Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak společnost Telefonica o2 dělá ze svých zákazníků voly!!!

Jak společnost Telefonica o2 dělá ze svých zákazníků voly!!!

RoLLeX inc (2.2.2009 20:13:44)

Zdravím všechny:o) Společnost Telefonica o2 czech, vznikla spojenim s nasim Telecomem. Nicmene praktiky, ktere Telecom zavedl, tato "nova" spolecnost uspesne prevadi dal a dal... Jedna se o to, ze napr ja mam od 02 pevnou linku jeste z doby Telecomu a dale i az 8Mbit internet (udajne). Nicmene jsem asi 5.5 km od ustredny, tak me to korektne nefunguje. Prakticky mam dvoumegabit a caste vypadky na modemu zyxell prestige p660ru-t3. A za toto chteji abych platil tisic korun! Chci se zeptat, da se nejakym zpusobem ta rychlost zvysit, pripadne to udelat alespon kapku stabilnejsi??? o2 jsou jen prachobycejni zlodeji, nic vic, takhle okradat lidi!!! Mohli by mi navysit alespon rychlost uploadu, kdyz uz nic... Da se pry ta rychlost a stabilita zvysit s jinym modemem, ktery by jste mi doporucili???

BB (2.2.2009 21:10:09)

Tisickrat je to tu psany ze zalezi na delce i kvalite vedeni, ale ja bych se snazil s O2 domluvit po telefonu(popr.: lepsi postou(kde mas dukaz ze ti neco a neco napsali))Bohudik nic od O2 nemam takze vic ti neporadim.