit odchod k jinému providerovi, aby si ti současní uvědomili, že mají být k zákazníkům poněkud vstřícnější.

Pavel (20.1.2009 09:08:00)

Zdravím, nevím jak jinde, ale tady je to normální. Músíte se s tím anučit pracovat a občas prostě své telekomunikační operátory prudit. Trh je malý, konkurence velká..funguje to. Zrušil sem ADSL od ČRA a pořídil si UPC..reakce ČRA na to, že skutečně nebdu platit 700kč za 1mb..tak když už to bylo nezvratně ve výpovědi a nová služba objednána...tak mi nabídli nějakou směšnou slevu. S tím, že by to teda dali na 2mb..ale musel bych uzavřít novou roční smlouvu. Navíc mi nechtěli poskytnout žádný levnější modem..přitom sem si od nich nebral žádný ani na začátku..Ale zase byli orpavdu FÉR! když služba měla končit myslim 15.6. nebo tak něco..a fungovala až do konce měsíce a byl mi účtován jen ten kus do 16. S tím, že výpověď byla do měsíce a bez problémů! Opak je bohužel GTS Novera. Tu sem rušil u rodičů a zřizoval O2 Trio. GTS si stanovilo výpovědní dobu na 3 měsíce!! (zákon to bohužel umožňuje není li ve smlouvě uvedeno jinak) a následně službu zrušili k úplně jinému datu bez varování...cenu si účtovali za celý měsíc...cenu kterou chtěli za 4mb ani neuvádím..smáli byste se mi, že sem to nezrušil dříve. Nabídka na nižší cenu, vyšší rychlost..žádná. Pouze v příapdě, že si k nim převedu i tel. linku!! Telefonica zřídila novou službu asi za 6 dní (včetně víkendu) a je klid..Stávájícíh zákazníků si bohužel neváží v tomto oboru nikdo. Ale chování se liší. Viz předchozí příklady.

Anonym (20.1.2009 17:30:00)

stačí se starat, kdyby se neozval tak ti zrychlí automaticky v únoru 2009 pokud máš od nich modem který to podpruje, tyhle nové ceny nabízejí už od září a kdyby se díval kolem sebe tak to z reklam uvidíš. info máš také na stránce zrychlujeme.cz

Zákazník o2 (21.1.2009 23:41:00)

Vůbec k těm zlodějum nelezTe,pokud nechceTe kazdy mesic strávit hodiny u telefonu voláním na o2 na reklamace.Jsem jejich zákaznikem a pěkně si to užívám.Ani jeden měsic aby prisla platba jak má!!!Už nikdy více outu.Internet uplně na prd,samé výpadky,nízká rychlost a když tam zavoláTe,tak zjistíTe že problém je u Vás doma.Fakt hnus.Operatorka mi dneska řekla,kdyz jsem ji pověděl že chci ukončit službu,že se rádi zbaví zákazníků kteří pořát otravujou,řekla to konkrétně pani Marie Grosu asi nějaká cizinka na o2,fakt hnus přístup,nedoporučuji tohoto poskytovatele.

Anonym (22.1.2009 15:28:02)

Jo nesmis se divit, na podpore jsem take delaval...zakaznici vecne nakrknuti, problem vlastne resit nechteji, jenom rvou a dozaduji se snizeni platby, kdyz se jich clovek zepta, jestli pouzivaji antivir a podobne tak nevedi ktera bije....

(22.1.2009 20:51:26)

Máš být rád, že Ti operátor vůbec umožní zlevnit službu při současném zvýšení rychlosti. Žes to nevěděl, to je ale opravdu Honzo jen a jen Tvoje blbost, protože to bylo snad úplně všude. Takový je hold trh, když jseš ochoten platit, tak plať, a byl by ten vybírající ještě hloupější, kdyby se bránil Tvojí ochotě platit. Zachovali pouze původně nasmlouvané podmínky. Každá kačka pro ně dobrá, nemyslíš ? A asi bys se i brzy dočkal ... kdy - to se dovíš na http://www.zrychlujeme.cz/ :-)

O2? (22.1.2009 22:59:36)

Honza neni hloupej akorav v O2 jsou pekny ..., (pardon za tak prehnana slova) a navic mam stejny problem a jeste mam navic omezovac stahovani dat

Anonym (23.1.2009 10:44:22)

prehanite panove oba, ten kdo se nezajima tak se to stejne nedozvi a ten kdo se zajima uz to davno ma. A nazyvat je takto? Vy byste snad svym zakaznikum vtiral lepsi sluzby, kdyz by o ne neprojevovali zjevny zajem ? ;)

Lejluska (23.1.2009 12:30:09)

Presne tak,jako masove kampane,reklamy,maily a letacky ve schrance te nedonutili se svyma stavajicima sluzbama neco udelat tak nac se tady potom zbytecne rozcilujes nad svoji vlastni neschopnosti....